Tech Hack

7 způsobů, jak ušetřit baterii při hraní her, můžete hrát hry celý den!

Vybíjí se vám baterie rychle při hraní her? Jaka má tipy, jak ušetřit baterii mobilu při hraní těžkých her.

Více zábavy honí kuřecí večeři nadále dostávat oznámení Slabá baterie? Rád se rozčiluje, protože je to zábavnější push hodnost pak váš mobil zemřel, protože se mu vybila baterie, i když jste hráli jen 3 kola?

Jaka ví, to musí chutnat velmi naštvaný při hraní hry zase zábava a najednou se vybije baterie HP.

Ve skutečnosti existují způsoby, jak šetřit baterii při hraní her. Tyto tipy jsou 100% zaručeny funguje může opravdu šetřit baterii při hraní her.

Zaručeně, poté, co si přečtete tento článek a použijete tipy, které ApkVenue poskytuje, vy může ušetřit 40-50% baterie než obvykle!

7 způsobů, jak ušetřit baterii při hraní her

Vím, Jak to ne všichni máte mobilní telefony s velkými bateriemi, takže nemůže otálet hrát svou oblíbenou hru.

Existuje alespoň 7 způsobů nebo tipů, které můžete udělat, pokud chcete při hraní her šetřit baterii smartphonu. Zkontrolujte prosím tipy jeden po druhém a můžete se přihlásit!

1. Zapněte režim úspory baterie

No, první způsob, jak ušetřit baterii při hraní této hry nevyžaduje žádné další aplikace pro aktivaci režimu Režim úspory energie/Spořič baterie. Důvodem je, že tuto funkci mají téměř všechny smartphony.

Jaka peklo mají několik značek mobilních telefonů a všechny mají tuto funkci. Ve skutečnosti má iPhone tuto funkci, Jak to. Tuto funkci by tedy měl mít i váš mobilní telefon.

Ach ano, aktivace této funkce na každém smartphonu je určitě jiná, ale zkuste vstoupit do nabídky Pnastavení -> vyberte nabídku Baterie -> poté vyberte Úsporný režim.

2. Nastavení herní grafiky na režim Nízký

Druhým krokem, který můžete udělat pro úsporu baterie při hraní her, je udělat nastavení grafiku hry, kterou hrajete v režimu Nízký.

Jaka ví, že ty nastavení neprovádíš zarovnat doprava při hraní her s ohromující HD grafikou, jako je PUBG nebo Ahspalt 8, nezískáte žádné uspokojení.

Ale ve skutečnosti, i když ty nastavení herní grafiku do režimu Nízký, vzrušení ze hry, kterou hrajete, vůbec neklesne, Jak to!

Dokonce i některé hry jako PUBG poskytují nastavení střední, pokud cítíte falešný Nízká je příliš rušivá 'očí' vás. Rozumné lol, s nastavení Herní grafika na nejnižší úrovni prodlouží výdrž baterie a HP se rychle nezahřeje.

3. Hrajte pomocí Letecký mód

Tohle je jeden trik tajemství, které Jaka obvykle dělá, když Jaka hraje hry, když je push hodnost nebo ve snaze rychle se vyrovnat při hraní hry.

Při hraní her pomocí Letecký mód plus Wi-Fi (pokud na smartphonu hrajete online hry) vám ušetří spoustu baterie, protože nebudete přijímat telefonní hovory ani sms.

Aktivací funkce Letecký mód, vlastně ty blok vaší mobilní síti. No, víte sami, vzestupy a pády vašeho internetového signálu/sítě ovlivní výdrž baterie.

4. Zavřete Spuštěné aplikace

Čtvrtým tipem pro úsporu energie baterie při hraní her je zastavení nebo ukončení všech aplikací, které právě otevíráte.

Ve skutečnosti, pokud používáte iPhone k hraní her, tyto tipy neplatí, peklo. protože iPhone navrhuje aplikace, které se nezavírají, nefunguje normálně. Oni mají algoritmus na tohle jiný.

Pokud je však váš mobilní telefon Android, více či méně to ovlivní výkon vašeho mobilního telefonu. Když nezavřete běžící aplikaci a uděláte app-refresh v každé aplikaci, kterou otevřete, bude váš Android v těchto aplikacích nadále fungovat a bude spotřebovávat více dat z baterie a bude více plýtvat.

5. Snižte jas obrazovky

Ve skutečnosti není žádným tajemstvím, že stmívání vašeho mobilního telefonu prodlouží výdrž baterie vašeho mobilního telefonu.

Možná, že když nastavíte jas obrazovky na maximální úroveň, budete se cítit pohodlněji. Ve skutečnosti se vám však baterie rychleji vybije.

Řešením je, že hrajete na světlém a dobře osvětleném místě. Takže i když snížíte úroveň jasu obrazovky na co nejnižší úroveň, stále můžete hrát hry na svém mobilním telefonu pohodlně.

6. Vypněte vibrace

Vlastně tyto tipy potřeba-nepotřeba abyste udělali. Pokud se rozhodnete hrát hry s Letecký mód nemusíte to dělat.

Pokud však hrajete hru a čekáte na hovor od někoho, raději si vibrace na mobilu vypněte, protože při vibracích bude mobil pracovat více.

Můžete také vypnout vibrace ve hře, pokud má hra, kterou hrajete, efekt otřást uvnitř toho. skvělý, může ušetřit 10-15% baterie pokud vypnete vibrace.

7. Pomocí aplikace Greenify

No, tato poslední metoda může být pro vás trochu komplikovaná, že? chlapi protože nejprve musíte nainstalovat aplikaci.

Ale věřte mi, pokud jste si nainstalovali aplikaci pro spořič baterie Greenify Ještě lépe můžete ušetřit energii svého mobilního telefonu.

Existuje mnoho režimů možností úspory energie, které si můžete vybrat, pokud aplikaci používáte Greenify tento. Začínající od falešný světlo do hardcore Tato aplikace slouží k úspoře baterie vašeho mobilního telefonu při hraní her.

Ach ano, pokud váš Android bylvykořenit, máte ještě větší přístup k nastavení úspory baterie. Nevěří? Zkuste se podívat na vysvětlení od Mbak JT níže:

Nástroje pro vývojáře aplikací Oasis Feng STÁHNOUT

Takže tipy od ApkVenue, jak ušetřit baterii při hraní her. Zejména těžké hry.

Hodně štěstí při používání těchto tipů od ApkVenue, chlapi!

Prosím podíl a komentujte tento článek, abyste i nadále dostávali informace, tipy a triky a novinky o technologii z Jalantikus.com

Přečtěte si také články o Mobilní baterie nebo jiné zajímavé články z Naufal.