Hry

6 tajných her Google, hráli jste někdy?

Jako obří vyhledávač na internetu má Google zjevně také skryté hry, které můžete hrát při procházení. Zajímá vás, jaké jsou skryté hry Google?

Kromě toho, že je známý jako vlastník největšího vyhledávače, Google pod společností Abeceda je známý tím, že přináší mnoho nových inovací. Dokonce i zakoupený operační systém Android Google, se úspěšně stala největší platformou pro chytré telefony, která je široce používána na světě.

Věděli jste ale, že Google má také hry? Ano, tato hra od Googlu je dokonce skrytá, takže ne každý ví!

  • Překvapení! Můžete hrát Solitaire a Tic Tac Toe ve Vyhledávání Google
  • Vyhledávání Google Plynulá indonéština, můžete chatovat!
  • 10 úžasných produktů Google, které mnoho lidí nezná

Skryté hry Google

Hra byla vytvořena, aby odpuzovala celou dobu, kdy jste volní. Když si to Google uvědomuje, jako gigant ve vyhledávačích a také vlastník známého prohlížeče Chrome poskytuje skryté hry, které můžete hrát s tajnými klíčovými slovy. Zde jsou skryté hry na Googlu:

1. T-Rex Jump

Pokud jde o uživatele prohlížeče Google Chrome, stalo se vám někdy, že jste byli zaneprázdněni procházením webu, ale náhle se přerušilo připojení k internetu? Aby nedošlo k bete při odpojení internetu uživatele Google připraví tajnou hru v podobě T rex. Přináší monochromatickou grafiku a máte za úkol dostat se přes překážky po překážkách, které jsou přítomny stisknutím Mezerník v klávesnice. Při čekání na restart vašeho internetu se snažte získat nejvyšší skóre v této hře vlastněné společností Google.

Prohlížečové aplikace Google Inc. STAŽENÍ

2. Pacman

Pro fanoušky klasických her musíte být obeznámeni Pacman. Pacman byl poprvé představen v roce 1980 Namco a zveřejněny uprostřed. Od té doby se tato hra stala slavnou, protože je hratelnostje to zábavné a návykové.

No, pro vás milenky Pacman, zkuste napsat klíčová slova Zobrazí se „Pacman“ na Googlu čmáranice Pacman. Pokud kliknete, čmáranice změní se na vyskakovat která vás přivede ke hře Pacman. Google vytvořil tuto hru v roce 2010 na oslavu 30 let klasické hry.

3. Zergský spěch

Zkus najít klíčová slova"Zergský spěch" na Googlu, pak vás čeká překvapení. Budete zmateni počtem písmen „O“ připravených zamíchat vzhled vašich výsledků vyhledávání Google. Sice to nejde zastavit, ale můžete závodit ve střelbě na písmeno O, které přijde, abyste získali nejvyšší skóre podíl na Google Plus. Zkusil jsi?

4. Tic Tac Toe

Piškvorky je křížová hra na desce pěšců 3x3. Vaším úkolem ve hře Tic Tac Toe je nejprve soutěžit o 3 políčka v řadě. No, Google nedávno vydal hru Tic Tac Toe na svůj vyhledávač. Stačí napsat klíčová slova"Piškvorky", pak se objeví deska 3x3 pro hraní Tic Tac Toe. Můžete ji hrát s přáteli nebo proti počítači.

5. Solitaire

Společně s představením skryté hry Tic Tac Toe na Googlu hru představil i Google Klasický solitaire které lze přehrát na jeho vyhledávači. Stačí napsat klíčová slova"Solitaire" na Googlu se zobrazí nápis Klepnutím přehrajte Po kliknutí vyplní displej Solitaire obrazovku smartphonu Android.

6. Easter Egg Android

Kromě používání klíčová slova konkrétně ve vyhledávání Google má Google zřejmě také speciální hru, která je poskytována na chytrých telefonech Android. Tato hra je ve formě her jako Flappy Bird, které jsou skryté. Máte přístup, ať už je to Android Kitkat až Android Marshmallow hra velikonoční vajíčko Android stisknutím 3krát rychle zapněte Verze pro Android v nabídce Nastavení – O aplikaci.

Po zobrazení loga verze Androidu (v tomto případě Android M) na něj chvíli klikněte a podržte. Taraaaaa, pojď nahoru hratelnost jako Flappy Bird podle vaší verze Androidu.

Arkádové hry DOTGEARS KE STAŽENÍ

No, to je 6 skrytých her Google, které si můžete zahrát, abyste si vyplnili svůj volný čas při procházení. Hry Google můžete hrát, i když nejste připojeni k internetu. Zkusme všechno!