Hry pro Android

5 zdarma battle royale hry pubg rivalů!

V poslední době se vyrojilo hodně her žánru Battleroyale, zvláště poté, co se zvýšila obliba hry PUBG. Existuje však také mnoho hráčů, jejichž touha hrát PUBG není dosažena kvůli finančním faktorům.

V poslední době je tolik žánrových her Battle Royale objevující se zejména po popularitě hry PUBG roste. Ale je jich také mnoho hráči jejichž touha hrát PUBG nebyla dosažena kvůli finančním faktorům. Sami víte, že cena PUBG je Pára docela drahé?

Tak to je hodně vývojář soutěží o výrobu hry žánr Battle Royale a uvolněte jej online volný, uvolnit. Ukazuje se hryBattle Royale zdarma získat spoustu fanoušků, například o čemž bude ApkVenue diskutovat níže. Přibližně hry co bude konkurovat PUBG? Pojďme si ten článek přečíst.

  • 5 způsobů, jak překonat PUBG Mobile Lag na Androidu (100% výkonný!)
  • 15 tipů a jak hrát PUBG Mobile A la Pro Player, kuřecí večeře není sen!
  • 7 nejlepších her PUBG pro Android, které musíte vyzkoušet

5 bezplatných her Battle Royale pro konkurenční PUBG!

1. Last Man Standing

zdroj fotografií: mmogames.com

Pro milence hry žánr Battle Royale musí být obeznámen hry toto. 'Last Man Standing' je hryBattle Royale která vám umožňuje bojovat uprostřed lesa, odlišné od PUBG, které může bojovat uprostřed města.

Na hratelnosto sobě lze říci, že je podobný PUBG, ale v 'Last Man Standing' neschopnost řídit vozidlo nebo měnící se počasí. Můžeš-staženíhry to je zdarma přímo od Steam Store.

2. Pravidla přežití

zdroj fotografií: techbeasts.com

Pokud se tento zdá být vše hráč už vím. Battle Royale hry jmenoval "Pravidla přežití" nebo jak se běžně říká ROS tohle si získalo opravdu hodně srdcí hráč. Kromě dobré grafiky, hry K dispozici jsou také 2 verze, a to PC a Android mobilní, pohybliví.

A rozdíl mezi těmito dvěma verzemi je pouze v zařízení, hratelnost a vše ostatní zůstává stejné. Pro ty z vás, kteří chtějí hrát hry jako PUBG, ale nemají peníze, "Pravidla přežití" toto je správná odpověď.

Aplikace prohlížeče her NetEase STÁHNOUT

3. Fornite

zdroj fotografií: windowscentral.com

kromě 'Last Man Standing', existuje také Hra Battle Royale zdarma, což je neméně dobré, totiž 'Fornite'. Hry od EpicGames se liší od Hra Battle Royale obecně. Na vašem 'Fornite' umí postavit budovu.

'Fornite', pokrytý kreslenými a lowpoly tématy, si získal mnoho fanoušků, dokonce i mezi Youtubery. Pro vás milence hry 'Fornite' s fantasy tématikou je ideální zejména pro vás hry je to zdarma a zcela zdarma.

4. Knives Out

zdroj fotografií: wolvsa.com

Znovu znovu NetEase schopen vzít srdce hráči, článek kromě "Pravidla přežití" také mají Hra Battle Royale další s názvem 'Knives Out'. 'Knives Out' se příliš neliší od ROS, má také funkce Hra Battle Royale obecně.

Pro vás milence Hra Battle Royale verze chytrý telefon, hry'Knives Out' musíš stažení a zkusit. Protože i když hry pro chytré telefony, grafika prezentovaná v této hře není horší než grafika Battle Royale PC verze.

5. Prsten Elysium

zdroj fotografií: garena.co.id

Nedávno milenci Hra Battle Royale překvapený vzhledem hry vyrobil Tencent jménem 'Ring Of Elysium'. Protože, Hra Battle Royale tento má Grafika ekvivalentní PUBGa výhody hry to jsou nevyzpytatelné změny počasí ve hře.

Jiné, než je, hry má také mnoho funkcí, které PUBG nemá, dobrou zprávou je tento 'Ring Of Elysium' volný, uvolnit. To znamená hry můžeš to být ty? stažení přímo na Spouštěč Garena protože to byla Garena, kdo se stal vydavatel hry tento.

To je 5 bezplatných her Battle Royale pro konkurenční PUBG. Podle vašeho názoru mezi 5 hry Který v tomto případě může nejvíce konkurovat PUBG?