Tech Hack

jak uložit video z youtube do galerie

Jak ukládat videa z YouTube do galerie lze ve skutečnosti provést s aplikací i bez ní, víte! Podívejte se, jak uložit celé video na YouTube zde!

Jak uložit videa z YouTube do galerie možná jste to slyšeli velmi často, ale už víte, jak na to, bando?

I tak plošina YouTube nese koncept online streamování, ale ve skutečnosti jej můžete sledovat živě offline nejprve stažením videa.

Ve skutečnosti si tento trik uživatelé často zvolili, protože se ukázalo, že je účinnější na internetové kvóty.

Pro ty z vás, kteří se o to také zajímají, má Jaka diskuzi o tom, jak ukládat videa z YouTube do galerie pomocí nebo bez dalších aplikací.

Jak uložit videa z YouTube do galerie s aplikacemi a bez nich

Stejně jako jak stahovat videa z Facebooku nebo jak ukládat videa z YouTube do notebooku, jak ukládat videa z YouTube do notebooku nebo mobilu, má také několik možností.

Jsou minimálně dva jak uložit videa z YouTube do galerie co můžete dělat, a to s aplikacemi a také bez dalších aplikací.

Zde ApkVenue probere obojí, abyste si mohli vybrat, který z nich je efektivnější.

Jak uložit videa z YouTube do galerie bez aplikace

Jak stahovat videa z YouTube do galerie bez aplikace je samozřejmě prima mnoha lidí, kteří se nechtějí obtěžovat instalací této aplikace.

Kromě toho, že je tato metoda praktičtější, pro ty z vás, kteří používají mobilní telefony Android se 4 GB RAM, je také zaručeno, že váš mobil nezpomalí. Skvělé, že?

1. Jak uložit videa YouTube z oficiální aplikace (aplikace YouTube)

První způsob ukládání videí z YouTube je pomocí aplikace YouTube který je obecně již nainstalován na vašem mobilním telefonu Android nebo iPhone, který máte.

Pokud jde o to, jestli neexistuje nebo ne aktualizace, můžete jej získat prostřednictvím odkazu níže.

Video a audio aplikace Google Inc. STAŽENÍ

Samotná nejnovější aplikace YouTube již má Stáhnout funkci to vám umožní udělat Uložit Videa z YouTube do aplikace a sledujte je bez připojení k internetu.

Protože samotné kroky jsou docela snadné, bando. Pro ty z vás, kteří nevědí, pojďme se podívat jak přesouvat videa offline z YouTube do galerie Následující.

Krok 1 – Uložte si svá oblíbená videa na YouTube
 • Nejprve se rozhodněte, která videa YouTube chcete uložit. Poté stačí klepnout na možnost Stažení který se nachází ve spodní části titulu videa, jak je znázorněno na obrázku níže.

Krok 2 – Počkejte na dokončení procesu ukládání videa na YouTube

 • Pokud jej stisknete, volba automaticky zmodrá a přečte se Stahování. Chcete-li zobrazit proces stahování, stačí klepnout na možnost Pohled, gang.

 • Videa na YouTube, která bylaUložit to se dá sledovat offline v aplikaci po dobu 30 dnů. Po uplynutí této doby jej stačí aktualizovat, abyste jej mohli znovu sledovat.

Krok 3 – Video YouTube nelze přehrátStažení aplikace

 • Protože je to oficiální, nemůžete stahovat některá videa, jako jsou hudební videa a videa související s autorským právem a tak dále.

 • Zdá se však, že nyní YouTube nabízí možnost přímo ukládat hudební videa offline prostřednictvím funkce YouTube Premium které lze získat prostřednictvím platební možnosti.

Je to opravdu snadné, že, jak uložit videa z YouTube do galerie telefonu bez výše uvedené aplikace? Pojďte, teď je řada na vás, abyste to zkusili!

2. Jak na to Uložit Videa YouTube do galerie s SaveFrom.net

Za druhé, existuje také způsob, jak uložit videa z YouTube do galerie WL bez dalších aplikací, kam jednoduše zavítáte online nástroje které jméno je SaveFrom.net, gang.

I když ve skutečnosti existuje jak uložit video z YouTube do galerie pomocí SS (přidání „ss“ do URL videa na YouTube), ale tento způsob se zdá být mnoha lidmi neméně vyhledávaný.

Můžete jej tedy sledovat bez internetu prostřednictvím galerie, přenášet jej a dokonce sdílet do jiných zařízení, víte.

Tato metoda je také účinná pro ukládání videí YouTube, která si můžete vychutnat pouze prostřednictvím funkce Premium. Ale pamatuj, používejte to moudře a zodpovědně, gangu.

Krok 1 – Zkopírujte URL videa YouTube
 • Vyberte video YouTube, které chcete uložit, a poté klepněte na možnost Podíl umístěný v dolní části titulku.

 • Poté vyberte možnost Kopírovat odkaz ke zkopírování URL videa YouTube Schránka na vašem telefonu Android nebo iPhone.

Krok 2 – Přejděte na stránku SaveFrom.net
 • Pak už jen otevřete aplikaci prohlížeč v chytrý telefon, například Google Chrome a otevřete web SaveFrom.net (//id.savefrom.net/), kterou také znáte s touto "ss" metodou.

 • Zde stačí vložit URL videa YouTube, které jste zkopírovali dříve, a počkat, až je stránka SaveFrom.net automaticky zpracuje.

Krok 3 - Uložit Videa z YouTube do galerie
 • Nakonec se vám zobrazí několik možností video formátů a rozlišení, které lze vybrat podle vašich potřeb. Chcete-li uložit videa z YouTube do galerie, stačí klepnout stažení.

 • SaveFrom.net automaticky uloží videa z YouTube a uloží je do vaší galerie.

 • Ujistěte se, že máte internetovou kvótu nebo jste připojeni k WiFi síti při stahování velkých video souborů, gang.

Ach jo, pro ty z vás, kteří to chtějí vědět jak uložit videa z YouTube GO do galerie, můžete skutečně postupovat podle výše uvedených kroků.

Jak ukládat videa z YouTube do galerie pomocí aplikací

Pokud dvě výše uvedené metody nevyžadují žádné další aplikace, pak je tato metoda určena zejména pro ty z vás, kteří jsou ochotni dát trochu místa v paměti na svých mobilních telefonech pro instalaci aplikace pro stahování videa z YouTube.

Ano! Tentokrát vám Jaka dá i návod, jak ukládat videa z YouTube do galerie s doplňkovými aplikacemi, gang.

Zde ApkVenue využije nápovědu aplikace TubeMate což je jedna z nejpopulárnějších a nejlepších aplikací pro stahování YouTube.

Tato aplikace skutečně je již není k dispozici v Obchodě Play, proto si jej můžete stáhnout prostřednictvím následujícího odkazu:

Apps Downloader & Internet STAHOVÁNÍ

Po úspěšném stažení a instalaci se můžete podívat na kroky, jak uložit videa z YouTube do galerie pomocí aplikace níže.

Krok 1 – Vyhledejte a otevřete videa na YouTube

 • Nejprve musíte zjistit, které video z YouTube chcete stáhnout.

 • Pokud ano, otevřete video jako obvykle.

Krok 2 – Vyberte rozlišení videa YouTube

 • Po úspěšném otevření videa na YouTube najdete také ikonu 'stahování' červená v pravém dolním rohu. Klepněte na tlačítko.

 • V této fázi vyberete požadované rozlišení videa YouTube a nezapomeňte vybrat formát videa MP4.

Krok 3 – Stáhněte si videa z YouTube

 • Po výběru rozlišení, chcete-li uložit video z YouTube do galerie, vyberete ikonu 'stahování' barevné červené.

 • Chcete-li vidět proces stahování, zůstaňte přejeďte doleva a počkejte, až to skončí.

Je to hotovo! Nyní si můžete prohlédnout galerii HP a video lze sledovat offline.

Pokud potřebujete nejlepší aplikaci pro přehrávání videa pro sledování videí YouTube offline, můžete si přečíst následující článek: Nejlepší aplikace pro přehrávač videa 2020.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

No, to jsou některé metody a způsoby, jak uložit videa z YouTube do své mobilní galerie, které můžete snadno udělat bez dalších aplikací nebo s aplikacemi.

Výše uvedené kroky lze také použít, pokud hledáte jak uložit videa z YouTube do galerie iPhone, gang.

Která z výše uvedených metod je vaše oblíbená? Pojďte, napište svůj názor do komentáře níže a uvidíme se v dalším článku Jaka. Hodně štěstí!

Přečtěte si také články o Youtube nebo jiné zajímavé články z StreetRat.