Tech Hack

jak snadno vytvořit svůj vlastní qr kód

Jak vytvořit QR kód na PC a Androidu je snadné! Zde je nejjednodušší způsob, jak vytvořit svůj vlastní QR kód.

Napadlo vás někdy, že jak vytvořit QR kód je obtížné a složité! Mýlíš se, bando, ukázalo se!

V éře technologií, jako je nyní, se funkce čárových kódů začíná nahrazovat QR kód. QR nebo Kód rychlé odezvy má schopnost ukládat data s mnohem větší velikostí než čárový kód.

Kromě toho dokáže QR Code také velmi rychle zobrazit naskenované informace. Počínaje textem, webovými stránkami, obrázky i nyní můžete převádět peníze pouhým naskenováním QR kódu.

Jen abyste věděli, ukázalo se, že si můžete, víte, vytvořit svůj vlastní QR kód. V tomto článku ApkVenue zkontroluje, jak na to jak vytvořit QR kód snadno na HP nebo na PC. Koukni na to!

Jak si snadno vytvořit svůj vlastní QR kód (aktualizace 2020)

Technologie QR Code byla poprvé vyvinuta společností Denso Wave Corporation z Japonska v roce 1994. QR kód byl původně používán ke sledování vozidel při jejich výrobě.

Spolu s pokrokem doby se nyní rozšiřuje i funkce QR kódu. Víte, můžete sdílet osobní údaje nebo účty na sociálních sítích pomocí QR kódu.

Určitě vás to zajímá, že? ApkVenue proto shromáždilo několik způsobů, jak vytvořit svůj vlastní QR kód, který můžete provést prostřednictvím mobilního telefonu Android nebo iPhone, stejně jako PC / notebooku, gangu.

Výhody QR kódu oproti čárovému kódu

I když oba slouží k ukládání informací, ukazuje se, že ano QR kód je mnohem lepší, víte, ve srovnání s čárovými kódy. Jaké jsou výhody? Tady jsou některé z nich:

1. Schopnost ukládat větší informace

QR kódy mají vysokou kapacitu v kódování dat, jako jsou číselné, abecední, kanji, hiragana, katakana, symboly a binární kódy.

QR Code je také schopen uložit číselná data až 7 089 znaků, alfanumerická data až 4 296 znaků, binární kód až 2 844 bajtů a znaky kanji až 1 817 znaků.

2. Menší velikost

Stále v souvislosti s výše uvedenými výhodami mají QR kódy také mnohem menší velikost než čárové kódy, protože jsou schopny ukládat data horizontálně i vertikálně.

Proto zobrazení obrázku QR kódu může mít desetinu velikosti čárového kódu se stejným množstvím informací.

3. Není snadno poškozen

QR kód má toleranci chyby až 30%. To znamená, že i když jsou některé obrázky s QR kódem poškozené nebo špinavé, váš mobilní telefon je bude stále schopen přečíst, pokud poškození není větší než 30 %.

Sbírka Jak vytvořit QR kód na HP a PC

Po pochopení více o QR kódu je nyní čas, abychom vstoupili do hlavní diskuse, gangu. ApkVenue rozdělil tutoriály do 2 kategorií

Jak vytvořit svůj vlastní QR kód na telefonu Android

Ve skutečnosti existuje spousta aplikací pro generátor QR kódů, které si můžete stáhnout. V tomto článku se však ApkVenue zaměří na to, že vás naučí, jak vytvořit offline QR kód pomocí aplikace Generátor QR kódů.

QR Code Generator je nejlepší aplikace pro generátor QR kódu s různými pokročilými funkcemi. Můžete vytvořit QR pro kontakty, obrázky, místa v Mapách Google a další.

Nejen to, můžete si také upravit svůj vlastní obrázek QR kódu. Počínaje změnou barvy, změnou typu bodu, zadáním motivu a dalšími.

>>>Stáhněte si Generátor QR kódu přes následující odkaz<<<

Není třeba se obtěžovat hledáním způsobů, jak vytvořit QR kódy obsahující obrázky nebo jak vytvořit mapy QR kódů. S generátorem QR kódů to zvládnete prakticky.

Pokud jste si stáhli a nainstalovali aplikaci, můžete si níže prohlédnout celý návod Jaka. Koukni na to!

Krok 1 – Otevřete aplikaci QR Code Generator

 • Otevřete aplikaci Generátor QR kódu. Můžete si vybrat požadovaný typ QR. Začínající od Text, Kontakt, webová stránka, Instagram, WhatsApp, a další.

Krok 2 – Zadejte požadované informace

 • Pokud například chcete, jak vytvořit mapy / místa s QR kódem, můžete nejprve otevřít Mapy Google a najít požadované místo.
Produktivita aplikací Google Inc. STAŽENÍ
 • Klikněte na tlačítko Sdílejte místoa poté vyberte Zkopírovat do schránky.

Krok 3 – Vytvořte si svůj vlastní QR kód

 • Znovu otevřete aplikaci QR Code Generator. Klikněte na možnost webová stránka na stránce Vytvořte QR kód, pak vložit ty odkazy. Klikněte Vytvořit vytvořit QR.

 • Můžete si pohrát s QR designem, který chcete, od barvy po tvar tečky. Pokud ano, uložte jej kliknutím na možnost Uložit.

Krok 4 – Hotovo

Dobře, dobře! Jak snadné je vytvořit si vlastní QR kód na telefonu Android?

Jak vytvořit svůj vlastní QR kód na PC

Kromě aplikace na mobilu s Androidem můžete vytvořit QR kód také na PC, víte, gang. QR kód můžete vygenerovat pomocí webu generátoru nebo aplikace Microsoft Excel.

Jak vytvořit QR kód s obrázkem přes prohlížeč

Pokud se nechcete obtěžovat instalací této aplikace, můžete k vytvoření QR kódu, gangu, použít aplikaci prohlížeče, která byla nainstalována na vašem PC.

 • Krok 1: Otevřete aplikaci prohlížeče na vašem PC / notebooku. Jaka doporučuje nosit Google Chrome.
Prohlížečové aplikace Google Inc. STAŽENÍ
 • Krok 2: Zadejte adresu www.qrcode-monkey.com na sloupci Adresní řádeka poté stiskněte Vstupte.

 • Krok 3: Předpokládejme, že chcete vytvořit QR kód pro svůj osobní web / blog, klikněte na Zadejte obsaha poté do příslušného sloupce zadejte adresu požadovaného webu.

 • Krok 4: Chcete-li do QR kódu přidat vlastní obrázek nebo logo, vyberte Přidat obrázek logaa poté vyberte nahrát.

 • Krok 5: Klikněte Vytvořte QR kód vytvořit svůj vlastní kód. Pokud si chcete obrázek uložit, můžete si jej stáhnout přes volbu Stáhnout PNG který je k dispozici.

Jak vytvořit QR kód v Excelu

Kdo řekl, že Microsoft Excel slouží pouze k vytváření tabulek a zpracování dat? Microsoft Excel může být také nástrojem, jak snadno vytvářet offline QR kódy, víte.

Koukni na to!

 • Krok 1: otevřeno Microsoft Excel, pak vyrobit pracovní sešit Nový.
Microsoft Corporation Office & Business Tools Aplikace STÁHNOUT
 • Krok 2: Klepněte na kartu Vložita poté vyberte Získejte doplňky.
 • Krok 3: Do vyhledávacího pole zadejte QR4Office. Poté vyberte Přidat a Pokračovat.
 • Krok 4: Nástroje QR4Office se objeví na pravé straně obrazovky. Do sloupce zadejte požadovaný odkaz.

 • Krok 5: Můžete nastavit barvu a pozadí QR kódu a také požadovanou velikost QR. Pokud ano, vyberte Vložit.

 • Krok 6: Váš QR kód se objeví ve sloupci, který jste vybrali v Excelu.

Bonus: 3 způsoby skenování čárových kódů a QR kódů na telefonech Android bez aplikace!

Jak potom víte, zda vámi vytvořený QR kód funguje dobře? Můžete použít Jaka doporučenou aplikaci pro skenování QR kódu.

Chcete-li zjistit úplný seznam, můžete se podívat na následující článek:

ZOBRAZIT ČLÁNEK

To je Jakův článek o tom, jak snadno vytvořit QR kód pomocí telefonu Android nebo PC/notebooku. Doufám, že Jakův článek je pro vás užitečný, bando!

Uvidíme se znovu v příštím článku JalanTikus!

Přečtěte si také články o Tutoriály nebo jiné zajímavé články z Prameswara Padmanaba