Out Of Tech

15 nejlepších a nejnovějších lee min-ho dramat a filmů 2021

Dramata a filmy Lee Min-Ho jsou velmi vyhledávané a očekávané milovníky korejských dramatických filmů. Zde jsou doporučení na nejlepší dramata Lee Min-Ho!

Musíte se podívat na film Lee Min-Ho, pokud zbožňujete tohoto pohledného herce. Jeho dobrý vzhled a herectví vás ohromí pokaždé, když ho uvidíte na malé obrazovce.

Nejen filmy, existuje také mnoho korejských dramat Lee Min-Ho, které jsou připraveny pobavit vás různými žánry, které vás zaručeně nebudou nudit, bando!

Zejména pro ty z vás, kteří jsou maniaci s filmy a dramaty z této země ženšenu, jste jistě ochotni stáhnout si korejské dramatické filmy a seriály s vaším idolem v hlavní roli.

No, pro ty z vás, kteří tvrdí, že jsou velkými fanoušky tohoto nejdražšího korejského herce, vám Jaka dá seznam Dramata a filmy Lee Min-Ho to nejlepší, co můžete sledovat.

Nejlepší filmová doporučení Lee Min-Ho

Přestože je Lee Min-Ho známý svými rolemi v korejských dramatických seriálech, existuje několik filmů, které si zahrály v tomto jediném herci.

Ve skutečnosti není sledování filmů o nic méně vzrušující, víte! Zde jsou filmy s Lee Min-Ho v hlavní roli.

1. Hořkosladký (2017)

Lee Min Ho se ve filmech objevuje jen zřídka. Jeden z nejnovějších filmů Lee Min Ho je Hořkosladký který se vysílal v roce 2017.

Tento korejský akční film vypráví příběh mladého muže Xiao Ma (Lee Min Ho) kteří mají poloviční korejské a čínské předky.

Jednoho dne, poté, co ho požár oddělil od jeho nejlepšího přítele, Xiu Xiu (Yu Kai Lei), Xiao Ma se setkává s chirurgem jménem Miao Xuan (Zhu Xuan).

Od té schůzky začíná být Xiao Ma v depresi, protože si myslí, že Miao Xuan je sestra Xiu Xiu, i když Xiao Ma vždy obvinění popírá.

Od tohoto incidentu pak došlo k sérii vražd, které zabily několik lidí a vedly k tragické odpovědi. Zvědavý zaručen!

InformaceHořkosladký
Hodnocení5.3/10 (IMDb)
Doba trvání1 hodina 38 minut
ŽánrAkce
Datum vydání1. listopadu 2017
ŘeditelD. Ho
HráčLee Min Ho


Xuan Zhu

2. Lovci odměn (2016)

Zdroj fotografií: Movie Trailer (Lovci odměn je jedním z nejnovějších filmů Lee Min-Ho, které byly vysílány v roce 2016).

Lovec odměn je žánrový film akční komedie výsledek spolupráce mezi 3 zeměmi, konkrétně Jižní Koreou, Hongkongem a Čínou.

Jeden z nejnovějších filmů Lee Min-Ho vypráví příběh 2 agentů bodyguardů, kteří se snaží očistit svá jména od obvinění z trestných činů namířených proti nim.

Obliba Lee Min-Ho spolu se špičkovými čínskými herci jako např Wallace Chung a Tiffany Tang podařilo zvýšit úspěch tohoto filmu, gang.

Pokud jste zvyklí vídat vážnou roli Lee Min-Ho, v tomto filmu budete vyzváni, abyste se jeho akci a humoru nahlas zasmáli.

InformaceLovci odměn
Hodnocení5.4/10 (IMDb)
Doba trvání1 hodina 45 minut
ŽánrAkční, Komedie, Romantika
Datum vydání1. července 2016
ŘeditelShin Tae-ra
HráčLee Min Ho


Tiffany Tang

3. Gangnam Blues (2015)

Gangnam Blues mají původní název Gangnam 1970. V tomto filmu uvidíte, že Lee Min-Ho má krutou a chladnou stránku, gang.

Lee Min-Ho se odehrává v roce 1970 jako chudý sirotek, který se spřátelí Yong Ki (Kim Rae Won).

Oba mají silné přátelství jako sourozenci. Zvyklí na těžký život se připojí k jiné mafiánské rodině.

Nakonec je jejich přátelství testováno, když 2 mafiánské rodiny, ke kterým se připojí, bojují o moc. Páni, co s nimi bude dál, co?

InformaceGangnam Blues
Hodnocení6.2/10 (IMDb)


84% (asijská wiki)

Doba trvání2 hodiny 15 minut
ŽánrAkční, Drama
Datum vydání21. ledna 2015
ŘeditelYoo Ha
HráčLee Min Ho


Jung Jin-Young

4. ET naší školy (2008)

ET naší školy je jedním z nejlepších korejských filmů s Lee Min-Ho v hlavní roli a zároveň počátkem kariéry tohoto pohledného herce.

I když má jen vedlejší roli, odsud mnoho lidí věří, že se z Lee Min-Ho stane velký herec, gang.

Tento komediální film vypráví příběh učitele sportu, který je nucen učit angličtinu, protože požadavky na angličtinu jako mezinárodní jazyk jsou stále větší.

Lee Min-Ho as Oh Sang Hoon, jeden ze studentů, kterého vyučoval učitel. Our School's ET je jedním z prvních komediálních filmů Lee Min-Ho.

InformaceET naší školy
Hodnocení6.0/10 (IMDb)


85% (asijská wiki)

Doba trvání2 hodiny
ŽánrKomedie, Drama, Sport
Datum vydání11. září 2008
ŘeditelPark Gwang-Choon
HráčLee Min Ho


Choi Yun-Jeon

5. Public Enemy Returns (2008)

Zdroj fotografií: AddictedtoLeeMinHo (Public Enemy Returns je film Lee Min-Ho s akčním, komediálním a kriminálním žánrem).

V tomto filmu se Lee Min-Ho stále snaží získat slávu. Je ochoten přijmout jakoukoli malou roli, včetně gangu v tomto filmu.

Veřejný nepřítel se vrací je korejský akční film o detektivovi, který plánuje odejít do důchodu.

Policejní šéf ho však požádal, aby odložil odchod do důchodu, dokud nebude vyřešen případ vraždy ve škole.

Při vyšetřování případu detektivové zjistili, že 3 přátelé oběti byli zaměstnanci stejné firmy.

Pro ty z vás, kteří tvrdí, že jsou velkými fanoušky Lee Min-Ho, se na tento film opravdu musíte podívat, gangu.

InformaceVeřejný nepřítel se vrací
Hodnocení6.4/10 (IMDb)


72% (asijská wiki)

Doba trvání2 hodiny 7 minut
ŽánrAkční, Komedie, Krimi
Datum vydání19. června 2008
ŘeditelKang Woo-Suk
HráčLee Won-Sul


Moon Soo

Nejlepší Lee Min-Ho Drama doporučení

Pokud byl výše uvedený seznam filmů, ve kterých hrál Lee Min-Ho, nyní bude Jaka diskutovat o dramatickém seriálu s tímto vysokým hercem.

Chcete něco vědět? Stačí se podívat na seznam Nejlepší korejská dramata Lee Min-Ho které musíte sledovat níže!

1. Pachinko (2021)

Adaptace stejnojmenného románu Min Ji Lee, Pachinko je nejnovější drama Lee Min Ho, které bude údajně vydáno v roce 2021 na streamovací platformě Apple TV.

Korejské drama Pachinko, které v něm vystupuje jako hlavní postava, vypráví příběh korejské přistěhovalecké rodiny, která žije v Japonsku a zažívá stereotypy a rasismus v zemi Sakura.

Lee Min Ho zde hraje postavu Hansu, obchodníka, který se zaplete do zakázané lásky s velkými následky.

Není jisté, kdy bude datum vydání, ale podle zpráv, které kolují, bude tento nejnovější drakor představen v 8 epizodách.

InformacePachinko
Ukázat2021
Epizoda8
ŽánrDrama
PřenosApple TV
HodnoceníTBA

2. The King: Eternal Monarch (2020)

Král: Věčný monarcha být okamžikem vrať se Lee Min-Ho v jihokorejském zábavním průmyslu po dlouhé nepřítomnosti kvůli vojenské službě.

Toto fantasy-romantické žánrové drama vypráví příběh jmenovaného korejského císaře Lee Gon (Lee Min Ho) snaží zavřít spojovací dveře do paralelního světa.

Mezitím, Jung Tae Eul (Kim Go Eun) je jihokorejský detektiv, který se také snaží chránit mnoho lidí včetně těch, které miluje.

Nejnovější korejské drama Lee Min Ho má téma alternativního vesmíru, které je poměrně komplikované. Musíte se hodně soustředit, abyste pochopili Časová osa z tohoto dramatu.

Zápletka je sice poměrně komplikovaná, ale The King: Eternal Monarch Sub Indo musíte zhlédnout, protože příběh vás zaručeně ohromí!

InformaceKrál: Věčný monarcha
Ukázat17. dubna – 12. června 2020
Epizoda16
ŽánrFantasy, Mysteriózní, Romantika
PřenosSBS
Hodnocení8.4/10 (IMDb)


86% (asijská wiki)

3. Boys Over Flowers (2009)

Zdroj fotografií: Viki Global TV (Boys Over Flower je jedno z korejských dramat, kde Lee Min-Ho získal mnoho ocenění).

V tomto dramatu, kdo vlastně neví? Toto drama je seriál, který katapultoval jméno Lee Min-Ho do jednoho z nejlepších jihokorejských herců.

Kluci před květinami nebo také známý jako titul Chlapci Přes Květiny vypráví příběh bohatého studenta playboye jménem Goo Jun Pyo hraje Lee Min Ho.

Goo Jun Pyo je student, který je pohledný, bohatý, ale arogantní a krutý. Nakonec se však zamiluje do nevinné a prosté dívky jménem Geum Jan Di.

Tato romantická komedie Korejské drama je adaptací japonského dramatu s názvem Hana Yori Dango, stejný jako Meteorická zahrada.

InformaceKluci před květinami
Ukázat5. ledna 2009 – 31. března 2009
Epizoda25
ŽánrRomantika, komedie, drama
PřenosKBS2
Hodnocení8.0/10 (IMDb)


93% (asijská wiki)

4. City Hunter (2011)

Městský lovec je drama adaptované ze stejnojmenné mangy, vyprávějící příběh mladého muže, který hájí pravdu odhalováním záhad a korupce ve své zemi.

V korejském dramatu akce V tom hraje roli Lee Min-Ho Lee Yoon Sung který pracuje v Modrém domě a má za úkol odhalovat korupci.

Zamiloval se do bodyguarda jménem Kim Na Na (Park Min Young), gang.

Lee Min-Ho měl vztah se svou kolegyní v tomto dramatu, jmenovitě Park Min Youngem. I když se rozešli, vypadali opravdu dobře, že?

InformaceMěstský lovec
Ukázat25. května 2011 – 28. července 2011
Epizoda20
ŽánrAkční, Thriller, Romantika
PřenosSBS TV
Hodnocení8.2/10 (IMDb)


90% (asijská wiki)

5. Legend of The Blue Sea (2016)

Chcete sledovat nadpřirozené korejské drama s Lee Min-Ho v hlavní roli? Pokud ano, stačí se podívat na drama s názvem Legenda o modrém moři tento!

V tomto dramatu Lee Min-Ho se říká, že se zamiloval do mořské panny. Snaží se bojovat s osudem, který jejich lásce nepřeje.

Tyto dvě hrdličky se vždy setkávají v každé době, od královské až po moderní. Tento romantický film se zdá velmi vhodný pro ty z vás, kteří často sníte o tom, že jsou přítelkyní Lee Min-Ho.

Toto drama je zároveň posledním dramatem Lee Min-Ho před odchodem z důvodu vojenské služby. Ach jo, herectví Jun Ji-hyun jako soupeř hrát je také velmi dobrý, víte.

InformaceLegenda o modrém moři
Ukázat16. listopadu 2016 – 25. ledna 2017
Epizoda20+1 speciálních epizod
ŽánrFantasy, Romantika, Komedie
PřenosSBS TV
Hodnocení8.1/10 (IMDb)


90% (asijská wiki)

6. Dědicové (2013)

Zdroj fotografií: Andreea Y (The Heirs je jedno z nejlepších korejských dramat Lee Min-Ho, které získalo mnoho nominací na ceny).

Hraní v romantickém korejském dramatu lze považovat za jednu z dovedností Lee Min-Ho. Souhlas, jo?

Důkazem je, že je schopen hypnotizovat drakorské publikum Dědicové až se stal jedním z nejpopulárnějších a nejprodávanějších korejských dramat, když se vysílal v roce 2013.

Toto korejské drama o škole vypráví příběh slavné obchodní školy, jejíž studenti jsou dětmi bohatých lidí.

Lee Min-Ho si zopakuje svou roli syna bohatého muže ve filmu Boys Over Flowers.

Ale tentokrát nebyl jeho status uznán jako biologické dítě, ale jako jmenovaná milenka Kim Tan. Kim Tan se zamiluje do obyčejné dívky, která také chodí do stejné školy.

InformaceDědicové
Ukázat9. října 2013 – 12. prosince 2013
Epizoda20
ŽánrRomantika, Drama, Komedie
PřenosSBS TV
Hodnocení7.5/10 (IMDb)


91% (asijská wiki)

7. Faith (2012)

Další nejlepší korejské drama od Lee Min-Ho je Víra. Toto drama je docela kontroverzní, protože se má za to, že má podobný příběh jako Time Slip, Dr. Jinn.

Toto korejské drama o lékaři je o lékaři jménem Yoo Eun Soo (Kim Hee Sun) kteří se náhle setkali Choi Yong (Lee Min Ho).

Choi Yong, který přišel z království v minulosti, prosí Eun Soo, aby s ním šla do minulosti.

Doktor nakonec následoval Choi Yongovu vůli vstoupit do časového portálu, vrátit se do minulosti a zachránit život královny, která byla vážně zraněna.

InformaceVíra
Ukázat13. srpna 2012 – 30. října 2012
Epizoda24
ŽánrFantasy, Historický, Romantický
PřenosSBS TV
Hodnocení8.0/10 (IMDb)


91% (asijská wiki)

8. Osobní vkus (2010)

Osobní vkus je romantický komediální korejský dramatický seriál s Lee Min-Ho v hlavní roli. Toto drama má vtipnou zápletku.

Lee Min-Ho as Jeon Jin Ho, mladý architekt, který vlastní malou architektonickou firmu.

Je velmi posedlý korejským starožitným domem, ve kterém se jmenovala dívka Park Gae In (Son Ye Jin).

Aby prozkoumal dům, Jin Ho předstírá, že je gay, aby mohl bydlet ve starožitném domě.

I tak nebyl Jin Ho nikdy hrubý a neudělal Park Gae Inovi nic oplzlého.

InformaceOsobní vkus
Ukázat31. března 2010 – 20. května 2010
Epizoda16
ŽánrRomantika, komedie, drama
PřenosMBC TV
Hodnocení7.5/10 (IMDb)


92% (asijská wiki)

9. Běh makrely (2007)

Další drama Lee Min-Ho má název Makrela Run který se vysílal v roce 2014.

Zde hraje roli Lee Min-Ho Cha Gong Chan, student, který má podprůměrné akademické schopnosti, ale vyniká ve sportu.

Drama pak vypráví o životě teenagerů ve škole, které často zdobí soutěžení, přátelství, úspěchy, podvádění a samozřejmě láska.

InformaceMakrela Run
Ukázat12. května – 30. června 2007
Epizoda8
ŽánrDrama
PřenosSBS TV
Hodnocení7.0/10 (IMDb)


86% (asijská wiki)

10. Line Romance (2014)

Poslední doporučené korejské drama s Lee Min-Ho v hlavní roli je Linková romantika který se vysílal v roce 2014.

Line Romance je jedno z korejských dramat s nejkratšími epizodami, protože má pouze 3 epizody, gang.

V tomto dramatu hraje Lee Min-Ho hudebního producenta jménem Min Ho který náhle ztratil schopnost psát nové písně.

Manažer nakonec řekl Min-Ho, aby se zamiloval, aby mohl znovu psát písně. Konečně potkal čínskou průvodkyni jménem Ling Ling (Kuo Bea Hayden).

InformaceLinková romantika
Ukázat19. - 16. května 2014
Epizoda3
ŽánrRomantika, komedie
PřenosIQiyi
HodnoceníTBA

To je Jakův článek o doporučeních nejlepších filmů a dramat Lee Min-Ho, které musíte vidět.

Které drama nebo film Lee Min-Ho se vám líbí nejvíc, gangu? Podíl váš názor ve sloupci komentářů níže, ano!

Přečtěte si také články o korejské drama nebo jiné zajímavé články z Prameswara Padmanaba