Tech Hack

jak odstranit výchozí aplikace na Androidu bez root

Bloatware nebo výchozí aplikace na telefonech s Androidem jsou nepříjemné. Zde vám Jaka řekne, jak odstranit výchozí aplikaci na telefonu Android bez root (aktualizace 2020)

Naštvaný výchozí alias aplikace bloatware otravuje váš telefon Android?

Ve skutečnosti, kromě spotřebovává vnitřní paměť, výchozí aplikace někdy dělá chytrý telefon Váš Android bude velmi pomalý víš.

Navíc mnoho bloatwarových aplikací je vyrobeno tak, aby je uživatelé nemohli odinstalovat. Samozřejmě je to opravdu nepříjemné, zvláště pokud je aplikace plná reklam jako na mobilu Xiaomi.

Pokud chcete vědět, jak odebrat výchozí aplikaci na telefonu Android bez přístupu root, přečtěte si více níže!

Jak odebrat výchozí aplikace pro telefon Android bez root

V tomto článku vám ApkVenue poskytne návod, jak odebrat výchozí aplikaci pro Android bez root. Root vám skutečně umožňuje libovolně manipulovat s vaším telefonem Android, včetně mazání jakýchkoli aplikací.

Bohužel root má také nebezpečná rizika. Záruka na váš mobilní telefon propadne, dokonce i vaše osobní údaje mohou být hackery.

Při dodržení následující metody se již nemusíte obtěžovat aktivací systému Super-uživatel nejprve před odstraněním otravných výchozích aplikací.

Existují 2 způsoby, jak smazat výchozí aplikace bez rootu, a to pomocí aplikace CCleaner a také deaktivací aplikace přes Nastavení.

Jen se podívej, pojď, bando!

1. Odebrání výchozích aplikací pro Android pomocí CCleaner

Pro tuto jednu metodu musíte použít aplikaci CCleaner, která slouží k čištění paměti a mezipaměti v mobilním telefonu, aby byl lehčí.

Krok 1 - Stáhněte a nainstalujte aplikaci

 • Nejprve si musíte stáhnout a Nainstalujte aplikace CCleaner které ApkVenue poskytlo na níže uvedeném odkazu:
Čištění a ladění aplikací Piriform STÁHNOUT

Krok 2 - Vyberte Správce aplikací

 • Otevřete aplikaci CCleaner, která byla nainstalována, a klepnout tři řádky v levém horním rohu, vyberte Správce aplikací.

Krok 3 – Přejděte do Nastavení systému

 • Vybrat tabSystém a stiskněte tlačítko ikony odpadkového koše.

Krok 4 - Spusťte odstraňování aplikací

 • Když budete chtít smazat výchozí aplikaci ze systému, zobrazí se varování. Můžete to ignorovat stisknutím tlačítka Pokračovat.

Poznámky:

Krok 5 - Vyberte Odstraněné aplikace

Vyberte aplikace, které chcete odebrat chytrý telefon váš android.

Krok 6 – Hotovo

KlepněteOdinstalovat, poté se zobrazí upozornění, zda jste si opravdu jisti, že aplikaci smažete. pokud si jistý, klepnoutOdinstalovat vrátit se.

2. Zakázání aplikací v Nastavení

Pokud aplikaci bloatware nelze odstranit pomocí CCleaner a nechcete rootovat svůj telefon Android, můžete zkusit aplikaci deaktivovat, gang.

Ve skutečnosti bude tato aplikace stále jíst paměť. Ale bez přístupu bloatware nezpomalí váš mobil.

Krok 1 - Otevřete Nastavení

 • Na hlavní stránce telefonu Android otevřete nabídku Nastavení. Poté přejděte dolů, dokud nenajdete Aplikace.

 • Po kliknutí na něj vstoupíte do nového menu. Zvolte možnost Správa aplikací.

Krok 2 – Odstraňte Bloatware

 • Na stránce Správa aplikací vyhledejte bloatware, který chcete odstranit.

 • Některé vestavěné aplikace mají možnosti pro Odinstalovat aktualizace. Tato možnost se liší od možnosti Odinstalovat, která odstraní aplikaci z vašeho mobilního telefonu.

 • Pouze odinstalujte aktualizace odstranit všechny aktualizace verzí aplikace takže se aplikace vrátí do původní verze. I když to nezmizí, odstranění aktualizací alespoň sníží zatížení paměti vašeho mobilního telefonu.

 • Existuje také možnost pro Vynucené zastavení což donutí aplikaci přestat fungovat, takže se vaše RAM stane prostornější.

 • Kromě dvou výše uvedených možností si můžete vybrat i možnost Vyčistit data vymazat všechna data a mezipaměť aplikace.

Velmi snadné, že, gang? Bohužel tuto metodu nemůžete použít pro smazání YouTube na vašem mobilním telefonu nebo důležitých výchozích aplikacích Android.

No, to je způsob, jak smazat svou výchozí aplikaci pro Android, aka bloatware, bez nutnosti přístupu root, který ohrožuje váš mobilní telefon.

Než to uděláte, ApkVenue doporučuje zjistit si předem funkci výchozí aplikace, kterou se chystáte smazat.

A nezapomeňte, než to uděláte, lépe záloha nejprve data aplikace ano! Hodně štěstí...

Přečtěte si také články o Android nebo jiné zajímavé články z Satria Aji Purwoko.

Copyright kandynation.com 2022