Tech Hack

10 způsobů, jak se připojit k wifi, která se nemůže připojit

Proč se nemůže připojit vaše WiFi? Buďte v klidu, zde je návod, jak připojit WiFi, kterou nelze připojit, je to opravdu snadné!

Ptali jste se někdy, proč se nemůže WiFi připojit, i když je heslo správné? Uvolněte se, zde můžete získat různé odpovědi a také to, jak připojit WiFi, které nelze připojit.

WiFi se skutečně stalo povinnou konektivitou na chytrých zařízeních. Tato funkce nám umožňuje rychlejší, stabilnější a levnější přístup k internetu.

Dokáže najít místo s vybavením volný, uvolnit WiFi je skutečně zábavná věc, ale jsou chvíle, kdy se WiFi na smartphonu Android náhle odpojí a nemůže se dokonce vůbec připojit. Chcete vědět, jak to opravit? Tady je recenze!

Příčiny a jak připojit WiFi, která se nemůže připojit

Stalo se vám někdy, že se WiFi uložilo, ale nepřipojilo se? Problémy s WiFi mohou být způsobeny různými věcmi, možná proto, že komponenta WiFi na vašem smartphonu Android není v pořádku.

Než se rozhodnete zajít do servisního střediska, snažíme se nejprve zkontrolovat, zda je WiFi opravdu nefunkční. Toho dosáhnete použitím některého z jednoduchých kroků níže. Prosím, dávejte pozor, bando!

1. Základní kroky: Režim v letadle a restart

Nikdy neignorujte ty nejjednodušší kroky, často hned hledáme cestu složitou. I když klasická metoda může stačit k tomu, aby byla účinným lékem. Zde jsou kroky!

 1. Nejprve otevřete nabídku nastavení a vyberte WiFi, musíte deaktivovat a znovu povolit připojení.
 2. Udělejte totéž na zařízení router, pokud je problém s připojením ve vaší domácnosti. Vypněte jej, počkejte alespoň dvě minuty a poté jej znovu zapněte.
 3. Dalším jednoduchým řešením je zapnout režim letadlo nebo letadlo, chvíli počkat a znovu zkontrolovat připojení.
 4. Další krok, zkuste to restartovat zařízení a přejděte do nouzového režimu.

Zkuste se znovu připojit v nouzovém režimu, může se připojit? Pokud se bez problémů připojíte k WiFi síti, zůstaňte restartovat vraťte smartphone do normálního režimu.

2. Připojení WiFi se samo odpojí

Stahujete s připojením WiFi, ale po chvíli ponechání se ukáže, že připojení WiFi je odpojeno. Co se stalo?

Může to být způsobeno tím, že jste neaktivovali Udržujte WiFi, toto nastavení automaticky odpojí zařízení od sítě WiFi, aby se šetřila baterie smartphonu. Chcete-li to vyřešit, zde je návod!

 1. Vstupte do nabídky nastavení.
 2. Vyberte Wi-Fi.
 3. Stiskněte tlačítko pro hamburger nebo tlačítko s tečkou vpravo nahoře.
 4. Vyberte nabídku Pokročilý.
 5. Vyberte nabídku zachovat WiFi, když je telefon v režimu spánku nebo Během spánku nechte WiFi zapnuté.
 6. Vyberte ano nebo vždy, abyste si užili bezproblémové připojení.

Buďte opatrní, odpojené WiFi připojení samo o sobě může také indikovat nelegální aktivitu pomocí vaší WiFi. Poté byste si měli přečíst tipy a triky, jak blokovat nelegální uživatele WiFi.

3. Jak získat přístup k ad-hoc nebo skrytým sítím

Některé bezdrátové sítě používají router bezdrátové, které je nutné zakoupit samostatně.

Pokud máte více než jeden počítač, můžete nastavit bezdrátovou síť bez nákupu bezdrátový router a může používat počítač jako a stanice.

Bohužel smartphony Android nemohou detekovat Wi-Fi ad hoc, aby bylo možné připojit váš smartphone Android, vyžaduje několik změn Systém.

To znamená, že smartphony musí býtvykořenit, XDA developer forum podařilo vytvořit a náplasti k odstranění tohoto omezení. Se soubory náplasti wpa_supplicant, váš smartphone se systémem Android se může připojit k různým typům sítí.

Jak, otevřete nastavení > WiFi > přidat síť. Poté zadejte SSID a Heslo opravit.

4. Problém s autentizací IP

Máte problémy se získáváním IP? Wi-Fi někdy uvízla v neomezeném ověřování, protože nefunguje, protože tento proces neprojde. První řešení restart routeru, pokud to stále přetrvává, zkuste to udělat resetovat resetujte svůj smartphone.

Jejda! Samozřejmě je to nepříjemné, pokud to musíte resetovat, naštěstí existuje jiné jednodušší řešení. Stačí nainstalovat WiFi Fixer, tato aplikace obnoví systémové soubory na WiFi a některých službách souvisejících se sítí.

Ještě lepší je, že WiFi Fixer problém vyřeší, když se WiFi pokusí získat IP adresu. Můžete si jej stáhnout prostřednictvím odkazu, který jaka poskytuje níže.

Stáhněte si aplikaci Wifi Fixer

5. Velmi pomalé WiFi připojení

Takže se konečně můžete připojit, ale rychlost je velmi pomalá, a to i jen kvůli pomalému procházení.

Pokud používáte veřejnou WiFi, problém může být v tom, že je příliš mnoho uživatelů. Pokud ale doma používáte WiFi a jste si jisti, že signál je dostatečně silný.

Můžete zkontrolovat rychlost svého internetu Android a zobrazit skutečnou rychlost stahování, odesílání a ping. Je také užitečné, aby vám pomohl identifikovat problém.

6. Použijte kód ##526##

Jsou chvíle, kdy metody, které ApkVenue napsal výše, nefungují optimálně kvůli souvisejícím faktorům.

Pokud výše uvedených 5 kroků nefunguje, můžete zkusit použít kombinaci kódů a čísel, které Jaka napsal výše.

Bez dalších okolků zde je návod, jak připojit Wifi, která se nemůže připojit pomocí kombinace kódů!

 1. Otevřete rozhraní klávesnice pro vytáčení telefonu.
 2. lis ##526## a OK.
 3. Poté systém znovu načte nastavení WLAN.
 4. Počkejte, až se zobrazí OK nebo úspěšný.
 5. Restartujte smartphone.

7. Zkontrolujte, zda se používá WiFi

Pokud používáte soukromou WiFi, ujistěte se router nebo modem, který používáte, funguje. Také se ujistěte, že jste zaplnili kreditní nebo datovou kvótu pro váš WiFi modem.

Pokud používáte veřejnou WiFi, jako například v kavárně. Můžete se zeptat důstojníka nebo číšníka, zda je tam WiFi zapnuto nebo ne. Protože se může stát, že WiFi zažívá rušení.

Pokud je nainstalovaná WiFi, kterou používáte Heslo, ujistěte se, že jste heslo zadali správně. Nezapomeňte na velká písmena nebo uspořádání čísel.

Pokud používáte veřejnou WiFi, zkuste se zeptat Heslo správně na důstojníka. Vlastně pokud se to dá poznamenat, aby to nebylo špatně. Tuto metodu lze také použít k opravě připojení Pomalá WiFi.

8. Zkontrolujte Připojená zařízení

Modem resp router WiFi má obvykle maximální limit na počet použití zařízení. Může například sdílet pouze s 10 zařízeními, 32 zařízeními a tak dále.

Proto byste měli nejprve zkontrolovat, zda router je plná nebo ne.

Pokud se ukáže, že je plná, je přirozené, že ji nemůžete použít. Váš mobilní telefon se nebude moci připojit k síti WiFi nebo je zobrazený stav WiFi uložen, ale není připojen k internetové síti.

9. Zaškrtněte možnost Používání jiných zařízení

Zkuste použít jiné zařízení, například notebook nebo jiný smartphone se systémem Android, který patří například vašemu příteli. Pokud nemůžete, může být problém s router nebo modemy.

Ale pokud jiná zařízení mohou používat WiFi, existuje možnost, že váš smartphone s Androidem má problém. Poškození WiFi na svém telefonu Android můžete zkontrolovat pomocí aplikace níže.

Miguel Torres Benchmarking Apps KE STAŽENÍ

Chcete-li zjistit, zda vaše zařízení WiFi funguje nebo ne, můžete použít aplikaci Phone Tester. Tato aplikace dokáže zjistit stav různých zařízení na vašem smartphonu Android.

10. Pouze ASUS Zenfone

Pokud jste uživatelem chytrého telefonu se systémem Android typu ASUS ZenFone, můžete použít aplikaci kalkulačky a zadejte „.12345+“, poté klikněte na tlačítko „=". Vybrat "WiFiBus_Test".

Počkejte na proces načítáníji na chvíli. Pokud se pak zobrazí „PASS“, znamená to, že vaše WiFi je v pořádku.

Nyní pokud byly provedeny všechny výše uvedené kroky a stále se nelze připojit, možná Hardware Wi-Fi vašeho smartphonu Android je přerušená. Pak jděte do servisní středisko nejbližší.

To je způsob, jak připojit WiFi, kterou nelze připojit k mobilnímu telefonu Android, bando.

Pokud máte jiné praktické řešení, jak překonat Android WiFi, je to chyba, můžete sdílet s JalanTikus a dalšími čtenáři prostřednictvím sloupce komentářů níže.