Hry

nejnovější mobilní legendy v pořadí 2021

Ranked Match je nejprestižnější režim v Mobile Legends. Od Warrior po Mythic, zde je seznam nejnovějších hodnocení Mobile Legends 2021:

Kolik jich vlastně je? hodnost a pořadí v Mobile Legends? Jaka si je jistý, že je mezi vámi stále mnoho těch, kteří jsou stále zmatení objednat hodnost Mobilní legendy.

Mobilní legendy: Bang Bang stále kraluje jako jedna z MOBA her mobilní, pohybliví nejlepší a nejoblíbenější v dnešní Indonésii.

Mobile Legends, který byl poprvé vydán v roce 2016 vývojářem Moontonem, dosud získal celkem více než 100 milionů stažení, víte!

Chcete-li vědět, v současné době má Mobile Legends 7 úrovní hodnost hlavní a a podřadí což je pravděpodobně nejprestižnější titul v této Android MOBA hře.

Ano, počínaje sezónou 14 v roce 2019 došlo také k řadě změn, zejména pro hodnostmýtický, gang.

No, aby vám žádná informace neunikla, tentokrát si Jaka projde kompletní seznam objednat hodnost Mobilní legendy 2021. Zvědavý? Pojďte, podívejte se na celou recenzi Jaka níže!

1. Bojovník

Jakmile si Mobile Legends zahrajete poprvé, okamžitě dostanete hodnostBojovník. Jste-li pilný tam, není nemožné, že můžete proniknout hodnost nejvyšší ML, lol.

Bojovník je první úroveň Mobile Legends, kterou hrajete v režimu Ranked Match. Při prvním hraní se určitě zeptáte, jestli můžete začít hodnost Jaká je úroveň Mobile Legend, že?

Pro přístup k hodnocené shodě musíte mít alespoň 8. úroveň a mít alespoň 5 hrdinů, gang. Pokud je splněno, mod hodnost ML se otevře automaticky.

Hodnost Válečníci mají úrovně od Warrior III až Warrior I se třemi hvězdami, ke kterým se můžete dostat hodnost další. Uklidni se, dál hodnost Pokud prohrajete, nezažijete odpočet hvězdiček.

Když Mobile Legends resetovat pořadí, vy, kteří jste stále v Mobile Legends úroveň Tím získá cenu v podobě 1x prémiový fragment kůže, 1000 bitevních bodů, a 100 vstupenek.

2. Elita

Po úspěšném zvýšení hodnosti ML z úroveň Warriore, budete hrát v úrovních Elita. Stejně jako předtím získáte tři úrovně počínaje Elita III - Elita I.

Rozdíl je v tom, že musíte nasbírat 4 hvězdičky, abyste se mohli dostat nahoru hodnost další. Tak začni hodnost Pokud prohrajete, vaše hvězda klesne, bando.

Po dokončení sezóna v hodnost toto, dostanete 3x prémiové fragmenty kůže, 2000 bitevních bodů, a 200 vstupenek.

Jakova rada, pokuste se nasbírat co nejvíce fragmentů, abyste si mohli koupit ten nejúžasnější skin Mobile Legends dostupný v obchodě Fragment Shop.

3. Mistr

Pak dál hodnostMistr možná budete mít potíže získat hvězdičky, protože v průměru budou zápasy sledovat skuteční hráči, ne proti bot jako ve Warrior and Elite.

Hodnost Mistr sám má čtyři úrovně, jmenovitě Mistr IV - Mistr I se 4 hvězdičkami v každé úroveň-jeho.

Pro ty z vás, kterým se podařilo dosáhnout hodnost v Mobile Legends na tomto máte právo získat Exkluzivní kůže sezóny, 4000 bitevních bodů, a 300 vstupenek.

4. Velmistr

Zaručeně to bude ještě těžší, tady! Na hodnostvelmistr Najdete zde pět úrovní počínaje Velmistr V - Velmistr I.

Ve skutečnosti, aby bylo možné vylézt do úroveň dále je 5 hvězdiček alias vítězství, kterého musíte dosáhnout jako první. Náročnější, že?

Protože to začalo být obtížné, mnozí si také zvolili cestu podvádění pomocí použití cheaty Mobilní legendy pro rychlejší dosah hodnost nejvyšší ML, gang.

Ceny uděleny v hodnost Velmistr je také docela lákavý, tzn Exkluzivní kůže sezóny, 7000 bitevních bodů, a 600 vstupenek.

5. Epické

Začínající od hodnostepické, spustíte systém Výběr konceptu kde je výběr každého hrdina bude stanoveno před začátkem zápasu.

S tímto systémem nebude mít ani jeden tým hrdina totéž a budou čtyři hrdina v kterém-zakázáno v každé hře, gang.

Hodnost Epic se skládá z pěti úrovní, a to Epic V - Epic I s pěti hvězdičkami na každém úroveň-jeho.

Na konci sezóny dostanete Exkluzivní kůže sezóny, 12 000 bitevních bodů, a 1000 vstupenek jestli ještě uvízl v úroveň tato "mechová zelená".

6. Legenda

Na začátku vydání této MOBA hry hodnostlegenda to opravdu je hodnost Nejvyšší v té době, gangu. V roce 2021 je to však jiný příběh!

Hodnost Legenda je třetí hodnost nejvyšší v Mobile Legends. v úroveň Tento ML, musíte projít Legenda V - Legenda I každý s pěti hvězdičkami.

Protože jste vstoupili do úrovně hodnost ML je profesionálnější, nepřátelé, které potkáte, budou zaručeně dobří. Takže se ujistěte, že jste vybrali nejnepříznivější kombinaci ML hrdinů, abyste mohli vyhrát.

Na konci sezóna, jsou ceny, které získáte, když dosáhnete hodnost tohle, to je Exkluzivní kůže sezóny, 20 000 bitevních bodů, a 1500 vstupenek.

7. Mýtus

Mythic Mobile Legends stát se jednou z nejobtížnějších pozic v této hře. Pokud jste dosáhli hodnost Samozřejmě budete velmi hrdí, že?

Jinak než předtím, od sezóny 14, hodnost Mythic změnil schéma tak, že je rozděleno do pěti úrovní. Na úroveň V tomto je úroveň, kterou musíte projít, a to Mythic V - Mythic I.

Bodovací systém nepoužívá hvězdičky, ale pojmenované body Mýtický bod který se bude zvyšovat a snižovat v závislosti na tom, zda v zápase vyhrajete nebo prohrajete.

Když poprvé dosáhnete hodnost I s tím se budete potýkat Zápas o umístění skládající se z 10 zápasů k určení vaší pozice hodnost mýtický.

Později při hraní v režimu hodnost, není nemožné, že se s nimi budete často setkávat profesionální hráč podle jména četa cool, což je již docela populární.

Na konci sezóny v hodnost Mobile Legends Mtyhic, dostanete Exkluzivní kůže sezóny, Mýtický výraz, 20 000 bitevních bodů, a 1500 vstupenek.

8. Mýtická sláva

Nakonec můžete také upgradovat znovu na Mýtická sláva Mobilní legendy, které nyní můžete snadno získat, pokud dosáhnete celkového počtu bodů Mythic Points 600 bodů nebo více.

Aby to bylo ještě chladnější, nezapomeňte zvýšit Win Rate hrdinů ML, OK! Takže když výběr z draftu, můžete se svým WR pochlubit svým spoluhráčům.

Opět pohoda, i vy máte možnost vstoupit žebříčku pokud máte počet mýtických bodů větší než vaši konkurenti, gangu.

Takže asi kdy přezdívka Vaše mobilní legendy se zobrazí na žebříčku tento svět?

No, to je úplný seznam v pořádku hodnost Mobilní legendy od Warrior po Glorious Mythic s novými pravidly od této sezóny 14.

Pokud jste sami dorazili hodnost kde to je? Jsi si jistý, že nechceš být s Jakou? Nezapomeň napsat přezdívka vy v komentářích níže!

Přečtěte si také články o Mobilní legendy nebo jiné zajímavé články z Reynaldi Manasse.