Tech Hack

3 způsoby, jak uložit fotografie z instagramu bez aplikace

Ukazuje se, že existuje mnoho způsobů, jak přepsat fotografie Instagramu bez použití dalších aplikací. Podívejte se na kompletní návod, jak ukládat fotografie na Instagramu!

Jak uložit fotografie z Instagramu nebo jak Uložit Fotky na Instagramu jsou vlastně docela snadné. K tomu můžete použít několik metod.

Instagram je dnes jednou z nejpopulárnějších a nejrozšířenějších platforem sociálních médií.

Tato aplikace je vybavena jednoduchou aplikací pro úpravu fotografií a videa se zajímavými filtry, takže je velmi oblíbená. Na Instagramu najdeme spoustu skvělých fotek a videí.

Zatímco rolování na Instagramu možná najdete skvělou fotku a budete si ji chtít uložit. Bohužel, na rozdíl od Facebooku, kde je velmi snadné ukládat a stahovat obrázky, obsah na Instagramu potřebuje speciální způsob ukládání.

Místo toho, abyste byli zmateni tím, jak uložit obsah, který se vám líbí, tentokrát bude ApkVenue sdílet jak uložit fotografie Instagramu bez dalších aplikací. Přečtěte si celý tento článek, ano!

Zde jsou 3 způsoby, jak uložit fotografie Instagramu bez dalších aplikací

Existuje několik způsobů, jak můžete uložit fotografie z Instagramu. Metoda, kterou bude ApkVenue sdílet, je velmi snadná, protože není potřeba instalovat další aplikace.

Je to stejně snadné jako ty stažení Videa na Instagramu bez použití dalších aplikací. Abyste nebyli zvědaví, tady Jaka plně shrnul, jak ukládat fotky z Instagramu.

1. Jak uložit fotografie Instagramu s funkcemi Uložené fotografie

První tip, jak uložit fotky z Instagramu, je použít funkce Instagramu sám.

Fotografii můžeme uložit stisknutím ikony Uložená fotka u každého příspěvku na Instagramu. Zde je návod, jak uložit fotografie z Instagramu pomocí funkce Saved Photo:

  1. Klepněte na ikonu Záložky v pravém dolním rohu fotografie, kterou chcete uložit.

  2. Fotka půjde do galerie Sbírky v Karta Profil váš Instagram.

  1. Pokud chcete vidět všechny fotografie, které byly dříve uloženy, stačí je otevřít Profil potom klepněte na ikonu pro Uložená fotka nebo Sbírky.

2. Jak uložit fotografie z Instagramu přes stránku Downloadgram

Dalším způsobem pro ty z vás, kteří si chtějí ukládat fotografie z Instagramu, je použít speciální stránka s názvem Downloadgram. Tato metoda sice vyžaduje pomoc jiných webů, ale plusem je, že nemusíte instalovat nové aplikace, které mohou zabírat místo na internetu chytrý telefon pouze pro uložení 1 fotografie.

Prostřednictvím této stránky můžete snadno ukládat fotografie a videa z Instagramu na Instagram chytrý telefon. Zde je návod na ukládání fotografií z Instagramu pomocí Downloadgramu:

  1. První je kohoutek svislé tři tečky ikona nad instagramovou fotografií, kterou chcete uložit. Poté vyberte Kopírovat odkaz.

  2. Poté otevřete prohlížeč v chytrý telefon vy a přístup na stránky downloadgram.com.

  3. Vložit nebo kopírovat odkaz Instagramovou fotografii, kterou chcete uložit, klikněte Stažení.

  1. Počkej do načítání hotovo. Poté se objeví tlačítko pro uložení fotografií Instagramu.

  2. Klepněte Stáhnout obrázek pro ukládání fotografií z Instagramu chytrý telefon vy. Po procesu stažení Po dokončení se fotografie automaticky přesune do vaší galerie.

3. Jak uložit fotografie z Instagramu pomocí Snímky obrazovky

Třetím tipem pro ukládání instagramových fotografií je použití Vlastnosti snímky obrazovky který musel být ve všech chytrý telefon nejnovější android.

Aby bylo možné uložit fotografie Instagram tímto způsobem, jsou kroky velmi snadné. Podívejte se na krátký návod níže:

  1. Když vás najít skvělé fotky, stačí uložit fotografii Instagramu pomocí snímky obrazovky. Každý HP má jiný způsob, jak to udělat snímky obrazovky v chytrý telefon.
  1. Většina způsobů snímky obrazovky na Androidu je s stisknutím tlačítka hlasitosti a Napájení zároveň. Výsledky můžete uspořádat snímky obrazovky a upravit velikost uložených fotografií na Instagramu.

Tady je jak ukládat fotografie z Instagramu bez dalších aplikací od Jaka. Jak snadné a praktické to není? Nemusíte se obtěžovat stažení a nainstalovat jinou aplikaci.

Buďte v obraze s nejnovějšími informacemi a novinkami z JalanTikus.com. Nezapomeňte tyto informace a novinky sdílet se svými přáteli, ať i oni mohou získat nové poznatky.

Přečtěte si také články o Aplikace nebo jiné zajímavé články z Ilham Fariq Maulana