Hry

jak si zaregistrovat steam účet pro hraní dota 2

Chcete hrát hry Dota 2 nebo CS:GO zdarma? Předtím musíte vědět, jak si zaregistrovat bezplatný účet Steam, abyste si mohli užít zábavu (velmi snadno).

Už vás nebaví hrát Mobile Legends a další analogové MOBA, ale chcete něco náročnějšího? Možná se přestěhovat Dota 2 by mohlo být řešením chlapi.

S hratelnost složitější, na hraní budete samozřejmě závislí.

Ale než začnete hrát tuto jedinou hru, musíte mít účet Steam! Zde je Jakova recenze jak si zaregistrovat steam účet více...

Jak vytvořit Steam účet rychle a snadno

Je jich několik jak vytvořit steam účet kterou si můžete vyzkoušet. Nejprve můžete projít oficiální web Steam.

Nebo to můžete udělat také prostřednictvím aplikace klienta který je nutné nejprve stáhnout a nainstalovat do počítače. Místo toho, abychom byli zvědavější, pojďme se řídit průvodcem od Jaka níže!

Jak si vytvořit účet na Steamu přes oficiální stránky Steamu

Tímto způsobem se můžete dostat na oficiální stránky Steamu v aplikaci prohlížeče dostupné na stolním počítači, jako je Microsoft Edge, Mozilla Firefox nebo Google Chrome.

  • Krok 1: Poprvé musíte přejít na následující odkaz: //store.steampowered.com/join/. Budete přesměrováni přímo na stránku Vytvořit účet na oficiálních stránkách Steamu.
Aplikace Productivity Valve Corporation KE STAŽENÍ
  • Krok 2: Další je stejný jako u většiny kroků registrace, musíte je vyplnit Název účtu Steam vy. Poté do dalšího sloupce zadejte heslo o délce alespoň 8 znaků spolu s aktivní e-mailovou adresou. Nezapomeňte vyplnit captcha jako ověřovací kód.
  • Krok – 3: Teď už stačí jen souhlasit s pravidly Steamu a dát kontrolní seznam na opcích Souhlasím A je mi 13 let nebo vícea klikněte Pokračovat začít vytvářet účet.
  • Krok – 4: Nakonec stačí potvrdit svou e-mailovou adresu a kliknout Vytvořit můj účet ve zprávě, kterou obdržíte. Je to snadné?

Jak vytvořit účet Steam prostřednictvím klientské aplikace Steam

Můžete to udělat také přímo přes Klientská aplikace Steam který si můžete stáhnout a nainstalovat z oficiální stránky Steam. Zde je jednoduchý způsob, jak to udělat.

  • Krok 1: Pro ty z vás, kteří tuto aplikaci nemají, můžete přejít na oficiální stránky Steamu nebo na následující odkaz: //store.steampowered.com/about/. Klepněte na tlačítko Nainstalujte Steam nyní pro zahájení procesu stahování a instalace.
Valve Corporation Apps Downloader & Plugin STÁHNOUT
  • Krok 2: Po dokončení otevřete aplikaci klienta Steam. Dále najdete přihlašovací okno Steam a vyberte nabídku Vytvořit nový účet pro spuštění seznamu Steam.
  • Krok – 3: Stejně jako v prvním kroku zadejte Název účtu Steam v uvedeném sloupci. Heslo zadejte také do aktivní e-mailové adresy, kterou používáte. Nezapomeňte vstoupit captcha pro proces ověřování.
  • Krok – 4: Pak na regulačním schválení Steam stačí zaškrtnout Souhlasím A je mi 13 let nebo více a klikněte Pokračovat pro další proces.
  • Krok – 5: Nakonec potvrďte přijatou zprávu kliknutím Vytvořit můj účet pro zahájení aktivace účtu Steam.

Video: Zde je snadný způsob, jak přejít z Mobile Legends na Dota 2!

Takto si snadno a rychle vytvoříte seznam svých účtů Steam pomocí webu a klientské aplikace Steam.

Nyní můžete hrát své oblíbené hry. Nejen Dota 2, existují i ​​další vzrušující hry jako Paladins, CS: GO a tak dále. Hodně štěstí chlapi!

Přečtěte si také články o Hry nebo jiné zajímavé články z Satria Aji Purwoko.