Tech Hack

6 charakteristik wa zablokováno a jak to vyřešit

Charakteristiky blokovaného WA zjistíte snadno. Existují některé známky, které naznačují, že WA je blokován, takže víte, jak to opravit.

Charakteristiky zablokovaného WhatsAppu jsou zjevně stále zřídka známy mnoha uživatelům WA, dokud se neukáže, že jde o nedorozumění.

Chatování na WhatsApp je zábava. Kromě toho, že je bez reklam, je chatování na WhatsApp mnohem jednodušší než jiné chatovací aplikace.

Ale chtěli jste si někdy s někým popovídat, ale najednou už chatovat nemůže?

Musíte přemýšlet, jestli vás ta osoba blokuje. Okamžitě se zamyslíte nad chybami, které jste udělali.

Eits..., ne negativní myšlení za prvé, gang! Nenechte se hned zmást, protože vám Jaka nějaké řekne Funkce blokované WA ostatní.

Jak zjistit, že WhatsApp je blokován ostatními

Předvídat rozptýlení od lidí, kteří rádi chatují spam, WhatsApp je vybaven funkcemi Zablokovat kontakt.

Tato funkce odmítne všechny otravné chaty od lidí, které zablokujeme, takže nebudeme dostávat zprávy od blokovaných lidí.

Chcete-li znát charakteristiky blokování WA přáteli nebo jinými lidmi, můžete této osobě skutečně poslat chat. Pokud ne doručeno na dlouhou dobu, znamená to, že jste zablokováni.

Existuje však také způsob, jak zjistit, že WA je blokován bez chatování. Některé známky toho, že je číslo WhatsApp někoho jiného zablokováno, jsou následující:

1. Chat vždy zaškrtněte jednu (nejviditelnější funkce blokovaných WA jsou)

V současné době je WhatsApp vybaven dvěma modrými zaškrtnutími, pokud byla zpráva, kterou jste odeslali, přečtena. Pokud dvě zaškrtnutí nejsou modrá, znamená to, že vaše zpráva dorazila, ale nebyla přečtena.

Mezitím, pokud zpráva od vás zaškrtne pouze jednu na WA, znamená to, že vaše zpráva nedorazila. Pokud zpráva nedorazí, existují dvě možnosti.

Je možné, že vaše číslo zablokoval on, nebo se nachází v oblasti s obtížným signálem. Ale jestli už je to týden nebo měsíc, zaškrtávejte jeden, ano? opravitjste zablokováni.

2. Nelze zobrazit profilovou fotografii kontaktu

Při chatování s lidmi se objeví profilová fotka vašeho soupeře v chatu, že? Pokud náhle fotografie zmizí, je velmi pravděpodobné, že vaše číslo zablokoval on.

Pamatujte však, že pokud si dotyčná osoba neuloží vaše telefonní číslo do svého smartphonu, její fotografie se nemusí zobrazit. Záleží také na nastavení WhatsApp vašeho oponenta chatu.

Ale pokud váš chat na WA zaškrtne pouze jednu a navíc nevidíte profilovou fotku WA dané osoby, znamená to, že je jasné, že jste zablokováni, gangu.

3. Nelze zobrazit stav kontaktu

Vlastnosti dočasně nebo trvale blokovaného WA můžete také zjistit pohledem na stav "Naposledy viděn" nebo "On line" v kontaktech WhatsApp.

Tento stav znamená, že někdo aktivně používá WhatsApp nebo ne. Mezitím, pokud někdo zablokuje váš kontakt, neuvidíte jeho stav.

„Naposledy viděno“ se vaše kontakty nezobrazí, pokud tuto funkci zakážete v nastavení WhatsApp. Ale mnozí jej také deaktivují, aby to na WA nevypadalo online

Další zablokované WA znaky. . .

4. Nelze volat

Další charakteristiky WA blokované iPhonem nebo Androidem, které můžete snadno zjistit, jsou odmítnutí hovoru, gang.

Když se pokusíte zavolat osobě přes WhatsApp, ale nepřipojí se, může to být tak, že zablokoval příchozí hovory na WA, nebo skutečně zablokoval vás.

Když se zavolá, ukáže se váš hovor nepřišel, plus existují i ​​další blokované funkce WA, což znamená, že jste jím skutečně blokováni.

5. Nelze skupinový hovor

Charakteristiky dalších blokovaných čísel WA lze také zjistit pomocí jedné z funkcí na WhatsApp, konkrétně: Skupinový hovor.

Způsob, jak zjistit, zda je naše číslo WA zablokováno, je, že musíte být ve stejné skupině jako osoba, o které máte podezření, že zablokovala vaše číslo WhatsApp. Poté proveďte skupinový hovor.

Pokud se osoba, o které máte podezření, že zablokovala váš kontakt, nemůže připojit, je pravděpodobné, že jste jím byli skutečně zablokováni.

6. Nikdy nezobrazujte jeho nejnovější stav

Ve skutečnosti se také nemusíte obtěžovat hledáním vlastností WA blokovaných aplikací. Je to proto, že znak dočasného nebo trvalého blokování WhatsApp lze snadno identifikovat.

No a poslední známku blokování z WA lze poznat přes status resp příběh WhatsApp. Pokud jste zablokováni, neuvidíte aktualizace stavu dané osoby.

Kromě toho existuje také možnost, že osoba neuložila vaše číslo WhatsApp. Proto ne hned negativní myšlení první, ano.

Takže s největší pravděpodobností jste byli zablokováni nebo je možné, že jste v jejich kontaktu skrýt takže nemůžete vidět jejich stav.

Bonus: Jak odblokovat WhatsApp

Už víte, zda je vaše číslo blokováno na WA nebo ne? Pokud je definitivně zablokován, budete to chtít vědět jak odblokovat WA, že jo?

Nenechte se zmást! Můžete si vyzkoušet, jak odblokovat WA lidí, kteří nás blokují, což Jaka plně vysvětlil v následujícím článku!

ZOBRAZIT ČLÁNEK

O tom je Jakův článek Funkce blokované WA a jak to vyřešit. Ale mějte na paměti, že tento ukazatel není vždy absolutní. Protože se mohou stát i jiné věci.

Ale pokud chcete chatovat se svými přáteli, kteří blokují vaše číslo WhatsApp, Jaka má řešení prostřednictvím tohoto článku. Hodně štěstí!

Přečtěte si také články o WhatsApp nebo jiné zajímavé články z Fanandi prima Ratriansyah