Software

jak otevřít heslo rar v 5 snadných krocích

Chcete otevřít zamčený soubor RAR? Vyzkoušejte, jak otevřít toto heslo RAR, chlapi, doplněné ilustrovaným průvodcem!

Chcete otevřít soubor RAR uzamčený heslem?

Ano, v některých případech jsou soubory RAR chráněny systémem zabezpečení heslem. Tento soubor RAR tedy mohou vytvořit pouze ti, kteří mají kód.

Tento uzamčený RAR se často nachází v souborech, které se obvykle získávají z internetu, nyní ho můžete otevřít hacknutím RAR, který Jaka vytvořil, chlapi.

Zvědavý? Uvidíme jak snadno otevřít heslo RAR následující!

Jak snadno otevřít heslo RAR

Kdo se nevyzná ve tvarových pilnících RAR? Uživatelé počítačů musí znát typy souborů, které mohou komprimovat data z velkých na menší velikosti.

RAR se často používá pro velké soubory nebo série souvislých souborů. Tento soubor ve tvaru RAR je často zabezpečen pomocí hesla.

Než se Jaka pustí do toho, jak otevřít heslo RAR, bylo by hezké, abyste to věděli co je RAR a jak vytvořit RAR soubory.

Pokud chcete přejít přímo k tomu, jak hacknout RAR, můžete kliknout na kategorii „Jak odemknout zamčené heslo RAR“ v seznam obsahu.

Co je RAR?

RAR nebo archiv Roshal je speciální software pro archivaci a kompresi dat vytvořený Eugenem Roshalem v aplikaci WinRAR a je licencován pod win.rar GmbH.

Aplikace Komprese a zálohování RARLab KE STAŽENÍ

Všechny soubory archivované uživatelem aplikace WinRAR bude mít výchozí formát RAR. Běžní uživatelé používají tuto aplikaci ke spojení několika dat s velkými velikostmi souborů do menších souborových jednotek.

WinRAR je schopen zmenšit data až o 40 % své normální velikosti pomocí ZIP, ale zpět do podoby komprimovaného souboru. Formát, který bude mít formu .zip a .zipx pro komprimované soubory a .r01, .rar, .r00 a .rev pro soubory RAR.

Minimální velikost souboru RAR je 20 bajtů a největší je 8 exbibytes. Protože tento soubor RAR je schopen komprimovat velké soubory na menší, mnoho uživatelů na internetu používá RAR, takže nahraná data nejsou velká.

No, data, která jsou nahrána ve formě RAR, jsou obvykle vložena s bezpečnostním systémem ve formě hesla, aby se zabránilo otevření souboru RAR náhodnými lidmi.

Pokud se někdy ptáte, jaký je rozdíl mezi RAR a ZIP, tyto dva soubory jsou docela odlišné a mají svůj vlastní charakter. Tady nějaké jsou rozdíl mezi RAR a ZIP:

RARZIP
Proces komprese je poměrně dlouhý, ale výsledky komprese jsou menšíProces komprese je rychlý, výsledky se příliš neliší od velikosti hlavního souboru
Má formáty .r01, .rar, .r00 a .revMá formáty .zip a .zipx
NeomezenýMaximálně 2 GB komprimovaných dat
Použití algoritmu LZMAPoužití algoritmu Deflate
Objevil Eugene RoshalObjevil Phil Katz

Pokud máte několik velkých důležitých souborů, je vhodné použít tuto aplikaci WinRAR. Je to snadné, Jaka vám níže řekne, jak na to, uvidíme!

Jak vytvořit RAR soubory

První věc, kterou musíte udělat, pokud chcete vytvořit soubor RAR, je stáhnout a nainstalovat WinRAR na JalanTikus. Tato aplikace je poměrně lehká, ke stažení vyžaduje pouze 2 MB.

Po instalaci aplikace WinRAR do vašeho PC stačí vybrat soubor, který chcete použít jako RAR. Zde je více:

 • Vyberte svůj soubor, poté klikněte pravým tlačítkem a vyberte Přidat do archivu
 • Vyberte požadovaný formát souboru, budete mít 3 možnosti, jmenovitě RAR, RAR4 a ZIP. Pokud chcete komprimovat soubory, použijte formát ZIP pro maximální kompresi. Nezapomeňte uvést název souboru. Pokud jste si svým výběrem jisti, klepněte na OK aby se soubor převedl do formátu RAR nebo ZIP.

Jak otevřít soubory RAR

Komprimovaný soubor můžete znovu otevřít do souboru RAR nebo ZIP pomocí aplikace WinRAR. Čím větší soubor zpracuje WinRAR, tím déle bude proces trvat.

Podobně u procesu otevírání souboru RAR, pokud má velmi velký soubor, bude proces trvat déle. Můžete vidět následující metodu, jak otevřít soubory RAR:

 • Klikněte pravým tlačítkem myši RAR soubor, který chcete otevřít, vyberte Extrahovat soubory
 • Vybrat složku kam umístíte soubory otevřené z RAR. Pak klepněte na OK pro zahájení otevírání souboru.

Nyní, když víte, jak vytvořit soubor RAR, další funkcí, kterou má WinRAR, je bezpečnostní systém ve formě hesla kluci. Než se dostaneme k tomu, jak otevřít hesla RAR, musíte také vědět, jak zamknout soubory RAR, aby byly vaše soubory bezpečnější.

Jaka uvede kompletní metodu níže.

Jak zamknout RAR pomocí hesla

No, způsob, jak zamknout soubor RAR, není obtížný. Kroky jsou podobné tomu, jak vytvořit soubor RAR. Podrobněji si můžete přečíst níže:

 • Vyberte soubor a klikněte pravým tlačítkem a vyberte Přidat do archivu
 • Vybrat Nastavit heslo který se nachází v pravé dolní části aplikace.
 • Zadejte své heslo vyplněním do sloupce Zadejte heslo a Pro ověření zadejte heslo znovu. Pokud již je, klepněte na OK pro nastavení hesla.

Další krok je stejný jako výše, jak vytvořit soubor RAR. Nyní má váš soubor RAR bezpečnostní systém. Chcete-li otevřít zamčený soubor RAR, můžete zadat heslo, které jste vyplnili dříve.

Dalším způsobem je hacknout RAR, což ApkVenue uvede níže.

Jak odemknout zamčené heslo RAR

Tuto metodu můžete provést, pokud zapomenete heslo nebo chcete proniknout do RAR, který jste si stáhli z internetu. Soubory RAR, které si stáhnete z internetu, jsou obvykle uzamčeny heslem.

Samozřejmě je to nepříjemné, pokud stahujete delší dobu plus vyčerpá kvóta, soubor je uzamčen. Ještě více naštve, když vlastník souboru neposkytne heslo.

Nyní vám ApkVenue řekne, jak otevřít soubory RAR pomocí aplikace:

 • Stáhněte si a nainstalujte aplikaci iSumsoft RAR Password Refixer do počítače nebo notebooku. Jaka připravila níže uvedenou bezplatnou aplikaci.
Aplikace Isumsoft Productivity Apps KE STAŽENÍ
 • Jakmile je nainstalován software pro hackování souborů RAR, otevřete aplikaci a vyberte Otevřeno. Poté vyhledejte soubor RAR uzamčený heslem.
 • Dále je nastavení Typ útoku co se udělá pro hacknutí souboru RAR, který byl dříve zaheslován. Stačí si vybrat ten, který se hodí. Na základní, stačí použít Hrubou silou.
ZOBRAZIT ČLÁNEK
 • Počkejte na proces hackování Spuštěná hesla RAR. Nezavírejte aplikaci.
 • Po dokončení se zobrazí heslo souboru RAR, které hledáte. A zůstaň kopírovat, pak vložit do souboru RAR uzamčeného heslem dříve. Hotovo!

Jak snadné je hacknout toto heslo RAR? Můžete si to vyzkoušet přímo na vlastním počítači, aniž byste museli ovládat nějaké speciální hackerské techniky.

To jsou různé tipy Jaka o souborech RAR a o tom, jak snadno otevřít hesla RAR. Nyní můžete otevřít zamčené soubory RAR, chlapi.

Své zkušenosti při prolamování RAR napište do kolonky komentářů, nezapomeňte dát jako a podíl. Uvidíme se u dalšího článku kluci! Hodně štěstí!

Přečtěte si také články o RAR nebo jiné zajímavé články z Daniel Cahyadi.