Sociální sítě a zprávy

nejjednodušší způsob, jak odblokovat na Facebooku

Nejjednodušší způsob odblokování na Facebooku! Kompletní s tím, jak odblokovat Facebook osoby, která nás zablokovala!

Facebook (FB) je stále jednou z nejpopulárnějších a nejrozšířenějších sociálních sítí či médií na světě.

Bohužel s tímto enormním počtem uživatelů si ne všichni uživatelé Facebooku zaslouží být sledováni, některé účty mají dokonce pocit, že si zaslouží být zablokovány.

Ale co když po zablokování změníme názor? Jak jak odblokovat na Facebooku být znovu přáteli na Facebooku. Nechybí ani diskuze jak odblokovat facebookové lidi, kteří nás blokujílol!

Jak odblokovat na Facebooku

Popularita sociálních médií nutí mnoho lidí hledat jak vytvořit nový facebookový účet. Bohužel, pokud jste uvězněni v přátelství toxických FB přátel, nezbývá než jejich účet zablokovat.

Když zablokujeme účet na Facebooku, ti, které zablokujeme, nebudou mít přístup a nebudou mít přístup k našemu účtu na Facebooku. A naopak také nevidíme aktivitu jejich účtu.

Tento blokovací mechanismus je vynucený správcem Facebooku, aby vše interakce na Facebooku je pohodlnější a napomáhá svým uživatelům.

Ve skutečnosti se často chceme znovu přátelit s osobou, kterou jsme zablokovali. Není třeba se bát, zde je úplná recenze toho, jak odblokovat FB přes desktop nebo smartphone s Androidem.

Jak odblokovat FB na ploše

První metoda je vhodná pro ty z vás, kteří často přistupují nebo dokonce stahování videí na Facebookupomocí PC nebo notebooku. Facebook můžete snadno odblokovat přes plochu.

V této sérii musíte provést několik kroků, jak odblokovat Facebook osoby, která nás zablokovala.

I když je to trochu dlouhé a sekvenční, metoda, kterou bude ApkVenue probírat tentokrát není těžké udělat, gang. Metoda? Postupujte podle níže uvedených kroků.

  • Krok 1 - Otevřete stránku Facebooku pomocí prohlížeče na vašem PC nebo notebooku. na verandě, klepněte na ikonu šipky který je napravo, pak vyberte Nastavení a soukromí.
  • Krok 2 - Po otevření nové nabídky nastavení vyberte nabídku Nastavení budete přesměrováni do nového okna výběru, kde je nabídka Blokování je v.
  • Krok 3 - Po otevření nového okna výběru přejděte dolů, dokud nenajdete nabídku Blokování vlevo a klikněte na nabídku.
  • Krok 4 - Zde uvidíte, které přátele jste zablokovali, a pro odstranění zablokování stiskněte odkaz Odblokovat.
  • Krok 5 - Zobrazí se vyskakovací okno a pro pokračování v procesu odblokování Facebooku stiskněte Potvrdit.

Tímto způsobem přítel, kterým jste bývali blok již není přihlášen černá listinaa můžete s nimi znovu pracovat jako obvykle.

Kroky v odblokování tohoto jsou trochu jiné, když se provádí prostřednictvím aplikace. ApkVenue proto připravilo i kroky k odblokování aplikace.

Jak odblokovat FB na Androidu

Kromě použití PC nebo notebooku se můžete také přihlásit jak odblokovat FB pomocí smartphonu nebo zařízení Android.

Kroky jsou neméně snadné. trvá to jen pár kliknutí poté lze dokončit proces, jak Facebook odblokovat.

Už se nemusíte zdržovat, zde jsou kroky, které musíte udělat, abyste mohli odblokovat facebookový účet svého přítele.

  • Krok 1 - Otevřete aplikaci Facebook na svém zařízení Android. Poté vyberte ikona tří řádků nebo ikona hamburger v pravém horním rohu otevřete nabídku Nastavení aka Nastavení na Facebooku.
  • Krok 2 - Aby bylo možné odblokovat účet Facebook, který jste dříve zablokovali. Dalším krokem, který musíte udělat, je okamžitě přejít do nabídky Nastavení a soukromía poté pokračujte výběrem nabídky Nastavení.
  • Krok 3 - Dalším krokem je výběr nabídky Blokování v nabídce nastavení. V menu si tentokrát můžete spravovat účty, které blokujete, včetně jejich odblokování.
  • Krok 4 - Vyberte ze seznamu účet někoho jiného Blokovaní lidé které chcete odblokovat. Vybrat ODBLOKOVAT pokud se s ním chcete znovu spřátelit na Facebooku.

Potvrďte výběrem ODBLOKOVAT a účet je zpět s vámi.

Tímto způsobem je cesta k odblokování na FB Android dokončena a budete moci komunikovat se svými přáteli jako obvykle.

Jak ještě jednodušeji získat zpět přátele, kteří si zablokovali náš FB. Dost přidat znovu jeho účet, pak ho kontaktujte, že se chceme s jeho účtem spřátelit. Pokud bude chtít, určitě přijme naše přátelství na FB, opravdu!

Jak odblokovat Facebook lidi, kteří nás blokují

"Můj FB je blokován mým vlastním přítelem, jak ho otevřu?" Možná se ptáte na tuto otázku, protože cítíte úzkost a zvědavost na postoj vašich přátel, kteří uzavírají přístup k přátelům na FB.

Co myslíte, jak odblokovat FB přítele, který si nás zablokoval na Facebooku? Doposud neexistuje jiný účinný způsob, než komunikovat se svými přáteli.

Můžete si s ním pěkně popovídat, abyste mu chtěli odblokovat FB účet. Sám Jaka vás důrazně odrazuje od hacknutí nebo prolomení účtu vlastního přítele.

Když nesneseš přátelství toxický na FB si můžete vybrat průvodce odstraněním účtu na Facebooku. Vaše duševní zdraví je důležitější, bando!

To je jak otevřít zablokovaný fb dvěma snadnými a praktickými metodami doplněnými diskusí jak odblokovat facebookové lidi, kteří nás blokují. Ačkoli se tyto dvě metody poněkud liší, jsou stejně snadné.

Nyní se můžete znovu spojit s přáteli, příbuznými, bývalými nebo rozdrcenými lidmi, které jste si dříve na Facebooku zablokovali, ale neblokujte lidi příliš často, gangu.

Doufejme, že informace, které Jaka tentokrát sdílí, budou užitečné pro vás všechny a hodně štěstí!

Přečtěte si také články o aplikace nebo jiné zajímavé články z Reynaldi Manasse.