Gadgety

10 způsobů, jak přesně rozpoznat rozdíl mezi pravým a falešným iPhonem!

Je snadné rozpoznat rozdíl mezi skutečným a falešným iPhonem! Chcete vědět jak? Pojďte se zde podívat, jak rozlišit nejpřesnější originál iPhone a KW!

Je snadné rozpoznat rozdíl mezi pravým iPhonem a falešným iPhonem, protože repliky iPhone jsou stále více podobné.

S vysokým počtem lidí, kteří chtějí koupit použité nebo nové iPhony, jsou nepoctiví výrobci stále více motivováni vyrábět super podobné repliky iPhonů.

Nákup použitého iPhonu obzvlášť levně proto představuje dostatečně velké riziko. Nedovolte, aby se iPhone, který si koupíte, ukázal jako falešná alias replika.

K tomu se nejprve podívejme na několik tipy, jak rozlišit skutečný a falešný iPhone následující.

Tipy, jak odlišit originální a falešný iPhone

Repliky iPhone mají super podobný vzhled jako originál, takže je přirozené, že musíte být opravdu opatrní, když si chcete koupit použitý nebo dokonce nový iPhone.

A co víc, pokud se iPhone, který si chcete koupit, neprodává obchod Oficiálně, gang. Musíte skutečně pochopit rozdíl mezi pravým a falešným iPhonem.

Abyste toho později nelitovali, můžete nejprve pochopit několik tipů, jak rozlišit pravý a falešný iPhone.

1. Podpora App Store

Zdroj fotografií: DDL (Existence podpory App Store je jedním ze způsobů, jak rozlišit pravý a falešný iPhone).

Je samozřejmostí, že chytré telefony Apple mají Obchod s aplikacemi v něm slouží ke stahování různých aplikací.

Ale bude to jiný příběh, pokud si koupíte falešný nebo falešný iPhone, gang. Víte, falešné iPhony obecně nemají App Store, ale jsou nahrazeny službou Google Play, kterou obvykle najdete na telefonech Android.

Takže pro ty z vás, kteří si plánují koupit iPhone, ale nevíte, jak poznat rozdíl mezi pravým iPhonem a falešným, zkuste se podívat do App Store. Zde je návod.

2. Věnujte pozornost použitému OS

Kromě App Store, operační systém HP Je to také způsob, jak rozlišit další pravý a falešný iPhone, kterému musíte věnovat pozornost.

Původní iPhone samozřejmě používá jako operační systém iOS. Zatímco průměrný klon iPhone používá OS Android, protože je velmi snadné jej přizpůsobit tak, aby mohl být podobný iOS.

Chcete-li to zkontrolovat, můžete přejít do nabídky Nastavení a zkontrolovat operační systém, který používá.

Tuto kontrolu operačního systému lze považovat za přesný způsob, jak odlišit původní iPhone a HDC, protože verze operačního systému těchto dvou se budou samozřejmě lišit.

3. Kvalita fotoaparátu

Zdroj fotografií: Labana (Pozvěte své přátele, kteří mají podobný typ iPhonu, abyste se ujistili o rozdílu mezi originálním fotoaparátem a replikou iPhonu).

Jedním z důvodů, proč je iPhone mezi lidmi velmi oblíbený, je kvalita fotoaparátu, která nelže, gang.

Pokud většina telefonů se systémem Android dnes soutěží o to, aby vytvořily krásný efekt na tváři uživatele, Fotoaparát iPhone dává fotky takové, jaké jsou.

I tak nelze jen tak podcenit kvalitu originálního fotoaparátu iPhone HP, zejména s rozlišením, které není tak velké jako dnešní mobily.

Chcete-li najít rozdíl mezi původním a replikou fotoaparátu iPhone, měli byste pozvat své přátele, kteří mají podobný typ iPhone, aby je porovnali.

4. Věnujte pozornost materiálu iPhone

iPhone je smartphone vyrobený pro vyšší střední třídu a samozřejmě použité materiály jsou ještě prémiovější.

Proto pozor materiál těla iPhone může být také způsob, jak poznat rozdíl mezi původním a dalším falešným iPhonem, který můžete udělat, bando.

Pokud váš iPhone vypadá, že používá levný plastový materiál, nekupujte ho, protože se pravděpodobně jedná o falešný iPhone.

Mezitím, jak rozlišit původní a falešný iPhone 8 Plus, který má použité materiály tělo sklo, můžete zkontrolovat, zda je skleněný materiál pevný a pevný.

Věnujte pozornost specifikacím tělo typu iPhonu, který si chcete koupit, a spojte informace s nabízenými položkami.

5. Zkontrolujte IMEI a záruku na iPhone (nejpřesnější způsob, jak rozlišit originální a falešné iPhony)

Zdroj fotografií: Apple (Nejpřesnější způsob, jak poznat pravý a falešný iPhone, je zkontrolovat číslo IMEI).

Jste zmateni tím, jak poznat rozdíl mezi originálním a repasovaným iPhonem? Pokud ano, stačí zkontrolovat číslo IMEI-jeho! Jak rozlišit původní iPhone a KW je poměrně přesné.

Než si koupíte iPhone, měli byste se nejprve podívat na číslo IMEI uvedeno na krabici. Poté zkontrolujte oficiální web společnosti Apple a zadejte číslo IMEI.

Pokud se zobrazí příslušná informace, lze zjistit, že je iPhone originální. Ale pokud ne, pak je velmi pravděpodobné, že iPhone je falešný, gangu.

Pro ty z vás, kteří jsou stále zmateni, jak zkontrolovat IMEI iPhone, si můžete přečíst Jakův článek níže:

Tipy, jak odlišit originální a jiné falešné iPhony...

6. Originální iPhone pomocí Retina Display

Pokud jde o to, jak rozlišit původní a falešný iPhone, je to skutečně docela obtížné, pokud neexistuje žádné srovnání.

Pokud si tedy plánujete koupit iPhone, měli byste pozvat své přátele, kteří také iPhone mají, abyste mohli porovnat rozdíl v kvalitě obrazovky.

Pokud vypadá rozmazaně, mobilní telefon iPhone jej nemusí používat Retina displej a možná falešný.

Musíte také vědět, že sítnicové displeje jsou součástí technologie produktů Apple, které byly představeny na iPhonu 4. Samotná obrazovka sítnice je velmi jasná a hladká, protože má vysoké rozlišení.

7. Tlačítko snímku obrazovky na původním iPhone

Uživatelé iPhone o tom museli vědět. Ten iPhone snese snímky obrazovky pouhým stisknutím zámek a domovské tlačítko zároveň.

Tento způsob však obvykle nelze provést na falešných iPhonech, alias replikách, gangu. Repliky HP iPhoen obvykle berou snímky obrazovky jiným způsobem.

Různé operační systémy, aby replika iPhone bude mít metodu snímky obrazovky liší od původního iPhone.

Proto si můžete také ověřit, jak snadno rozlišit pravý a falešný iPhone.

8. Rozumná cena

Přesná cena může být jedním ze způsobů, jak odlišit pravý nebo falešný iPhone. Pokud najdete iPhone, který se prodává za cenu nižší, než je tržní cena, musíte mít podezření na jeho pravost.

V dnešní době však bohužel existuje také mnoho bezohledných online prodejců, kteří účtují běžné ceny za falešné produkty iPhone, které prodávají, aby byli přesvědčivější.

Pokud tedy máte v úmyslu koupit iPhone online, měli byste si nejprve zjistit hodnocení obchodu a recenze od ostatních kupujících.

Ve skutečnosti je přiměřenost cenového rozpětí jedním z nejjasnějších ukazatelů v rozlišení originálních a falešných iPhonů.

9. Zobrazení funkcí a specifikací

Vidět vlastnosti a specifikace Může to být také odkaz, jak rozlišit pravý a falešný iPhone, gang. Nejprve můžete zkontrolovat, zda existují speciální funkce nebo specifikace, které se liší od původního produktu iPhone.

Například pro ty z vás, kteří si lámou hlavu nad tím, jak odlišit původní nebo falešný iPhone 7, můžete zkontrolovat, zda iPhone, který si chcete koupit, již podporuje funkci Touch ID nebo ne a podobně.

Každá generace iPhonu bude od sebe nabízet různé specifikace a funkce, a to pro vás může být rozlišovacím ukazatelem.

Před zakoupením požadovaného iPhone byste proto měli nejprve pochopit, jaké funkce a specifikace nabízí, abyste se nemohli nechat zmást prodejcem, gangem.

10. Existence externí paměti na falešném iPhone

Název je také falešná replika iPhone alias, i když zvenčí vypadá identicky, ale pokud se podíváte hlouběji, stále existují rozdíly.

Mnoho falešných iPhonů poskytuje sloty microSD zapnutá tělo zařízení. Ve skutečnosti, Apple sám nikdy nevyrobil iPhone s sloty MicroSD.

Tato vlastnost Apple se zdá být pro věrné uživatele iPhone trochu otravná, ale můžete ji použít jako způsob, jak zjistit, zda je váš iPhone pravý a falešný.

Takže pokud vám něco takového přijde divné, je jisté, že iPhone je falešný, gangu.

To jsou některé způsoby, jak odlišit originální a falešné iPhony (repliky), které můžete udělat, když si chcete koupit použitý nebo dokonce nový iPhone.

Ach ano, kromě výše uvedených tipů věnujte pozornost detailům řezání stejně jako originální a falešné materiály s logem Apple můžete také udělat, abyste si byli jisti.

Pokud máte další tipy a triky, nezapomeňte se o ně podělit v kolonce komentářů. Hodně štěstí!