Tech Hack

jak automaticky spamovat wa (bombový chat), stačí 1 kliknutí!

Pošlete chatovací bomby kontaktům WhatsApp a žertujte své přátele! Zde jsou 3 způsoby, jak spamovat WA bez aplikace a používat nejnovější aplikaci 2021. Zaručeně fungovat!

Chcete žertovat své přátele, přítelkyně nebo příbuzné zasláním bomb? povídat si WhatsApp? Určitě to bude únavné, když budete psát povídat sijeden za druhým. Raději použijte metodu spamu WA, o které bude ApkVenue tentokrát diskutovat!

WhatsApp jako jedno z nejpopulárnějších a nejrozšířenějších komunikačních médií nabízí uživatelům pohodlí díky svým funkcím. To však neplatí, pokud chcete zkusit poslat bombu povídat si.

Důvodem je, že WhatsApp tuto funkci neposkytuje jako některé aplikace WhatsApp MOD, které ji začínají prezentovat. Nebojte se, vaše výstřelkové záměry lze stále uskutečnit, opravdu! Tentokrát vám Jaka dá tipy jak spamovat WhatsApp jediným kliknutím.

Jak spamovat WA pomocí aplikace Labalabi

První aplikace, kterou můžete použít pro bomby povídat si WA spam je Labalabi pro WhatsApp. Tato aplikace sama o sobě je známá svými funkcemi, které vám umožňují posílat stovky až tisíce povídat si rychle.

Pomocí této aplikace můžete také prakticky bez potřeby žertovat své přátele úsilí velký. Jak, zajímavé, že?

Pokud je to tak, pojďme se podívat na kroky, jak používat Labalabi pro WhatsApp pro bomby povídat si následující.

 1. Stažení a otevřete aplikaci Labalabi.
Aplikace Sociální sítě a zasílání zpráv KE STAŽENÍ
 1. Klepněte na tlačítko Začít a udělte zařízení několik přístupových oprávnění.
 1. Klepněte na tlačítko Přijímám na stránce Podmínky použití a zásady ochrany osobních údajů.

 2. aktivovat posuvníkyNastavení služby usnadnění a postupujte podle pokynů na okně vyskakovat.

 1. Svitek dolů a vyberte nabídku WhatsApp/BWhatsApp Labalabi.

 2. Zadejte cílové číslo WhatsApp, číslo povídat si bomby a spamové zprávy WA. Vyberte možnost aplikace WhatsApp a klepněte na tlačítko Poslat.

Poznámky:

 1. Povídat si WhatsApp bomba byla odeslána.

No, pokud jste skutečně obětí tohoto spamového triku WhatsApp, abyste se tomuto druhu rušení znovu vyhnuli, stačí zablokovat kontakt WA, OK!

Bombový způsob Povídat si WhatsApp pomocí aplikace Prázdné zprávy

Kromě Lalabi existuje také alternativa k aplikaci WhatsApp bomb on-line které můžete použít. Aplikace je pojmenována Prázdná zpráva od vývojáře Rocketech Apps.

Tato aplikace, která se mírně liší od dříve používané spamové aplikace WA, vám to umožňuje spam povídat si prázdný na konkrétní kontakt WhatsApp.

To je samozřejmě zajímavé vyzkoušet, vzhledem k tomu, že oficiální aplikace WhatsApp vám něco takového neumožňuje, že? Abyste nebyli zvědaví, zde jsou kroky, jak spamovat WhatsApp pomocí prázdných zpráv.

 1. Stažení a otevřete aplikaci Prázdné zprávy.
Aplikace Sociální sítě a zasílání zpráv 99th Studio STÁHNOUT
 1. Vyberte množství spamu povídat si prázdné k odeslání a nastavení nastavení formát povídat si V případě potřeby.

 2. Klepněte na ikonu nabídky Poslat a vyberte možnost Odeslat přes WhatsApp.

 1. Vyberte kontakt WhatsApp cíl a klepněte na tlačítko poslat.

Jak spamovat WA bez aplikace

Pokud předchozí dvě metody vyžadují další pomoc s aplikací, pak existují i ​​další metody, které lze provést bez aplikace.

Bohužel však pouze touto metodou platí pro PC nebo notebooky prostě. Jinými slovy, zde můžete pouze použít Web WhatsApp udělat to.

Je to jen způsob, jak bombardovat povídat si WA na Androidu bez vlastní aplikace, ApkVenue nenašlo nejefektivnější způsob, jak to udělat. Podívejte se na následující kroky.

 1. Kopírovat kód skript pro WA spam, který můžete vidět zde.

 2. otevřeno Web WhatsApp a určit, které kontakty se mají odeslat spamový chat.

 3. Klikněte pravým tlačítkem na sloupec povídat si, vyberte nabídku Kontrolovat.

 1. Klikněte na nabídku Řídicí panel a vložit spamové skriptya poté stiskněte Vstupte.

 1. Napište spam, který chcete odeslat, klikněte na tlačítko SPAM.

 1. Určete množství povídat si bomba a klikněte OK.

Ach ano, po použití této funkce se ujistěte odhlásit se Nejprve web WhatsApp a přihlásit se vrátit se před otevřením konverzační místnosti další kontakty nebo skupiny.

Pokud je funkce Spam stále aktivní, budete automaticky odesílat spam povídat si na kontakt WA, který jste otevřeli konverzační místnosti-jeho.

Nedovolte kvůli své neopatrnosti, budetekop stejný kontakt nebo skupina, ano!

To je vše, pár tipů, jak spamovat WA na HP a PC, ať už pomocí aplikace nebo bez aplikace. Můžete také poslat povídat si WA bomba od přenoslol! Co takhle praktické?

WhatsApp se skutečně stal nejoblíbenější platformou pro zasílání zpráv, zejména díky přítomnosti nejnovější funkce tmavého režimu, která je dnes skvělá.

Prosím podíl a komentujte tento článek, abyste i nadále dostávali informace, tipy a triky a novinky o technologii z Jalantikus.com.

Přečtěte si také články o WhatsApp nebo jiné zajímavé články z Naufal.

Copyright kandynation.com 2022