Software

5 nejlepších aplikací pro tvorbu her pro začátečníky snadno

Chcete snadno vytvářet hry? Stačí použít nejlepší aplikaci pro tvorbu her, která je pro vás vhodná pro použití pro následující začátečníky, zaručeně snadné a bezplatné!

Máte v úmyslu stát se slavným herním vývojářem? Chcete-li se stát známým vývojářem her, musíte mít speciální dovednosti, které jsou vždy vyškoleny.

Ale co když se opravdu chcete naučit být vývojářem? Ano, můžete začít tím, že se naučíte programovací jazyk, který používáte.

Bohužel jen málo aplikací pro tvorbu her se snadno používá.

Tentokrát však JalanTikus poskytne doporučení software nejlepší které lze snadno použít k vytvoření hry.

Počet software Tento tvůrce her lze také používat zdarma a bez náročného kódování.

Jaké jsou jednoduché bezplatné aplikace pro tvorbu her? Zde je celá recenze.

Svobodný software pro tvorbu her

1. Konstrukce 2

S sloganNení potřeba žádné programování!, Konstrukce 2 je software nejlepší pro tvorbu her pro ty z vás, kteří nikdy nepíšou kódování během svého života.

Tato hra nabízí docela dobré GUI. Chcete-li vytvořit hru, musíte to udělat drag-and-drop. Logiku hry a proměnné můžete snadno upravit.

Další výhodou Construct 2 je, že svou hru můžete publikovat v různých verzích počínaje HTML5, Windows Store, Chrome Web Store nebo Facebook.

Pokud si koupíte placenou verzi, můžete také vývozní na verze Android, iOS, Windows, Mac, Linux a mnoho dalších.

Zajímá vás tvorba her s Construct 2? Můžete jít rovnou na následující odkaz: Konstrukce 2

2. GameMaker: Studio

Téměř podobné Construct 2, software umožňuje vám vytvořit hru s just drag-and-drop. I tak stále můžete změnit skript hru ve snadno srozumitelném programovacím jazyce.

Pro bezplatnou verzi můžete hru publikovat pouze na verzi Windows. Pokud jde o placenou verzi, můžete exportovat do Android, iOS, HTML5, a mnohem víc.

Zajímá vás tvorba her s GameMaker: Studio? Můžete přímo přejděte na následující odkaz: GameMaker: Studio

3. Jednota

Pro vývojáře her samozřejmě nejste cizí softwareJednota. Software umožňuje vám to udělat 3D hry snadno. Lze vytvářet i 2D hry.

Pro ty z vás, kteří si chtějí vyzkoušet tvorbu her s Unity, můžete začít s Osobní verze. Kromě toho, že je zdarma, zde můžete také využít některé z vynikajících funkcí Unity.

Zajímá vás tvorba her s Unity? Můžete jít rovnou na následující odkaz: Jednota

4. Godot Game Engine

Herní engine Godot je _open source herní engine_ který podporuje 2D i 3D hry. Pro 2D hry, software tento výrobce her nabízí lepší výkon, méně hmyza čistý pracovní postup.

Godot používá systém drag-and-drop v době výroby. Uživatel však může příkaz rozšířit přidáním a skript mluvit Krajta běžně známý jako GDScript.

Zajímá vás tvorba her s Godot Game Engine? Můžete jít rovnou na následující odkaz: Godot Game Engine

5. Unreal Engine 4

Z mnoha herních enginů, které byly popsány výše, se zdá Unreal Engine 4 je software vytváření her, které nejsou určeny pro začátečníky.

Ti z vás, kteří právě vyzkoušeli Unreal Engine 4, se nemusí obávat. Jsou jich tisíce Instruktážní videa k Unreal Engine 4 které můžete vidět na YouTube, pokud se cítíte zmateni.

Kromě tvorby her lze Unreal Engine použít také k vytváření virtuální reality, vzdělávání, architektury a filmů.

Zajímá vás tvorba her s Unreal Engine 4? Můžete jít rovnou na následující odkaz: Unreal Engine 4

To jsou některé aplikace pro tvorbu her, které lze použít k vytváření her. kromě software výše, existují různé herní engine jiní vyzkoušet, jako jsou Stencyl, GDevelop a Defold. Hodně štěstí!

Nezapomeňte si také přečíst související články Hry nebo jiné zajímavé příspěvky od Em Yopik Rifai.