Software

zakázáno instalovat! toto je původních 8 aplikací pro Android s detektorem duchů

Zajímá vás potulné postavy kolem vás? Stáhněte si originální aplikaci pro detektor duchů pro následující telefony Android.

Dříve JalanTikus psal o aplikaci pro detekci duchů s názvem Radar duchů. Ukazuje se, že kromě Ghost Radaru existuje několik dalších aplikací, které lze použít k detekci přítomnosti duchů.

Pokud jste zvědaví, kolik duchů je kolem vás. Níže můžete vyzkoušet jednu z nejpřesnějších aplikací pro Android s nativním detektorem duchů.

Jaka ale nenese odpovědnost za následky, které vás zasáhnou po instalaci. Zde je celá recenze:

Nejpřesnější aplikace Real Ghost Detector pro Android

1. Ghost Radar Ultimate Prank

Ghost Radar Ultimate Prank je aplikace pro detekci duchů pro Android vytvořená k lokalizaci duchů a detekci paranormálních aktivit, ať jsou kdekoli.

Použití různých senzorů smartphonu k provedení snímání, tato aplikace dokáže rychle detekovat přítomnost duchů, kteří jsou ve vaší blízkosti.

Tato aplikace Ghost Radar Ultimate Prank detektor duchů pro Android má velikost 4,6 MB a byla stažena více než 1 milionkrát v Obchodě Play.

2. Ghost Camera Radar Vtip

Ghost Camera Radar Vtip je aplikace pro Android, která promění váš fotoaparát Android na fotoaparát lapače duchů. Duchové vidění na kameře budou velmi skuteční. Ujistěte se tedy, že se při jeho používání nebojíte.

Tato aplikace pro detektor duchů Ghost Camera Radar Joke má velikost 11 MB a byla stažena z obchodu Play více než 1 milionkrát.

3. Radarová kamera duchů

Ghost Radar Camera je aplikace, kterou lze použít k nalezení duchů z fotografií, které jste dříve pořídili. Uživatelé mohou také přidat různé druhy duchů na každou fotografii.

Nejpřesnější aplikace pro detekci duchů na Android Ghost Radar Camera má velikost 4,1 MB a byla stažena více než 100 tisíckrát.

4. Detektor duchů

Detektor duchů je aplikace, která bude analyzovat různé druhy energie kolem vás a zobrazovat ji na radaru. Kromě toho tato aplikace také detekuje různé frekvence z elektronických předmětů, jako jsou televizory, router, počítače, nabíječky, mobilní telefony a tak dále.

Aplikace Ghost Detector má velikost 1,1 MB a byla stažena více než 1 milionkrát.

5. Kamera Ghost Radar

Kamera Ghost Radar je tato aplikace změní váš fotoaparát Android na fotoaparát lapač duchů. Buďte opatrní, duchové, kteří se zde objevují, mohou vypadat dobře a také vypadat velmi děsivě.

Aplikace detektoru duchů Camera Ghost Radar má velikost 8,3 MB a byla stažena více než 5 milionůkrát.

6. Ghost Detector Pro

Ghost Detector Pro je jednou z nejlepších aplikací pro detekci duchů pro Android. Tato aplikace dokáže detekovat různé magnetické vlny pomocí senzorů Android. Existují různé druhy kůže kterou můžete vyzkoušet při detekci duchů.

Aplikace detektoru duchů Ghost Detector Pro má velikost 13 MB a v Obchodě Play byla stažena více než 1 milionkrát.

7. Radar duchů

Radar duchů je paranormální aplikace pro Android, která je užitečná pro detekci všech duchů kolem vás. Ghost Radar kolem vás provede _skenování_g a ukáže, kolik duchů existuje.

Aplikace detektor duchů Ghost Radar má velikost 4,8 MB a v Obchodě Play byla stažena více než 5 milionůkrát.

8. Ghost Sensor - Detektor EM4

Poslední je Ghost Sensor - Detektor EM4. Tuto aplikaci pro detektor duchů vytvořil Nextep Ent. Tato aplikace poskytne senzor, pokud jsou kolem vás duchové. Čím blíže je duch, tím výkonnější bude senzor.

To jsou různé druhy nejpřesnějších aplikací pro Android s detektorem duchů, které můžete vyzkoušet. Pokud máte jiné aplikace, můžete podíl ve sloupci komentářů.

Musíte vědět, že výše uvedené aplikace jsou určeny pouze k žertování přátel. Aplikaci nelze použít k detekci skutečných duchů. Hodně štěstí!

Nezapomeňte si také přečíst související články duch nebo jiné zajímavé příspěvky od Em Yopik Rifai.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found