Tech Hack

5 způsobů, jak snadno přenést fotografie z mobilu do notebooku!

Zde je návod, jak snadno přenést fotografie z mobilního telefonu do notebooku, a to i bez datového kabelu! Přečtěte si více zde.

Jak přenést fotografie z mobilu do notebooku ukazuje se, že to můžete udělat snadno a rychle, ať už chcete použít datový kabel nebo ne.

Tato příručka je samozřejmě velmi užitečná pro ty z vás, kteří jsou zmatení, protože paměť vašeho mobilního telefonu Android je plná mnoha fotografií a videí, kromě toho, že potřebujete uklidit odpadky na svém mobilu nebuďme plní úložný prostor.

Tak tady můžete záloha alias přenos fotografií z mobilu do notebooku pro uvolnění vnitřní paměti telefonu Android víš! Zvědavý jak? Podívejme se na celou recenzi níže!

Jak přenést fotografie z HP do notebooku

zdroj fotografií: pcmag.com

Přenos fotografií z HP do PC/notebooku nepotřebuje vždy datový kabel a používá obtížnou metodu víš! I některé kroky, které ApkVenue tentokrát zkontroluje, lze provést bezdrátově. Tady je recenze!

1. Jak přenést fotografie z HP do notebooku pomocí datového kabelu

zdroj fotografií: extremetech.com

Jak přesunout fotografie z mobilu do notebooku, první věc, kterou uděláte, je použít USB kabel. Tato příručka představuje nejjednodušší způsob přenosu fotografií z HP do notebooku.

Zde je návod, jak přesunout fotografie z mobilu do notebooku pomocí datového kabelu: 1. Použijte USB kabel, buď z nabíječky, nebo z jiného USB kabelu. ApkVenue však doporučuje použít originál alias výchozí kabel. 2. Připojte kabel USB od HP a poté jej připojte k notebooku. 3. Později v chytrý telefon Android, při připojení zařízení k notebooku najdete několik možností. 4. Vyberte Přenos souboru abyste měli přístup k úložišti chytrý telefon a vyberte složku DCIM přesunout fotografie.

Hotovo! Velmi snadné, že? Tato metoda může být také užitečná, když přesouváte aplikace z mobilu do notebooku! Můžete si přečíst Jakův článek s názvem Jak přesunout aplikace z HP na notebook.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

2. Jak přenést fotografie z HP do notebooku bez datového kabelu

Kromě použití datového kabelu můžete také přenášet data bez použití kabelu USB, víte! Úplného průvodce naleznete v níže uvedeném seznamu!

1. Jak přenést fotografie z HP do notebooku pomocí karty MicroSD

zdroj fotografií: techfrag.com

Pro ty z vás, kteří pracují profesionálně a používáte HP k fotografování, přidejte microSD být správnou volbou.

S větší a prostornější kapacitou pořídíte co nejvíce fotek gang. U karet MicroSD můžete k přenosu dat stále používat kabel USB.

Kromě toho jej můžete také odstranit chytrý telefona používat čtečka paměťových karet pro rychlejší přenos souborů.

2. Jak přenést fotografie z HP do notebooku pomocí e-mailu

Zdroj fotografií: lifefortech.com

Co když jste tedy venku a máte potíže s přenosem fotografií z mobilu do notebooku? Pokud máte přístup k internetu, poslat e-mailem můžete se spolehnout na přesun důležitých souborů víš.

Podmínkou je, že musíte mít dvě adresy e-mailem připojený k HP a notebooku. Můžete použít stejnou nebo jinou e-mailovou adresu.

Jak zkopírovat fotografie z mobilu do notebooku, vše, co musíte udělat, je udělat Komponovat dělat e-mailem nové a vyberte možnost Přiložit soubor k přiložení fotografie e-mailem potom stiskněte Poslat.

3. Jak přenést fotografie z HP do notebooku pomocí Disku Google

zdroj fotografií: neurogadget.net

Servis mrak nebo cloud computing je v poslední době velmi populární. Pouze vyzbrojeni internetem můžete snadno nazáloha důležitá data lol. Stejně jako u pohyblivých fotografií můžete využít několik cloudových služeb.

Disk Google, Dropboxnebo Microsoft One Drive při přenosu fotografií z HP do notebooku se můžete spolehnout.

Stačí vytvořit novou složku a přidat soubory fotografií, můžete k nim přistupovat na svém notebooku, pokud jste připojeni k internetu. Toto je podle Jaka nejsofistikovanější způsob, jak posílat fotografie z HP do notebooku.

Abychom to stručně shrnuli, zde je návod, jak přenést fotografie z mobilního telefonu do notebooku pomocí Disku Google:

  1. Nainstalujte a otevřete Disk Google na svém smartphonu.
  2. Nahrajte fotku, kterou chcete přesunout na Disk.
  3. Otevřete a přihlásit se Web Disk Google na notebooku. ApkVenue doporučuje používat Google Chrome, protože je rychlejší.
  4. Vyberte složku, kde jsou uloženy fotografie z mobilního telefonu.
  5. Otevřete fotografii a stáhněte ji jako obvykle. Hotovo!

4. Jak přenést fotografie z HP do notebooku pomocí flash disku nebo externího pevného disku

Zdroj fotografií: digitaltrends.com

A konečně, pokud nedržíte notebook a máte problémy se získáváním internetového signálu, zálohujte si fotografie na externí úložiště by mohlo být řešením. K tomu můžete použít flash nebo externí pevný disk.

Podmínkou je, že smartphone, který používáte, již tuto funkci podporuje USB On-The-Go (USB OTG).

Stačí jej zapojit do mobilního telefonu a nejprve přesunout fotografie na externí úložiště. Poté jej okamžitě přesuňte do notebooku gang.

Jak přenést soubory z HP do notebooku

Kromě přesouvání fotografií můžete také přesunout důležité soubory z mobilu do notebooku. Metoda se ve skutečnosti příliš neliší od způsobu přenosu fotografií z mobilu do notebooku, který Jaka popsal výše.

Pro více informací ApkVenue napsal průvodce v článku s názvem Jak přenést soubory z HP do notebooku. Prosím čtěte a věnujte zvýšenou pozornost průvodci, bando!

ZOBRAZIT ČLÁNEK

VIDEO: 5 aplikací pro fotoaparát Bokeh pro rozmazání fotografií třídy DSLR!

To je sbírka jednoduchých způsobů přenosu fotografií z HP do notebooku. Kterou z nich používáte nejvíce?

Nebo máte dokonce jiný způsob, který Jaka nezmínil? Proto podíl ve sloupci komentářů níže ano!

Přečtěte si také články o Počítač nebo jiné zajímavé články z Satria Aji Purwoko.