Tech Hack

nejpřesnější způsob, jak sledovat číslo mobilního telefonu, aniž by vás někdo chytil

Často se bojíš, že jsi pryč od svého přítele? Chcete vědět, jak sledovat něčí mobilní číslo? Zde má Jaka tipy a triky, jak sledovat čísla mobilních telefonů lidí, nemůžete se nechat chytit.

Zajímalo vás někdy, kde se aktuálně nachází vaše nejbližší osoba? Ukázalo se, že během několika minut zjistíte, kde jsou.

S rychlým rozvojem technologií a také kvalitou připojení k internetu, které je mnohem stabilnější, již proces sledování polohy osoby není něčím, co může provádět pouze policie.

Přesto jen málo lidí ví, jak toto číslo mobilního telefonu sledovat, protože tato funkce je zřídka potřebná a stále je málo vývojářů, kteří se na tuto oblast zaměřují.

Ale neboj se, bando. Jaka má stále několik tipů a triků, jak najít něčí polohu, které můžete použít v několika krocích.

Jak sledovat něčí číslo mobilního telefonu, aniž by bylo známo 2020

Jak se technologie vyvíjí, přibývají také triky, jak sledovat čísla mobilních telefonů lidí. Jak to můžete udělat loni, bnemusíte nutně podat žádost letosi.

V tomto článku ApkVenue vyhledá několik způsobů, jak sledovat čísla mobilních telefonů přes internet, buď pomocí dalších aplikací, nebo bez aplikací pomocí zařízení GPS a podobně.

Mějte na paměti, že jak sledovat číslo HP, které Jaka tentokrát sdílel si klade za cíl pečovat jeden o druhého, zejména v prostředí vlastních rodinných příslušníků, ne pro pronásledování atd.

Jak sledovat číslo mobilního telefonu přes WA, Mapy Google a další

Ve skutečnosti některé aplikace, které se běžně instalují do chytrých telefonů Android, mají funkci sledování, kterou můžete použít ke zjištění něčího pobytu.

Číslo svého mobilního telefonu můžete sledovat prostřednictvím Map Google, WhatsApp a dalších aplikací, které obvykle žádají o povolení získat přístup k zařízením GPS které používáte.

Na druhou stranu i vy může využívat další aplikace který je skutečně navržen tak, aby sledoval místo pobytu osoby, a aplikace jako tato obvykle poskytují přesnější data.

Zde je několik triků, které můžete udělat, abyste mohli sledovat číslo svého mobilního telefonu pomocí smartphonu Android.

Jak sledovat čísla mobilních telefonů přes internet pomocí aplikací

Jak sledovat číslo mobilního telefonu osoby, o které bude ApkVenue diskutovat v této první části potřebujete pomoc ze speciální aplikace pro sledování mobilního čísla.

Ve skutečnosti existuje mnoho aplikací, jako je tato, které si můžete stáhnout z Obchodu Play, ale ne všechny vykazují přesné a uspokojivé výsledky.

Mezi mnoha aplikacemi, které jsou dnes k dispozici, je zde několik doporučení pro aplikace pro sledování mobilních čísel, které můžete použít právě teď.

Jak sledovat mobilní číslo přes Life360

První aplikace, kterou ApkVenue doporučuje, je Life360. Jak sledovat číslo mobilního telefonu přes internet lze provést pomocí této aplikace dokud je číslo, které chcete sledovat, stále aktivní.

Nejen vaše vlastní číslo, s touto aplikací můžete také sledovat čísla mobilních telefonů své rodiny, přátel a přítelkyň, pokud jsou nízká jste se již zaregistrovali.

Pro každý případ je dobré požádat svou rodinu a přátele, aby se připojili pomocí této aplikace. Používejte funkce Pozvěte nové členy umístěný ve spodní části obrazovky.

Zařaďte je do svého kruhu, takže pokud někdy ztratíte svůj mobilní telefon, můžete požádat své přátele o pomoc při dohledání čísla mobilního telefonu!

InformaceLife360 - Family Locator, GPS Tracker
VývojářLife360
Recenze (počet recenzentů)4.5 (1.191.557)
Velikost33 MB
Nainstalujte50.000.000+
Android minimum6.0

Stáhněte si aplikaci Life360 zde!

Life360

Jak sledovat číslo mobilního telefonu přes Prey Anti theft

Druhá aplikace, jak sledovat číslo mobilního telefonu, kterou Jaka doporučuje, je Prey Anti Theft. Pomocí této aplikace můžete přesně sledovat polohu mobilního telefonu, se kterým jste se zaregistrovali.

Kromě mobilních telefonů můžete také sledovat polohu mobilních telefonů, které jsou sledovány prostřednictvím jiných zařízení, jako jsou notebooky s Windows nebo Linux, Prey Anti Theft je multiplatformní aplikace.

S funkcemi chybějící zařízení který lze aktivovat, když vámi zaregistrovaný mobil náhle zmizí, Prey Anti Theft bude shromažďovat data o prostředí kolem mobilu od obrázků až po WiFi připojení.

InformacePrey Anti Theft: Find My Phone & Mobile Security
VývojářPrey, Inc.
Recenze (počet recenzentů)3.6 (61.815)
Velikost7,1 MB
Nainstalujte1.000.000+
Android minimum4.1

Stáhněte si aplikaci Prey Anti Theft zde!

Apps Utility Prey Project KE STAŽENÍ
Jak sledovat číslo mobilního telefonu pomocí Phone Tracker podle čísla

Kromě dvou výše uvedených aplikací můžete také použít Sledování telefonu podle čísla od Family Locator Inc. ke sledování čísla vašeho mobilního telefonu a zjištění polohy vašeho mobilního telefonu.

Tato aplikace velmi užitečné znát pozici ostatních ve vašem seznamu kontaktů. Jen musí přijmout pozvánku, kterou jste jim poslali, aby získali přístup.

Jak se zaregistrovat je snadné, vy stačí zadat telefonní číslo vy. Můžete také dostávat okamžitá upozornění, když se člen rodiny přestěhuje z jednoho místa na druhé.

Tuto aplikaci bohužel nemůžete použít jako způsob, jak sledovat číslo mobilního telefonu podvodníka, protože osoba, kterou chcete sledovat, musí nejprve přijmout pozvání k zadání kruh vy.

InformaceTelefon Tracker podle čísla
VývojářFamily Locator Inc.
Recenze (počet recenzentů)4.4 (552.062)
Velikost7,2 MB
Nainstalujte50.000.000+
Android minimum4.1

Stáhněte si aplikaci Phone Tracker By Number zde!

Apps Utilities Family Locator Inc. STAŽENÍ

Pokud stále potřebujete další aplikace pro sledování mobilních čísel, můžete si přečíst článek níže.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

Jak sledovat mobilní číslo přes internet bez dalších aplikací

Kromě používání řady aplikací, které ApkVenue doporučovalo dříve, můžete také použít využívat aplikace, které jsou obecně již nainstalovány sledovat něčí pobyt.

Pomocí těchto tří způsobů, jak sledovat umístění čísla HP, které Jaka sdílí, to zvládnete dokáže poměrně přesně detekovat přítomnost osoby aniž byste museli přidávat jakoukoli aplikaci.

Bez dalších okolků je zde řada způsobů, jak sledovat polohu něčího čísla mobilního telefonu bez dalších aplikací, které můžete použít.

Jak sledovat číslo mobilního telefonu prostřednictvím Map Google, aniž byste o tom věděli

První metodou, kterou ApkVenue doporučuje, je využití služby Google Maps, kde tuto aplikaci mají nainstalovanou téměř všechny smartphony s Androidem.

Jak sledovat číslo mobilního telefonu přes Google Maps, aniž byste to věděli můžete to udělat přes počítač lol, gang, protože účet Google bude připojen ke všem zařízením, která používáte.

Pro ty z vás, kteří se chtějí dozvědět více o tom, jak používat Mapy Google při sledování něčího čísla mobilního telefonu, si můžete přečíst článek níže.

ZOBRAZIT ČLÁNEK
Jak sledovat číslo mobilního telefonu přes WA

Kromě používání Map Google můžete také použít WhatsApp ke zjištění polohy někoho.

S funkcemi sdílení polohy v aplikaci WhatsApp můžete zjistit, kde se nacházejí nejbližší lidé dokonce reálný čas.

Můžete použít, jak sledovat toto číslo mobilního telefonu WA zjistit, kde se nacházejí členové rodiny, jako je vaše sestra nebo vaši rodiče. Jak to udělat, je docela snadné, stačí se podívat na článek níže.

ZOBRAZIT ČLÁNEK
Jak sledovat číslo mobilního telefonu Telkomsel

Kromě dvou výše uvedených metod také vy mohou využívat speciální služby poskytované mobilními operátory zjistit, kde kdo je.

S kompletní zařízení ve vlastnictví mobilních operátorů, vědět, kde se někdo nachází, není obtížné, včetně společnosti Telkomsel.

Jak sledovat číslo mobilního telefonu Telkomsel, od vysvětlení po kroky, Jaka to podrobně probral v článku níže.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

To je způsob, jak sledovat číslo svého mobilního telefonu, což můžete udělat, pokud se lidem kolem vás stanou nežádoucí věci.

Kromě možnosti zjistit polohu může být užitečnými tipy pro sledování ztraceného mobilního telefonu, jak sledovat číslo mobilního telefonu.

Bylo prokázáno, že aplikace je schopna sledovat čísla a získávat pozitivní recenze od svých uživatelů.

Přečtěte si také články o Dráha nebo jiné zajímavé články z Fanandi Ratriansyah