Hry

10 nejlepších offline spidermanovských her

Toto je nejlepší Spiderman hra na všech konzolích, kterou musíte jako fanoušek superhrdinů vyzkoušet. Podívejte se na celý seznam!

Jste fanouškem superhrdiny Spider-Mana?

V poslední době je Spider-Man opět na vzestupu poté, co se připojil k Avengers ve svém nejnovějším akčním filmu.

Nemluvě o tom, že existuje speciální film resp samostatný film, Spider-Man: Homecoming a Spider-Man: Into the Spider-Verse byly mezi fanoušky superhrdinů Marvel nečekaně populární.

Pro vás fanoušky pavoučího superhrdiny připravil Jaka seznam doporučení pro offline hru Spiderman, kterou musíte vyzkoušet. Uvidíme více!

Nejlepší offline Spider-Man hra, kterou musíte hrát!

1. Marvel's Spider-Man

První Spiderman hra, kterou ApkVenue doporučuje vyzkoušet, je Marvel's Spider-Man která vyšla v roce 2018. Tato hra je předpovídána jako nejlepší série Spidermana.

Tato hra, která vyšla exkluzivně pro PS4, je oblíbená pro všechny hráče, i když nejste fanouškem superhrdinů.

Skutečná grafika, kuriózní příběh a napjatá hratelnost dělají z této hry to nejlepší mezi ostatními offline Spiderman hrami.

PodrobnostiInformace
PlatformyPlayStation 4
ŽánrAkční adventura
VývojářInsomniac Games

2. Spider-Man

Další je Pavoučí muž který byl vydán v roce 2002 na různých konzolích. Tato hra je založena na filmu a přebírá různé nepřátelské postavy z komiksů.

Odehrává se v New Yorku, stejně jako ve filmu Petera Parkera kousne pavouk a má superhrdinské schopnosti.

Zažívá také konflikt s Normanem Osbornem a snaží se s ním bojovat za dobro. Tato hra je docela zábavná a má zajímavý příběh.

PodrobnostiInformace
PlatformyGame Boy Advance,GameCube,Microsoft Windows,PlayStation 2,Xbox
ŽánrAkční adventura
VývojářTreyarch
Hry Hry Gameloft KE STAŽENÍ

3. Spider-Man 2

Nyní, Spider-Man 2 je pokračování první hry a filmu výše, kluci. Tato hra vypráví dobrodružství Petra proti Dr. Otto Octavius ​​​​aka doktor Octopus.

Spider-Man 2 byl poprvé vydán v roce 2004 pro různé konzole. V této hře můžete prozkoumat širší oblast, konkrétně Manhattan, Roosevelt, Ellis a Liberty Island.

Budete také bojovat s ozbrojenými zločinci, kteří jsou připraveni bojovat s vámi. A nejen to, budete bojovat se speciálními nepřáteli, jako je Shocker, Rhino, Mysterio, Doctor Octopus a speciální nepřítel Calypso.

Pojďme si zahrát hru, kluci!

PodrobnostiInformace
PlatformyGame Boy Advance,GameCube,Microsoft Windows,Nintendo DS,PlayStation 2,Wii,Xbox 360,PlayStation 3,PlayStation Portable
ŽánrAkční adventura
VývojářTreyarch

4. Spider-Man 3

Tato hra, stále pokračování příběhu Spidermana, je třetí a poslední instalací pro offline herní sérii Spiderman založenou na filmu.

Spider-Man 3 poprvé vydáno v roce 2007 na různých konzolích, jednou z nich je PS 3. Stejně jako ve filmu budete čelit mnoha mocným nepřátelům, jako jsou Venom a Sandman. Nejen to, existují i ​​další silní nepřátelé.

Pojďme bojovat s nepřítelem v této hře Spider-Man 3, kluci!

PodrobnostiInformace
PlatformyGame Boy Advance,Microsoft Windows,Nintendo DS,PlayStation 2,Wii,Xbox 360,PlayStation 3,PlayStation Portable
ŽánrAkční adventura
VývojářTreyarch

5. Spider-Man: Shattered Dimensions

Kromě příběhu filmu Spider-Man: Shattered Dimensions Toto je nejunikátnější hra mezi ostatními.

Tato hra je dostupná na různých platformách, jednou z nich je Playstation 3 a XBOX 360. Můžete použít 4 formy Spidermana s různými schopnostmi.

Vypráví příběh o bitvě u Spidermana z různých vesmír s Mysterio. Tato hra je velmi zábavná a má docela dobrou grafiku, i když se právě hraje. Skvělý!

PodrobnostiInformace
PlatformyNintendo DS, PlayStation 3, Wii, Xbox 360, Microsoft Windows
ŽánrAkční adventura
VývojářBeenox

6. Spider-Man: Edge of Time

Spider-Man: Edge of Time je pokračováním hry Spider-Man: Shattered Dimensions a byla vydána na stejné konzolové generaci v roce 2011.

Vypráví příběh o boji Spidermana s Anti-Venom. S cestováním v čase souvisí i příběh v této hře.

Hratelnost je stejná jako u série Spider-Man: Shattered Dimensions, s jedinečnými funkcemi a lepší grafikou. Pokud tuto hru nehrajete, je neúplná!

PodrobnostiInformace
PlatformyNintendo DS, Nintendo 3DS, PlayStation 3, Wii, Xbox 360
ŽánrAkční adventura
VývojářBeenox

7. Spider-Man a Venom: Maximum Carnage

Další je Spider-Man and Venom: Maximum Carnage. Tato hra je nejlepší hrou ze staré školy, která vypráví příběh Spidermanova dobrodružství s Venomem.

Setkáte se také s dalšími postavami Marvelu, abyste bojovali se silným nepřítelem, a to Carnagem. Tato hra se hraje z 2D perspektivy. boční rolování zmlátit akční herní styl staré školy.

Tato hra byla poprvé vydána v roce 1994 pro konzole Super NES a Genesis. Chcete být nostalgičtí po hrách ze staré školy? Zahrajte si hru teď, kluci!

PodrobnostiInformace
PlatformySuper NES, Drive/Genesis
Žánrzmlátit je,
VývojářSoftware Creations, Acclaim Black Team

8. The Amazing Spider-Man

Podíváš se na film Úžasný Spider Man hraje Andrew Garfield?

V této hře Spiderman můžete být roztomilým spidermanem jako ve filmu. Budete bojovat s nepřáteli Lizard a také ve 20 misích, které vás zavedou do bitev s nosorožci a leguány.

Hratelnost Úžasný Spider Man docela zajímavé, ale bohužel grafika a příběh už tak zajímavé nejsou. I tak si můžete hru užít, kluci!

PodrobnostiInformace
PlatformyNintendo DS,Nintendo 3DS,PlayStation 3,Wii,Xbox 360,Android,iOS,Microsoft Windows,Mobile,Wii U,Windows Phone,PlayStation Vita
ŽánrAkční adventura
VývojářBeenox

9. The Amazing Spider-Man 2

Opět pokračování předchozích her a filmů, The Amazing Spider-Man 2 vypráví příběh o boji Spidermana s Harrym a Wilsonem Fiskovými.

V příběhu se také setkáte s různými dalšími marvelovskými postavami, tato hra navazuje na předchozí sérii.

Hratelnost a grafika jsou nyní mnohem vylepšené a užijte si spoustu zábavy při procházení pomocí pavučin.

Hratelnost je také docela zábavná, kluci, bohužel prohloubení příběhu postavy je méně intimní. Ale pořád je to zábava hrát!

PodrobnostiInformace
PlatformyNintendo DS,Nintendo 3DS,PlayStation 3,Wii,Xbox 360,Android,iOS,Microsoft Windows,Mobile,Wii U,Windows Phone,PlayStation Vita
ŽánrAkční adventura
VývojářBeenox

10. Ultimátní Spider-Man

Poslední je Konečný Spider-Man, hra vydaná v roce 2005 pro různé herní konzole, jako jsou PS2, XBOX, Nintendo DS a mnoho dalších.

Tato hra je založena na stejnojmenném komiksu o Spidermanově boji proti symbiontům.

Hra je docela zajímavá s jedinečnou grafikou ve stylu komiksu. Vyprávěný příběh je také velmi zajímavý, kluci, jako fanoušek musíte tuto hru Spidermana vyzkoušet!

PodrobnostiInformace
PlatformyGame Boy Advance, GameCube, Nintendo DS, Microsoft Windows, PlayStation 2, Xbox
ŽánrPorazte je, Open World
VývojářTreyarch

To je nejlepší hra se Spidermanem, kterou byste jako fanoušek Spidermana měli vyzkoušet. Kdy jindy se můžete stát superhrdinou, když ne prostřednictvím her!

Která z 10 výše uvedených her je podle vás nejlepší? Napište svůj názor do kolonky komentářů, uvidíme se u dalšího herního článku, kluci!

Přečtěte si také články o superhrdinské hry nebo jiné zajímavé články z Daniel Cahyadi.