Hry

Těchto 11 her je považováno za urážku islámu! už nehraj!

Existují také hry, které, jak se ukázalo, urážely islám, aniž bychom si to uvědomovali! co jsou to za hry? Podívejme se na Jakovu recenzi níže!

Hra záměrně vytvořená pro být zábavou každý. Videohry jsou také jednou z nejoblíbenějších forem zábavy nejoblíbenější na celém světě, od dětí po dospělé, všichni musí být velmi hobby hraní videoher, ať už se jedná o hru pro Android, konzoli nebo PC.

A protože je to tak zábavné hrát, aniž bychom znali hru, kterou hrajeme přinést špatný dopad, je jedním z nejčastějších špatných efektů hraní her opustit bohoslužbu.

Uctívání je však něco, co musíme provádět, a to i pro muslimy. Kromě toho existuje také několik her, které mají urážející islám aniž bychom věděli! co jsou to za hry? Nechat viz následující recenze Jaka!

  • Obchod Google Play zablokoval 6 kontroverzních aplikací pro Android

11 Tato hra je považována za urážku islámu! Není třeba hrát!

1. Princ z Persie

Perský princ věřil, že urazil islám, protože meč v ruce má arabské písmo, které čte šířit mé učení byť jen jeden verš. Meč byl ve hře používán k zabíjení. Pokud usuzujeme z významu arabského písma, znamená to, že nás tato hra učí násilí.

2. Counter Strike Condition Zero Deleted Scenes

Counter Strike Condition Zero Deleted Scenes, má se také za to, že má urážející islám. Je válka. Když se pokusíme střílet s islámskými vojáky, pokud můžete pozorně pozorovat, uslyšíte zvuk střelených vojáků s výkřiky, které znějí. ALLAHU AKBAR a JIHAD.

3. Guitar Hero 3 Legend Of Rock

Možná dokud budeme hrát Kytarový hrdina 3 na PlayStation si neuvědomil, že tato hra nese na jevišti obtěžující zprávu.

Tato hra Guitar Hero 3 přináší písničky Skála klasický, černý kov, a tak dále, které jsou proudy mystická vůně (Ďábel). Podívejte se na podlahu jeviště, když hrajete tuto hru, jistě uvidíte slova Alláha, která říkají dupat.

4. Devil May Cry

ďábel může plakat věřil a obával by se mohlo způsobit špatné věci, které ovlivňují víru hráčů, protože existuje něco, co uráží islám při vysílání některých vět, jako je Kaaba a Alláh.

Tato hra přivádí hráče k boji s démony s cílem je porazit přes 12 dveří než princ ďábla čeká u dveří (Kaaba).

Je velmi jasné, že tato hra uráží náboženství, protože je to také jasně vidět ve slovech Alláha, která se objevují na každém dveře ovládané démony.

5. Stronghold Crusader

Na hry Pevnost Crusader nesmí zanechat žádné stopy, jako obtěžující dveře nebo tak něco. Tato hra je však považována za urážku islámu, protože tato hra přivádí hráče do hry Křížová výprava.

Herní postava, kterou používáte, je pojmenována Křižák, vést válku proti Arabům, během křížové výpravy museli Arabové bojovat proti islámu.

6. Resident Evil 4

Určitě znáte hru Resident Evil 4, která má za úkol zachránit prezidentovu dceru, která je unesli zombie? I když je to opravdu zábavné hrát, ukázalo se, že nevědomě urážejí islám, je to vidět z symboly která je v této hře.

Symbol je považován za pobuřující, protože symbol je velmi podobný symbolu dveře Umara Bin Khataba, Prorokova mešita, Medina to se ve hře používá jako symbol ďábla.

7. Dantovo peklo

Dantovo peklo vzít hráče na misi v pekle, postava má možnost vyhladit a očistit duchy muž, který byl proklet světlem kříže, aby ho vzal do nebe.

Další věc, která je v této hře považována za urážku, je příběh, který skrze někoho provádějí básník Dante Alighieri "1265-1321" Inferno, které říká, že prorok Muhammad SAW a jeho společník Ali bin Abi Talib byli uvrženi do pekelná úroveň osm způsobené ohavností rozdělování společnosti svým učením.

8. Let's Dance

ComeDance toto je oblíbená hra mezi teenagery, protože je tak vzrušující, že věci v této hře nepozorujeme. Pokud se podíváte pozorně jako na obrázku výše, uvidíte urážku. Ano, samozřejmě Korán, na který postava šlápla.

9. Království

Je to hra pro děti národa, která je poměrně známá a oblíbená, ale za vším, ať už náhodou nebo záměrně, tato hra přináší příběhovou scénu, která uráží náboženství. Z národa jsou dvě postavy Vetřelci s muslimskými jmény, to je Fauzan a Hakim. Tyto dvě postavy jsou popisovány jako arogantní, kruté, stručné a mazané. Jde o to popsat, jako by muslimové byli radikální lidé.

10. Clive Barkers Undying

Hrál jsi někdy nějakou hru? Clive Barkers Undying? Pokud ano, pak znáte příběh této hry. Ano, příběh v této hře je o zápase resp boj s démony, chyba spočívá v této hře je uvedení Boží slova v paláci obývaném démony.

11. Angry Birds

Abych byl upřímný, místo chyby této hry není příliš jasné, ale jsou někteří, kteří říkají, že Angry Birds uráží islám prostřednictvím ptáka, který zní WL při pokusu zabít prase a v kombinaci se zvukem opic v přestrojení.

To je 11 slavných her údajně urážejících islám. Z 11 výše uvedených her to možná vývojář neměl v úmyslu, ale samozřejmě existuje jedna hra, která je skutečně záměrně uražena islám, jak je zcela jasné, je to hra. Guitar Hero 3 Legend Of Rock která zobrazuje slova Alláha a pak šlapou po jevišti.