Produktivita

jak obnovit soubory ztracené v důsledku viru pomocí příkazového řádku (cmd)

Ztratili jste někdy nebo často kvůli virům důležité soubory na flash disku, paměti nebo externím pevném disku? Pokud tyto důležité soubory ztratíte, musí to být velmi problematické.

Ztratili jste někdy nebo často důležité soubory na flash disku, paměti nebo externím pevném disku kvůli? virus? Pokud tyto důležité soubory ztratíte, musí to být velmi problematické. Co jiného pro ty, kteří dokončují diplomovou práci resp Uzávěrka práce v kanceláři. Může to být špatné, pokud se kvůli virům a virům ztratí důležité soubory, které ukládáte na flash, paměť nebo externí pevné disky malware.

Zde se podělím o informace o kódu CMD obnovit důležité soubory na flash disku, paměti nebo pevném disku, které byly ztraceny v důsledku viru. Způsob, jak obnovit ztracené soubory, je velmi snadný, stačí spustit Příkazový řádek (CMD) prostě.

  • [AKTUALIZACE] HROZNÉ! Zde je 20 nebezpečných počítačových virů z celé historie
  • Jak obnovit trvale smazané soubory na notebooku
  • [AKTUALIZACE 2015] Jak obnovit trvale smazané soubory v počítači

Jak obnovit soubory ztracené kvůli virům pomocí příkazového řádku (CMD)

  1. Prvním krokem, jak obnovit soubory ztracené v důsledku virů, je spuštění Běh / Windows + R, poté zadejte CMD.

  2. Zadejte písmena například na flash disku, paměti nebo externím pevném disku F: potom stiskněte Vstupte.

  3. Poté zadejte tento CMD kód: F:attrib -s -h -r /s /d.

  4. Jakmile se soubor objeví, zkopírujte soubor na bezpečné místo a naformátujte flash disk nebo pevný disk, abyste se viru zbavili.

Pokud jste provedli výše uvedenou metodu, je zaručeno, že se objeví vaše soubory ztracené kvůli virům. Nyní, když se objeví důležité soubory, okamžitě zkopírujte důležité soubory na jiné místo, které je bezpečné (není v něm žádný virus). Nezapomeňte na všechny formáty flash disku, paměti nebo pevného disku zasaženého virem, abyste virus vyčistili.

Jak, není snadné obnovit ztracená data pomocí CMD? Doufejme, že tento článek je pro vás užitečný a vždy navštivte JalanTikus pro další informace nebo tipy.