Hry

pubg mobile hodnostní řád od bronzu - dobyvatel

Toto je nejúplnější nejnovější pořadí PUBG Mobile, Bronze to Conqueror. Pojďte, zkontrolujte své hodnocení PUBG!

PUBG Mobile je jednou z battle royale her, kterou je Android mezi indonéskými hráči oblíbený.

Tato hra dříve dosáhla velkého úspěchu plošina PC a Xbox. Stejně jako ostatní konkurenční mobilní hry má i PUBG Mobile systém hodnocení.

Kromě rozdělení kasty slouží systém hodnocení také k dalšímu povzbuzení nadšení hráčů. Ale už víte o objednávkovém systému PUBG Mobile Rank?

Než posunete hodnocení, raději si přečtěte následující článek Jaka týkající se systému pořadí PUBG Mobile a požadavků k jeho dosažení. Koukni na to!

Systém hodnocení v PUBG Mobile

PUBG Mobile, zejména v klasickém režimu, nabízí tři herní režimy, Sólo, Duo, a četa který má svou vlastní hodnost nebo hodnost. Výpočet lze také vidět v nabídce Rank na hlavní stránce hry PUBG Mobile.

PUBG Mobile má nyní alespoň 4 pozice, a to Total Ranking, Survival Ranking, Kill Ranking a Season Ranking.

  • Celkové pořadí, se nastavuje na základě celkového výkonu hráče během hry, od hodnocení přežití, hodnocení zabití až po dobu přežití.
  • Žebříček přežitína základě počtu výher, které lze získat v porovnání s prohrami. Zde body výpočtu vycházejí z poměru výher a celkové výhry.
  • Hodnocení zabití, velmi vhodné pro hráče nést který ve hře provádí mnoho vražedných misí. To se počítá z Mostu zabití, poměru K/D a celkového počtu zabití.
  • Hodnocení sezóny, vypočtené na základě výkonu hráče v každé sezóně v závislosti na výsledcích každého režimu v PUBG Mobile.

Jaký je tedy systém PUBG Mobile a pořadí pořadí? Je to stejné jako pořadí Mobile Legends? Číst dál!

ZOBRAZIT ČLÁNEK

Kompletní seznam PUBG Mobile Rankings

Podívejte se na výpočet hodnosti každé sekce, jak Jaka vysvětlil výše. Kromě režimů Solo, Duo a Squad samozřejmě existují i ​​další výpočty, díky kterým bude vaše pozice ve hře PUBG Mobile lepší.

Jaké jsou tedy pozice v této nejlepší hře Battle Royale? Spíše než zvědavost, tady je Pořadí úrovně PUBG Mobile více.

Střílečky Tencent Mobile International Ltd. STAŽENÍ

1. Krvavý bronz (bronz)

Nejnižší pozice a start ve hře PUBG Mobile. Ikona Bronzové umístění stále používá Pan, zbraň boj zblízka nejlepší v této hře.

PUBG Mobile Bronzové pořadí
Bronz V - Bronz IV - Bronz III - Bronz II - Bronz I

2. Unbending Silver (Silver)

Kromě toho mohou hráči postoupit na druhé místo, a to Stříbrná hodnost vyobrazené pomocí zbraně. Ach ano, o samotné zbrani lze říci, že je výchozí zbraní v PUBG Mobile.

PUBG Mobile Silver pořadí pořadí
Stříbro V - Stříbro IV - Stříbro III - Stříbro II - Stříbro I

3. Heroic Gold (zlato)

Pro hráče střední třídy jste se museli potkat Zlatá hodnost uvnitř toho. Tuto hodnost popisuje brokovnice, která je účinnou zbraní pro boj zblízka.

Pořadí PUBG Mobile Gold
Zlato V – Zlato IV – Zlato III – Zlato II – Zlato I

Další objednávky PUBG Mobile Rank

4. Tvrdá platina (Platinum)

Další žebříček PUBG Mobile, tam je Platinová hodnost který je obvykle obsazen hráči, kteří jsou již profíci. Pro zbraň, která to popisuje, je samozřejmě UMP, který Jaka často používá také.

Pořadí PUBG Mobile Platinum
Platina V - Platina IV - Platina III - Platina II - Platina I

5. Immortal Star Diamond (Diamant)

Pokud jste dosáhli této hodnosti, zdá se, že jste již velmi zběhlí v hraní PUBG Mobile. Je jedině dobře, že AKM a M16A4 jsou použity jako ikony Diamantové pořadí.

Pořadí PUBG Mobile Diamond
Diamant V – Diamant IV – Diamant III – Diamant II – Diamant I

6. Koruna slávy (koruna)

Dá se říci, Hodnost koruny být nejvyšším umístěním v aktuální hře PUBG Mobile. Není divu, že ikona Kar98k, jedna z nejhorších odstřelovacích zbraní v této hře.

Pořadí PUBG Mobile Crown
Koruna V - Koruna IV - Koruna III - Koruna II - Koruna I

7. Super Ace (Ace) a Invincible God of War (Conqueror)

K datu Hodnocení Super Ace (Ace). nebo Nepřemožitelný Bůh války (Dobyvatel) stát se nejvyšším hodnocením ve hře PUBG Mobile. Páni, něco takového je obvykle plné božích hráčů!

No, to je způsob, jak získat úplné hodnocení a pořadí PUBG Mobile. Tak si pospěšte a získejte nejlepší skóre pro vstup žebříčku nejlepší hráč v této hře.

Hej, v jaké jsi hodnosti, bando? Sdílejte ve sloupci komentářů ano!

Přečtěte si také články o PUBG Mobile nebo jiné zajímavé články z Satria Aji Purwoko.