Specifikace

7 z nejlepších aplikací pro úpravu jmen 2020 zdarma!

Aplikace pro úpravu jmen je vhodná pro ty z vás, kteří chtějí nahrávat fotografie napsáním svého jména. Zde je seznam nejlepších aplikací pro úpravu jmen, které můžete vyzkoušet.

Chcete mít skvělou fotku s jedinečným jménem a zveřejnit ji na svém aktuálním účtu na sociální síti, gangu?

Kromě použití výchozích písem v aplikacích sociálních médií můžete také vytvořit své jméno pomocí aplikace pro úpravu jmen lol, gang.

Chcete-li vytvořit skvělé jméno a zahrnout jej do fotografie, můžete použít aplikaci pro fotografie ve smartphonu, který používáte.

No, tentokrát ApkVenue poskytne doporučení nejlepší aplikace pro úpravu jmen se svými vlastnostmi a přednostmi. Pojďte, najděte si tu nejlepší aplikaci pro vás!

Nejnovější aplikace pro úpravu skvělých jmen 2020

Aplikace editor jmen To, co bude Jaka recenzovat tentokrát, poskytuje mnoho jedinečných a zajímavých písem, které můžete používat zdarma nebo zdarma, víte!

Kromě přidávání jmen k fotografiím, skvělé aplikace pro tvorbu jmen pro vytváření příspěvků obsahujících skvělá slova k citování. Pojďte, podívejte se na diskuzi níže!

1. Font Rush

První skvělé doporučení aplikace pro úpravu názvu je Rush fonty. Tato aplikace má více než 200 možností zajímavých písem, gang.

Kromě toho existuje více než 250 obrázků, které můžete použít jako Pozadí. Můžete si tedy vybrat obrázek, který bude pozadím vašeho jména.

Bohužel, abyste měli přístup ke všem obrázkům, musíte si zakoupit plnou verzi této aplikace. I tak je obrázků zdarma také docela dost, opravdu!

PodrobnostiRush fonty
VývojářProstě zábava
Minimální OS4.2
Velikost55 MB
Stažení500.000+
Hodnocení4.7/5 (Obchod Play)

Stažení Rush fonty na odkazu níže:

Apps Utility STÁHNOUT

2. Umělecký název Smoke Effect

Chcete aplikaci pro vytváření zkratek jmen? Lze také použít Umělecký název Smoke Effect. Tato aplikace pro vytváření názvů má k dispozici různé typy kouře.

Můžete si vybrat z více než 100 písem pro psaní a více než 200 tvarů efektů. Pro samotný kouřový efekt si můžete vybrat 15 cool tvarů.

S touto aplikací pro úpravu názvů graffiti a dalšími nápisy můžete všichni vytvářet osobní vodoznaky s neprodejným vzhledem. Zaručeně cool!

PodrobnostiUmělecký název Smoke Effect
VývojářUmění
Minimální OS3.0
Velikost49 MB
Stažení50.000+
Hodnocení4.3/5 (Obchod Play)

Stažení Umělecký název Smoke Effect prostřednictvím Obchodu Play.

3. Font Studio

Chcete najít aplikaci pro úpravu textu na iPhone? Vyzkoušet můžete Font Studio, které je jistě dostupné i pro Android s neméně kompletními funkcemi.

Kromě možnosti upravovat jména, Studiová písma můžete jej také použít k úpravě fotografií se skvělými efekty jako v oblíbených aplikacích pro úpravu fotografií.

Takže můžete své fotografie zkrášlit různými zajímavými efekty a šablonami, pak přidat své jméno s nejlepším výběrem písem, gang.

PodrobnostiStudiová písma
VývojářOmca2
Minimální OS4.1
Velikost26 MB
Stažení500.000+
Hodnocení3.9/5 (Obchod Play)

Stažení Studiová písma na odkazu níže:

Apps Utility STÁHNOUT

4. Název Čl

Chcete krásnou a krásnou aplikaci na úpravu jmen na certifikátu? Název Art rozhodně vhodné pro vás, protože poskytuje řadu roztomilých šablon a barevných písem.

Tato typografická aplikace pro iOS a Android poskytuje různé funkce jako např pixelová nálepka, rozostření pozadí fotografie, tvarovač srdce, a mnohem víc.

Kromě toho je výběr písem také poměrně velký, takže si můžete vybrat své oblíbené písmo, aniž byste museli používat aplikaci pro Android, gang.

PodrobnostiName Art - Focus n Filter
VývojářVinTool Studio
Minimální OS4.1
Velikost54 MB
Stažení1.000.000+
Hodnocení4.2/5 (Obchod Play)

Stažení Název Art prostřednictvím Obchodu Play.

5. Kaligrafie Jméno

Tato aplikace je vhodná pro ty z vás, kteří mají rádi písmo nebo typ kaligrafie. Bez větší námahy můžete své jméno udělat více uměleckou.

Název kaligrafie poskytuje více než 100 písem a 50 efektů, které podporují psaní. Pozadí pro psaní je také poskytováno zdarma, víte!

Samozřejmě můžete uvést své jméno nebo pseudonym, který získáte z aplikace s významem názvu, a upravit jej v této skvělé aplikaci pro vytváření jmen.

PodrobnostiNázev kaligrafie
VývojářJim Británie
Minimální OS4.0.3
Velikost17 MB
Stažení5.000.000+
Hodnocení4.1/5 (Obchod Play)

Stažení Název kaligrafie prostřednictvím Obchodu Play.

6. Font Mania

Jaka, určitě se ti bude líbit Písma Mania protože tato aplikace nabízí mnoho funkcí nálepka s písmem velmi zajímavé, bando.

Aplikace pro úpravu názvu olshop na této fotografii také poskytuje nálepky pro různé potřeby, jako jsou děkovné karty nebo jiné potřeby.

Kromě toho, že máte velký výběr písem a nespočet dalších zajímavých funkcí, můžete tuto aplikaci pro úpravu 3D jmen používat bez internetové sítě, tedy offline.

PodrobnostiPísma Mania
Vývojářvizionářské práce
Minimální OS4.2
Velikost22 MB
Stažení5.000+
Hodnocení4.1/5 (Obchod Play)

Stažení Písma Mania na odkazu níže:

Apps Utility STÁHNOUT

7. Návrh kreativní typografie

Kreativní typografický design je aplikace pro úpravu názvů graffiti a další psaní, díky kterým bude vaše jméno krásnější.

Se stylem typografieTato bezplatná online aplikace pro úpravu jmen má řadu efektů a výběr skvělých písem. Můžete také upravit tvar typografie ručně.

Můžete také upravit své jméno FF a poté jej zahrnout do této aplikace, když chcete vytvořit skvělé fotografie Free Fire doplněné o vaši přezdívku.

PodrobnostiKreativní typografický design
VývojářA-SuperLab
Minimální OS4.4
VelikostLiší se
Stažení1.000.000+
Hodnocení4.5/5 (Obchod Play)

Stažení Kreativní typografický design prostřednictvím Obchodu Play.

To bylo doporučení aplikace pro úpravu jmen nejlepší z Jaka. Můžete si vybrat aplikaci na základě vašich potřeb, gangu.

Sedm aplikací má také mnoho zajímavých písem a je vybaveno dalšími funkcemi, které jsou neméně zajímavé. Zkuste to, pojďte!

Přečtěte si také články o aplikace nebo jiné zajímavé články z Tia Reisha.