Produktivita

jak používat wifi hlavní klíč pro internet zdarma

Chcete vědět, jak používat WiFI Master k získání bezplatného WiFi? Podívejme se, jak používat nejnovější verzi WiFi Master, kompletní se všemi funkcemi. (Aktualizace z roku 2020)

V současné době se WiFi stalo důležitým objektem, který nelze oddělit od života mnoha lidí. Dostupnost tohoto objektu se pro některé lidi stává velmi zásadní.

Díky své funkci zdroje internetových sítí je WiFi nejvyhledávanějším objektem při vstupu do nového místa nebo oblasti, přičemž hesla k tomuto objektu jsou velmi cenná.

Abyste se nemuseli bát stále hledat hesla k WiFi na nových místech, tentokrát se Jaka podělí o informace, jak používat WiFi Master, abyste měli vždy přístup k bezplatné WiFi.

Kompletní funkce a jak používat Wifi Master

WiFi master je aplikace Poskytovatel WiFi sítě a detektor které jsou kolem vás. Nejen, že dokáže detekovat, proces detekce WiFi sítí se také provádí rychle.

Kromě toho také WiFi Master umí mapovat údaje o dostupnosti WiFi sítě kolem vás, stejně jako možnost označit jakoukoli WiFi, ke které je zdarma přístup.

Tato funkce je výsledkem vývoje systému sdílení WiFi připojení vyvinutého vývojářem Wifi Master, což je jedinečná funkce této aplikace.

Jak používat WiFi Master je také velmi snadné, kde stačí provést jeden nebo dva příkazy a máte přímý přístup k funkcím a službám této aplikace.

Jak používat hlavní klíč WiFi bez ROOT

Existují 3 hlavní funkce, které si můžete užít zdarma v této jedné aplikaci, a to:Vyhledávání WiFi, mapování WiFi a také sdílení WiFi.

Tato aplikace nejen vyvíjí funkce detekce WiFi, ale má také funkce podobné sociálním médiím, kde uživatelé mohou sdílet WiFi sítě s ostatními uživateli.

S touto funkcí vy mohou získat bezplatné Wi-Fi připojení na různých místech protože ostatní uživatelé sdíleli heslo z WiFi v této aplikaci.

Bez dalších okolků, zde je návod, jak efektivně používat WiFi Masterkey pro každou funkci, kterou má.

Jak používat WiFi Master k získání WiFi zdarma

První funkcí, o které bude ApkVenue diskutovat, je funkce Získejte více WiFi zdarma což je hlavní funkce této aplikace.

Jak používat WiFi Master pro tuto funkci je také velmi snadné. Zde jsou kroky, které musíte udělat, abyste mohli používat tuto jednu funkci.

  • Krok 1 - Otevřete aplikaci WiFi Master a počkejte několik okamžiků, než tato aplikace automaticky provede proces detekce sítě.
  • Krok 2 - Pokud vám zobrazený seznam sítí nevyhovuje, klikněte na Možnosti Získejte více WiFi zobrazit další dostupné WiFi.

  • Krok 3 - Seznam sítí WiFi se znovu načte a můžete si vybrat, která síť je nejsilnější a nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Tento proces detekce WiFi sítě detekuje všechny WiFi kolem vás, takže existuje také mnoho WiFi s Heslo které uvidíte v tomto pohledu.

Jak používat hlavní klíč WiFi, o kterém mluví ApkVenue, není způsob zaseknout WiFi, takže můžete zdarma vstupovat pouze do sítí, které sdílejí ostatní uživatelé WiFi Master.

Jak používat aplikaci Wifi Master k nalezení WiFi v okolí

Kromě toho, že můžete detekovat okolní WiFi sítě, můžete také můžete vidět dostupnost WiFi v oblasti kolem vás pomocí funkce WiFi mapy.

Použitím této funkce vy můžete vidět různé dostupné bezplatné Wi-Fi v oblasti, ve které se nacházíte pomocí funkce GPS na vašem smartphonu.

WiFi, která se objeví, byla také pečlivě označena, kde můžete vidět polohu nejbližší bezplatné WiFi z místa, kde se nacházíte.

Jak používat hlavní aplikaci WiFi pro funkce WiFi mapa to je také velmi snadné. Zde jsou úplné kroky.

  • Krok 1 - Otevřete na svém smartphonu aplikaci WiFi Master.

  • Krok 2 - Kliknutím na ikonu ve tvaru GPS a mapy v pravém horním rohu získáte přístup ke službě WiFi Map.

  • Krok 3 - Chvíli počkejte, dokud tato aplikace automaticky nedokončí skenování nejbližšího umístění WiFi, a okamžitě uvidíte umístění WiFi.

Po dokončení procesu skenování bude zobrazení umístění WiFi jasně viditelné na vašem mobilním telefonu. Zde se také můžete podívat, ke kterým WiFi se lze připojit zdarma podle barvy.

Tato funkce může být velmi užitečná pro ty z vás, kteří potřebují připojení v kritických časech. Díky této funkci můžete okamžitě přejít tam, kde se nachází bezplatné Wi-Fi, protože existuje průvodce umístěním.

Jak používat hlavní klíč WiFi ke sdílení WiFi

Pokud chcete sdílet WiFi síť s ostatními uživateli, můžete využít výhod funkcí Wi-Fi sdílení v této aplikaci.

Sdílením těchto informací s ostatními uživateli budou ostatní uživatelé se můžete připojit k WiFi, kterou sdílíte bez nutnosti sdělování hesla přímo.

Tento způsob je možný může být strategií pro vlastníky kavárna stejně jako hangout, protože lidé snadno najdou vaši polohu na základě bezplatných výzev k WiFi.

Zde je návod, jak používat aplikaci WiFi Master ke sdílení WiFi s ostatními uživateli aplikace.

  • Krok 1 - Otevřete aplikaci WiFi Master a přejděte na její hlavní stránku.

  • Krok 2 - Vyberte WiFi, které chcete sdílet, kliknutím na název WiFi na seznam k dispozici na hlavní stránce.

  • Krok 3 - Zadejte heslo WiFi a nezapomeňte zaškrtnout možnost Wi-Fi sdílení takže později může být tato síť sdílena automaticky.

Po dokončení těchto kroků vaše WiFi automaticky vstoupí do databáze WiFi Master a ostatní uživatelé k ní budou mít přístup bez hesla.

To je způsob, jak používat WiFi Master na každé z jeho funkcí na základě nejnovější aktualizace v roce 2020.

Tato aplikace není aplikace zaseknout WiFi a podobně, jak se mnozí šuškali, ale platforma pro detekci a sdílení WiFi s ostatními uživateli aplikace.

Doufejme, že informace, které Jaka tentokrát sdílí, mohou být užitečné pro vás všechny a zase na shledanou u dalších článků.

Přečtěte si také články o WiFi nebo jiné zajímavé články z Restu Wibowo.