Tech Hack

jak sestavit levný herní počítač pro začátečníky aktualizace 2021

Chcete vědět, jak sestavit levné herní PC? Zde je průvodce, důležité tipy a doporučení pro levné herní PC díly, které mohou hrát těžké hry v roce 2021

Sestavte si herní PC by mohlo být řešením pro ty z vás, kteří chtějí hry vyzkoušet příští generace ale nemám rozpočet na koupi PS5, která je přemrštěná.

Jak víme, hry vydané v roce 2020 a výše mají grafiku, která je mimořádně kvalitní. PS4 Pro Nejsem dost silný, abych mohl hrát Cyberpunk 2077 jehož grafika je ultrarealistická.

Nejnovější hry musí být vyváženy stejnou kvalitou hardwaru. Proto je dnes sestavení herního PC důležitým požadavkem pro hráče.

Bohužel mnozí nejsou příliš obeznámeni s tím, jak jak sestavit PC. I když levné herní počítače mohou stále podporovat herní potřeby v příštích několika letech.

Pro ty z vás, kteří si chtějí sestavit levný počítač, se tentokrát Jaka podělí o tipy, kterým je třeba věnovat pozornost, abyste jej mohli začít vyrábět.

1. Vypočítejte odhadovaný rozpočet sestav herních PC, které budou vyrobeny

Zdroj fotografií: Rozpočet v procesu montáže herního PC.

Jak sestavit herní PC lze vlastně říci rozumné záludný protože musíte nejen umět správně nainstalovat každou součást, ale také musíte udělat spoustu výpočtů.

První věc, kterou byste měli věnovat pozornost v procesu sestavování herního počítače, je rozpočet, který máte. To je první věc, kterou byste měli opravdu vzít v úvahu.

Rozpočtová omezení jsou velmi důležitá, protože pokud nejsou omezena, Vyčerpat lze i 100 milionů IDR k sestavení herního PC.

Toto rozpočtové omezení bude také později spojené s jakýmkoli typem komponenty které můžete nainstalovat a jaké jsou levnější alternativy.

Určete maximální rozpočet, který vynaložíte na proces sestavení herního počítače, který má být vyroben, a poté upravte komponenty podle rozpočtu, který byl přidělen.

2. Určete cíl sestavení herního PC

Zdroj fotografií: Určení cíle v procesu sestavování herního počítače.

Další věc, kterou musíte určit, když začnete sestavovat herní počítač, je cíl PC, který má být vyroben.

Cílem je, jakou hru chcete hrát s počítačem, který je vyrobený, je stabilní na kolik FPS a pravděpodobně nebude padat.vylepšit kolik let ještě.

Odpovědí na výše uvedené otázky získáte jasnější představu o tom, jak bude váš herní počítač vypadat.

Tento cíl můžete zkopírovat z Požadavky na systém nejnovější trojitá hra, ve které se tato hra obvykle hraje Doporučená nastavení potřebují dobré specifikace.

Na takové specifikace se můžete spolehnout tak dlouho, jak jen můžete 3 až 5 let dopředu. Chcete-li sestavit herní počítač, rozpočet je stejný, můžete podvádět Požadavky na systém hru, kterou chcete hrát.

Tato záležitost ve skutečnosti stále souvisí s výše uvedenými body týkajícími se rozpočtu. Pokud chcete hrát hry Triple A s nastavením nízké střední grafiky při <60 FPS, opravdu vám stačí levné herní PC do 7 milionů IDR, bando.

3. Vyberte nejlevnější a nejlepší herní PC komponenty

Po určení rozpočtu a cíle je dalším krokem, jak sestavit herní PC vybrat nejvhodnější komponent.

Výpočet vhodnosti těchto komponent je vlastně docela málo záludný protože nehledáte pouze specifikace komponentů, ale také porovnáváte ceny značky A s jinými značkami.

Cena podobných komponentů s různými značkami se bude lišit. Rozdíl může dosáhnout i 2násobku.

Zde musíte být pozorní podívejte se na výhody a nevýhody komponentů u určitých značek. Zde jsou některé důležité komponenty, které je třeba vzít v úvahu pro vás.

1. Procesor

Zdroj fotografií: Nejlepší procesory pro levné sestavení herních PC.

Tato jedna komponenta je pravděpodobně nejdůležitější komponentou v počítači. Naštěstí existují pouze 2 značkové varianty procesoru, které je třeba zvážit, a to Intel a AMD.

I tak je ale potřeba varianty této generace počítačových procesorů pečlivě zvážit. Pokud si vyberete, které jádro Intel a jakou generaci, stejně jako pokud zvolíte AMD.

Musíte být schopni pečlivě vypočítat na základě svého cíle a rozpočtu, Jaký procesor je nejvhodnější?. Můžete vidět z Požadavky na systém některé hry pro srovnání.

Nezapomeňte se podívat srovnávací skóre procesoru, který si vyberete, a odhadněte, jak dlouho se na tento procesor budete moci spolehnout.

No, pro ty z vás, kteří jsou zmateni rozhodováním o použití procesoru od AMD vs Intel, možná ti pomůže Jakův článek níže, bando. Koukni na to!

ZOBRAZIT ČLÁNEK

2. Karta VGA

Zdroj fotografií: Výběr VGA karet v procesu sestavování herního PC.

Pokud byl vybrán procesor, další komponentou, kterou je třeba vážně zvážit při sestavování herního PC, je karta VGA.

Tady je mnoho variant VGA karty dostupné na trhu jak modely, tak značky. Proto ApkVenue doporučuje, abyste byli při porovnávání pilní benchmarky VGA, které hledáte.

Procházejte kanály YouTube nebo důvěryhodné webové stránky na internetu a zjistěte to jasněji benchmarky Dostupné VGA od různých značek.

Nezapomeň sladit s předem stanoveným rozpočtem předtím, nenechte se připustit v této jedné složce.

Pro ty z vás, kteří mají průměrný rozpočet, má Jaka několik doporučení na nejlepší levné VGA karty + cenové rozpětí, na které se můžete při hraní dnešních her stále spolehnout.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

3. Základní desky

Zdroj fotografií: Výběr nejlepší základní desky pro proces sestavení levného herního PC.

Dalším důležitým komponentem, který musíte vážně vybrat v řadě, jak sestavit herní počítač, je Základní desky.

Základní desky nebo častěji zkráceně jako MoBo to také docela těžké vybrat. Po určení vhodného procesoru vyberte MoBo kompatibilní s procesorem.

Například základní desky se socketem LGA 1151 jsou kompatibilní pouze s procesory Intel 6. a 7. generace (Kaby Lake & Skylake). Nekup to špatně, bando.

Kromě toho jsou některé proměnné, kterým můžete věnovat pozornost dostupné funkce přetaktování nebo ne, kolik RAM a VGA slotů je k dispozici, včetně PC ventilátoru nebo ne a tak dále.

Nezapomeňte, že se nenechte zlákat pokročilými funkcemi, pokud tyto funkce nebudete používat. Nekupuj MoBo ten, který umí přetaktování, pokud to neumíš přetaktování zakoupený procesor.

Doporučení a cenové rozpětí pro levné herní základní desky pro PC, ApkVenue diskutovalo v následujícím článku:

ZOBRAZIT ČLÁNEK

4. RAM

Zdroj fotografií: Výběr RAM v procesu sestavování levného herního PC.

Další důležitou součástí, kterou je třeba vzít v úvahu v procesu sestavování levného herního PC, je RAM.

Kolik RAM potřebujete, rychlost hodin kompatibilní se základní deskou a také jaká značka je nejlepší. Na tuto sérii otázek musíte pečlivě odpovědět.

Ach ano, nezapomeňte také vybrat správnou RAM rychlost hodin a patice základní desky odpovídá. Nenechte si kupovat DDR4 RAM, ale vaše základní deska používá patici DDR3 RAM.

RAM se snadno instalujevylepšit, ale pokud jste pečlivě zvážili zakoupenou RAM lze udržovat roky.

Existuje mnoho z nejlepších značek RAM na trhu. Počínaje levným - drahým, nebo od obvyklého k používat RGB světla. Doporučení naleznete v následujících článcích Jaka:

ZOBRAZIT ČLÁNEK

5. HDD a SSD

Zdroj foto: Kombinace HDD a SSD na levném herním PC.

Při sestavování herního počítače se věnuje výběru nejlepšího úložného systému. Nyní s popularitou SSD je proměnných, které musíte vzít v úvahu, ještě více.

Pokud si opravdu chcete sestavit levné herní PC, tak HDD stačí, protože bude tlak na rozpočet které potřebujete hodně.

Na druhou stranu můžete pomocí kombinace HDD + SSD abyste získali maximální výkon. Například 120GB SSD + 1TB HDD je prozatím velmi dobré, pokud máte větší alokaci rozpočtu.

Jen abys věděl, 1TB HDD má cenové rozpětí od 400 tisíc IDR. Dočasný, 120GB SSD mít cenové rozpětí 250 tisíc IDR. Srovnání cen je docela daleko, ano, gang.

Nicméně, Ceny SSD jsou mnohem dražší než HDD Samozřejmě to nelze oddělit od výhod, které má. Pro ty z vás, kteří jsou zvědaví na srovnání, se podívejte na následující článek jaka:

ZOBRAZIT ČLÁNEK

4. Před zahájením montáže herního PC si vypočítejte výkonové zatížení

Zdroj fotografií: Výpočet energetické zátěže v procesu sestavování levného herního PC.

Po výběru všech důležitých komponent ve vaší verzi nejlepšího levného herního PC je dalším krokem vypočítat požadovaný výkon a Zdroj napájení nejvhodnější.

Můžete využít výhod PC aplikace Raft v Obchod Play pro tohle. Tato aplikace automaticky vypočítá množství energie potřebné pro každou komponentu, kterou si vyberete.

Poté, co je znám příkon, vyberte nejvhodnější zdroj, se kterým si můžete koupit vzít v úvahu kvalitu a samozřejmě počáteční rozpočet vy.

Předpokládejme, že váš počítač a všechny jeho součásti potřebují napájení 350 Wattů. To znamená, že si musíte koupit napájecí zdroj s napájením 450 - 500 Wattů jen pro jistotu, bando.

Ještě lepší, pokud má zdroj podle vašeho výběru účinnost 80+ a mít Minimální bronzová certifikace. Jakova doporučení si můžete prohlédnout zde:

ZOBRAZIT ČLÁNEK

To je několik tipů, jak sestavit herní počítač, které můžete použít, když začínáte sestavovat svůj vysněný počítač.

Pamatujte, že gang se musí vždy držet rozpočtu, který máte, protože byste mohli usnout a dokonce si zlomit kapsu.

Před rozhodnutím o koupi si nezapomeňte porovnat ceny jednotlivých komponent vybraných v dostupných internetových obchodech.

Přečtěte si také články o Gadgety nebo jiné zajímavé články z Restu Wibowo.