Hry

7 nejzajímavějších her pro počítače a notebooky s nízkou specifikací

Tato hra je schopna dobře běžet na low-spec PC nebo notebooku, kromě toho přináší velmi atraktivní grafiku. No, zvědavý? Podívejte se na Jakovu recenzi níže!

V podstatě hra, ať už je to hra pro Android nebo PC, čím je lepší, tím hůře se hraje. Takových her je skutečně mnoho věnovaný počítačům s nízkou specifikací. Ale velmi zřídka přinést Vzrušující hratelnost.

No, chcete hrát skvělé hry na PC nebo notebooku, ale specifikace přináší Váš počítač není dostatečný? Není třeba se obávat, ApkVenue bude sdílet některé super skvělé hry, které mohou běžet hladce, i když má váš počítač nízké specifikace. tato hra umět dobře chodit na PC nebo notebooku s nízkou specifikací a navíc poskytuje velmi atraktivní grafiku. Zaručená anti lag. Zvědavý? Podívejte se na Jakovu recenzi níže, pojďte!

  • 15 lehkých počítačových her 2GB RAM s nejlepší grafikou v roce 2019 | Bramborový notebook rozhodně zvedá!
  • 15 PC her s nejlepší HD grafikou roku 2017
  • 45 nejlepších a nejnovějších počítačových her roku 2020 kompletních ze všech žánrů, které musíte hrát!

7 nejvíce vzrušujících her pro počítače a notebooky s nízkou specifikací

1. Pokusy o evoluci

Hry Pokusy o evoluci přináší především super cool grafiku neztíží váš počítač, určitě hladký bez problémů jako je lag. V této hře samozřejmě dostanete úkol atrakce na trailovém kole a čelí mnoha obtížným překážkám.

2. Minecraft

I když grafika hry Minecraft nedá se říct, že je to dobré. Ale tato hra je velmi zábavná a zábavná nezpomalí váš notebook. Protože tato hra je velmi lehká, takže může běžet hladce. V této hře budete mít za úkol postavit budovu pro úkryt před nepřáteli. Každopádně tato hra je velmi zábavná.

3. Stardew Valley

Pokud znáte hru Harvest Moon, pak lze říci tuto hru velmi podobný. I když to není tak dobré jako hry Harvest Moon, Údolí Stardew Je pro vás také velmi zábavné hrát. Úkolem této hry se neliší od HM, totiž od pěstovat rostliny pro chov zvířat. Kromě toho, že je to zábava, je zaručeno, že váš počítač nebude při hraní této hry pomalý.

4. Roller Coaster Tycoon

Čtvrtý je Roller Coaster Tycoon. V této hře vy přiděleno nebo mít roli jako a spolehlivý architekt. Dostanete za úkol navrhnout a horská dráha. Pokud máte rádi strategické hry, pak Roller Coaster Tycoon velmi vhodné pro vás. Ty jsou také povinné spoléhat na představivost hrát to.

5. Medal Of Honor Allied Assault

Medal Of Honor Allied Assault je skutečná strategická hra některými zeměmi zakázáno. Důvodem je, že tato hra je pro některé země poněkud satirická a trochu sadistická. Nicméně, tato hra je pro vás velmi zábavná, článek začíná od grafiky až po misí daný je velmi zajímavý.

6. Fatální snímek 4

Máte rádi hororové hry? Pak hororová hra Fatální snímky 4 musíte hrát. Tato hra vyrobená v Japonsku skutečně je Herní konzole PS2. Stále ji však můžete hrát pomocí počítače, aniž byste zaznamenali jakékoli zpoždění.

Poslání této hry je velmi děsivé, protože jste dostali za úkol focení duchů kolem. Bez zbraní budeš stát v temném domě, Stačí si vzít foťák a baterku.

7. Městská vláda

Urban Reign je Herní konzole PlayStation 2. V této hře můžete říci, že vy a vaši nepřátelé jste a gangster. A mise je velmi vzrušující, budete boj mezi gangstery. Od nepřátel nižší třídy až po nepřátele vyšší třídy. Určitý není snadné vyhrát tuto hru.

To je 7 zábavných her pro počítače a notebooky s nízkou specifikací. Pro ty z vás, kteří touží hrát super skvělé hry, ale specifikace notebooku jsou nedostatečné, pak je pro vás 7 výše uvedených her nutností. Máte nějaké další doporučení pro tento druh hry? Podělte se prosím ve sloupci komentářů níže ano!