Out Of Tech

25+ nejlépe vysoce hodnocené romantické anime

Jste fanouškem romantických anime? Nyní, tentokrát, má ApkVenue doporučení na 25 nejlepších a nejnovějších romantických anime, které z vás zaručeně udělají šílence (aktualizace 2020).

Sledování anime Je to činnost, která se líbí mnoha lidem. Různé kvalitní anime tituly jsou připraveny pobavit vás podle vaší nálady.

Pokud vaše srdce kvete, protože jste zamilovaní, nebo hledáte materiál k pláči, pak musíte žánr opravdu sledovat anime romance.

Jak název napovídá, romantické anime bude vyprávět milostný příběh, který vás dokáže maximálně rozmazlit. Přesto ne všechny romantické anime jsou ufňukané, opravdu.

No, tady Jaka zkontroluje doporučení na vysoce hodnocené romantické anime, které jsou připraveny vás doprovázet ve vašem volném čase. Nemůžete se dočkat, že?

Doporučené nejlepší romantické anime všech dob

V tomto článku ApkVenue zhodnotí o 25 filmů a anime s romantickým žánrem co opravdu musíte vidět Valentýn tento.

Jaka je ochoten se vsadit, následující romantická anime doporučení vás rozesmějí nebo dokonce rozpláčou, bando. Zvědavý? Jen se podívejte, pojďte!

1. Kanojo, Okarishimasu

Kanojo, Okarishimasu je anime, které podle Jaka podceňovaný. Milostný příběh mezi Kazuya a Chizuru opravdu se mi dotklo srdce, bando.

Kazuya je vysokoškolák, který má přítelkyni jménem maminka. Její život byl velmi šťastný, ale jednoho dne Mami bezdůvodně přerušila jejich vztah.

Zoufalý Kazuya používá pronajatou aplikaci pro přítelkyni. Dokonalý Chizuru se stává lékem na Kazuyovo zlomené srdce, i když ví, že tento vztah je jen dočasný.

TitulKanojo, Okarishimasu (Rent-a-Girlfriend)
Promítací časy11. července 2020 – 26. září 2020
Epizoda12
ŽánrKomedie, Romance, Škola, Shounen
StudioZábava TMS
Hodnocení7.38 (MyAnimeList.net)

2. ReLife

Arata Kaizaki je 27letý nezaměstnaný mladík, který se kvůli traumatu z minulosti uzavřel do sebe. Jeho život byl naplněn pouze lítostí po odchodu z firmy, kde pracoval.

Jeho život se pak změnil, když se potkal Ryou Yoake kteří ve firmě pracují ReLife. Ryou nabízí Kaizakimu šanci znovu prožít středoškolský život s pomocí tajemné pilulky.

Kaizaki se pak probudí jako středoškolák a musí znovu žít svůj život po dobu 1 roku jako středoškolský student a výzkumný subjekt ReLife.

Za 1 rok svého středoškolského života Kaizaki znovu objevuje, co znamená přátelství a láska. Anime romance vysoké hodnocení To je ideální pro ty z vás, kteří mají rádi středoškolská romantická dramata.

TitulReLife
Promítací časy2. července 2016 – 24. září 2016
Epizoda13
ŽánrSlice of Life, Romance, School
StudioZábava TMS
Hodnocení8.05 (MyAnimeList.net)

3. Měsíční dívčí Nozaki-kun

Další anime je Měsíční dívčí Nozaki-kun která má hlavní postavu studentku střední školy jménem Chiyo Sakura. V tomto anime budete také sledovat romantiku středoškoláků, gang.

Sakura je zamilovaná do svého kamaráda ze školy po dlouhou dobu jménem Nozaki. Když však vyjadřuje lásku, Nozaki si dokonce myslí, že Sakura je jeho fanynkou.

Sám Nozaki je tajně autorem slavné mangy Shoujo. Nozaki také pozve Sakuru, aby byla jeho asistentkou. Navzdory tomu, že se jí nepodařilo vyjádřit lásku, Sakura přijme tuto nabídku, aby se s Nozakim sblížila.

TitulMěsíční dívčí Nozaki-kun (Gekkan Shoujo Nozaki-kun)
Promítací časy2. července 2016 – 24. září 2016
Epizoda13
ŽánrSlice of Life, Romance, School
StudioZábava TMS
Hodnocení7,99 (MyAnimeList.net)

4. Anohana: Květina, kterou jsme viděli ten den

Anohana je vysoce hodnocené romantické anime, které Jaka úspěšně rozplakalo. Toto anime má téma romantiky, přátelství a ztráty milovaného člověka.

Jinta Yadomi je osamělý teenager, který odešel ze školy a jeho prací bylo jen hraní her. Kdysi se jmenoval jeho kamarád z dětství Menma přišel a požádal Jintu, aby splnil jeho žádost.

Jinta si nejdřív myslela, že Menma je jen halucinace, protože Menma zemřela, když byli malí. Později však uvěřil, že duch byl Menmin duch.

Aby splnil Menminu žádost, Jinta také shromáždí své přátele z gangu, aby mu pomohli. Tato snaha je velmi obtížná, vezmeme-li v úvahu všechny jeho kamarády z dětství, kteří se po tragédii Menminy smrti vzdali.

TitulAno Ahoj Mita Hana no Namae wo Bokutachi wa Mada Shiranai (Anohana)
Promítací časy15. dubna 2011 – 24. června 2011
Epizoda11
ŽánrSlice of Life, Supernatural, Drama, Romance
StudioA-1 Obrázky
Hodnocení8,45 (MyAnimeList.net)

5. Rascal nesní o Bunny Girl Senpai

Rascal nesní o Bunny Girl Senpai je romantické anime, které vypráví příběh středoškolského teenagera jménem Sakuta Azusagawa.

Sakuta má harmonický vztah se svou přítelkyní jménem Mai. Jejich životy se však změnily, když Sakuta potkal svou první lásku, Shoko, kamarádka ze školy a slavná herečka.

Překvapivě jen Sakuta viděla Shoko oblečenou jako zajíček. Shoko také vypadá, že vyrostla, odlišná od Shoko, kterou potkala ve škole.

TitulRascal nesní o Bunny Girl Senpai (Seishun Buta Yarou wa Bunny Girl Senpai no Yume wo Minai)
Promítací časy4. října 2018 27. prosince 2018
Epizoda11
ŽánrKomedie, Romantika, Škola, Nadpřirozeno
StudioCloverWorks
Hodnocení8,40 (MyAnimeList.net)

Další doporučení pro nejlepší romantické anime. . .

6. Chuunibyou Demo Koi ga Shitai!

Chuunibyou Demo Koi ga Shitai! vypráví o postavách, které byly a prožívají chuunibyou aka syndrom druhého stupně střední školy.

Yuuta Togashi kteří to také zažili setkali Rikka Takanashi které mají stejné vlastnosti.

Když vidíme tuto podobnost, ti dva se k sobě vlastně přitahují. Mezi těmito posedlostmi se Yuuta snaží přesvědčit Rikku, aby ukončila syndrom, který zažívá chlapi.

Doporučení anime romantická komedie Z tohoto nejlepšího se vám zaručeně zvedne žaludek díky opravdu zábavnému příběhu!

TitulChuunibyou demo Koi ga Shitai!
Promítací časy4. října 2012 – 20. prosince 2012 (podzim 2012)
Epizoda12
ŽánrSlice of Life, Komedie, Drama, Romantika, Škola
StudioKyoto animace
Hodnocení7,88 (MyAnimeList.net)

7. Ore Monogatari!!

V tomto romantickém komediálním anime nenajdete hlavního hrdinu, který je cool nebo má krásnou tvář jako v jiném nejlepším romantickém anime.

Ore Monogatari!! i popsat postavu Takeo Gouda, muž s urostlým tělem, děsivou a děsivou tváří, ale má jemné srdce.

Takeův milostný příběh začíná, když zachrání Rinko Yamato, kterého bohužel může dokonce přitahovat jeho nejlepší přítel, Makoto Sunakawa hezčí. Ach, to je smutné!

TitulKrušné Monogatari
Promítací časy9. dubna 2015 – 24. září 2015 (jaro 2015)
Epizoda24
ŽánrKomedie, Romantika, Shoujo
StudioBlázinec
Hodnocení8.06 (MyAnimeList.net)

8. Nisekoi

Pokud hledáte komplexní romantické anime, Nisekoi je odpověď! Protože v tomto anime, Raku Ichijo si musel vybrat mezi čtyřmi ženami, které s ním byly blízce příbuzné.

Toto anime vypráví o Rakuovi, synovi šéfa Yakuzy, který musí předstírat, že chodí Chitoge Kirisaki pro vzájemnou bezpečnost.

Bohužel se to Rakuovi líbí ještě víc Kosaki Onodera a objevit se také Marika Tachibana stejně jako Seishiro Tsugumi který má také rád Raku.

TitulNisekoi
Promítací časy11. ledna 2014 – 24. května 2014 (zima 2014)
Epizoda20
ŽánrHarém, Komedie, Romance, Škola, Shounen
StudioHřídel
Hodnocení7,79 (MyAnimeList.net)

9. Clannad: Po příběhu

Clannad: Po příběhu je pokračováním anime série Clannad. Toto smutné romantické anime, které zaplavují slzy, je dokonce považováno za jedno z nejsmutnějších anime všech dob.

Mluvit o Tomoya Okazaki zlobivý muž a Nagisa Furukawa které našel. V tomto pokračování začnou zažívat nepokoje života dospělých.

Cesta za změnou Tomoyiny postavy k lepšímu je samozřejmě v každé epizodě plná dramatu. Tak si nezapomeň připravit kapesníky, bando!

TitulClannad: Po příběhu
Promítací časy3. října 2008 – 27. března 2009 (podzim 2008)
Epizoda24
ŽánrSlice of Life, Komedie, Nadpřirozeno, Drama, Romantika
StudioKyoto animace
Hodnocení9:00 (MyAnimeList.net)

10. 5 centimetrů za sekundu

Před popularitou Kimi no Na wa existoval další nejlepší romantický anime od studia CoMix Wave Films, a to 5 centimetrů za sekundu která zaručeně vzbudí pocity.

Toto doporučení anime romantického filmu, které se vysílá na velké obrazovce, vypráví příběh Takaki Toono a Akari Shinohara kteří si byli velmi blízcí a milovali se od dětství.

Akariho rodina se však přestěhovala kvůli práci. Ti dva spolu mohou komunikovat pouze prostřednictvím zpráv, dokud se znovu nepotkají.

Titul5 centimetrů za sekundu
Promítací časy3. března 2007
Epizoda1
ŽánrDrama, Romantika, Slice of Life
StudioCoMix Wave Films
Hodnocení7,93 (MyAnimeList.net)

11. Sukette Ii na yo

Sukette Ii na yo nebo anglicky Say "I Love You" je romantické anime škola který vypráví příběh dívky, která se nechce flákat.

Mei Tachibana je tajnůstkářská dívka, která už 16 let nemá ani přítele a přátele. Introvert velmi dobře!

Jednou se Mei zranila Jamato Kurosawa, nejoblíbenější chlapec na své škole. Toto náhodné první setkání je přimělo se navzájem milovat, dokonce i Yamato se snažil Mei vždy chránit.

TitulSukette Ii na yo
Promítací časy7. října 2012 – 30. prosince 2012 (podzim 2012)
Epizoda13
ŽánrDrama, Romantika, Škola, Shoujo
StudioZexcs
Hodnocení7.66 (MyAnimeList.net)

12. Shigatsu wa Kimi no Uso

Shigatsu wa Kimi no Uso vypráví o životě talentovaného mladého pianisty jménem Kousei Arima což se náhle změnilo, když jeho matka zemřela.

Kosei je tak depresivní, že už neslyší hudbu. Také se vyhýbá všemu, co má co do činění s hudbou, i když sám hraje na klavír.

Ale od té doby se vše změnilo Kaori Mijazono, krásná houslistka, která změnila svůj život na hudbu, je opět podporována svými přáteli, jmenovitě Tsubaki Sawabe a Ryouta Watari.

Kromě toho, že je to smutný anime romantický film, protože vypráví příběh, který končí smutně, Shigatsu wa Kimi no Uso je také anime, které vypráví jednostrannou lásku. Nemocný!

TitulShigatsu wa Kimi no Uso
Promítací časy10. října 2014 – 20. března 2015 (podzim 2014)
Epizoda22
ŽánrDrama, Hudba, Romantika, Škola, Shounen
StudioA-1 Obrázky
Hodnocení8,87 (MyAnimeList.net)

13. Toradora!

Kdo by si pomyslel, že se dva lidé, kteří mají silný postoj, mohou milovat?

Toradora! vyprávět Takasu Ryuji který má děsivou a zvláštní tvář, která se setkává Aisaka Tajga malá žena, ale má nevrlou povahu.

Zpočátku se často prali. Postupem času si však navzájem pomáhají získat srdce svých přátel od nepřátel.

Netušili, oba se začali přitahovat. Páni, jaký je další příběh tohoto nejlepšího romantického anime titulu? Jen si pospěšte a sledujte to, bando!

TitulToradora!
Promítací časy2. října 2008 – 26. března 2009 (podzim 2008)
Epizoda25
ŽánrSlice of Life, Komedie, Romantika, Škola
StudioJ.C. Staff
Hodnocení8.39 (MyAnimeList.net)

14. Tsuki ga Kirei

Ve zkratce, Tsuki ga Kirei vypráví příběh dvou středoškoláků, kteří se milují a mají sen se spolu vzít.

Anime romantická škola je to o Mizuno a Azumi kteří jsou ve stejné třídě a znají se.

Počínaje vztahem od pouhých přátel k tomu, že se mají rádi, vztah mezi nimi vždy neběžel hladce. Existuje mnoho překážek, kterým musí uprostřed vztahu čelit.

TitulTsuki ga Kirei
Promítací časy7. dubna 2017 – 30. června 2017 (jaro 2017)
Epizoda12
ŽánrRomantika, škola
Studiocítit.
Hodnocení8.31 (MyAnimeList.net)

15. Kimi no Na wa (Vaše jméno)

Tohle není anime seriál, který se vysílá na televizních obrazovkách. Kimi no Na wa je romantický anime film, který až doteď vrcholil v žebříčku anime romantická fantazie nejlepší ze všech dob.

Kimi no Na wa vypráví příběh Mitsuha Miyamizu, dívka, která chodí do školy na vesnici a náhle změní tělo i osud Taki Tachibana.

Sám Taki je chlapec, který žije v Tokiu. Oba si uvědomí tento zvláštní jev a začnou se hledat.

TitulKimi no Na wa
Promítací časy26. srpna 2016
Epizoda1
ŽánrRomantika, Nadpřirozeno, Škola, Drama
StudioCoMix Wave Films
Hodnocení9.16 (MyAnimeList.net)

16. Tenki no Ko (zvětšení s vámi)

Stále diskutujeme o mistrovském díle Makoto Shinkai s názvem doporučení pro romantické anime z roku 2019 Zvětrávání s vámi tohle opravdu musíte vidět.

Vypráví příběh chlapce, který uteče do Tokia a potká dívku. Ukázalo se, že dívka není obyčejná dívka.

Je schopen manipulovat s počasím podle své vůle. Jeho velká schopnost má však následky, které musí nést. Sjednotí se?

TitulZvětrávání s vámi
Promítací časy21. srpna 2019
Epizoda1
ŽánrDrama, Fantasy, Romantika, Slice of Life
StudioCoMix Wave Films
Hodnocení8.62 (MyAnimeList.net)

17. Kaichou wa Meido-sama!

Kaichou wa Meido-sama! je romantická komedie anime, která vás rozesměje nahlas. Vyprávět příběhy Misaki Ayuzawa, prezident studentské rady školy.

Škola pojmenovaná Seika Nejprve to byla čistě dívčí škola, ale nyní tam mohou chodit do školy i chlapci. Není divu, že Misaki je nelítostná k mužským studentům, takže se nepletou.

Přestože je Misaki populární a chytrá, tajně pracuje jako servírka v a pokojská kavárna. Populární muž jménem Takumi Usui znát tajemství.

TitulKaichou wa Meido-sama!
Promítací časy2. dubna 2010 – 24. září 2010
Epizoda26
ŽánrKomedie, Romantika, Škola, Shoujo
StudioJ.C. Staff
Hodnocení8.15 (MyAnimeList.net)

18. Kimi ni Todoke

Kimi ni Todoke je romantické anime, které vypráví příběh podivné introvertní dívky jménem Kuronuma Sawako. Byl také přezdíván Sadako kvůli jeho jménu a vzhledu.

Všechno se změní, když se jmenuje pohledný a oblíbený student Kazehaya Shouta zkuste se k němu chovat přátelsky.

Jejich přátelství pomalu mění Sawako k lepšímu. Kvůli své popularitě toto anime dokonce vytvořilo živou akční verzi, víte!

TitulKimi ni Todoke
Promítací časy7. října 2009 – 31. března 2010
Epizoda25
ŽánrSlice of Life, Drama, Romance, Škola, Shoujo
StudioVýroba I.G
Hodnocení8.08 (MyAnimeList.net)

19. Kaguya-sama: Láska je válka

Už jste někdy byli zamilovaní do někoho, kdo je do vás zamilovaný, ale oba jste příliš hrdí na to, abyste projevili lásku, gangu?

Víceméně to je hlavní zápletka nejlepšího anime romantické komedie s názvem Kaguya-sama: Láska je válka tento. Miyuki Shirogane a Kaguya Shinomiya jsou rivalové, kteří se zamilují.

Bohužel si myslí, že vyjadřování lásky je něco, kvůli čemu vypadají slabí. Ti dva se proto snaží donutit svého protivníka, aby jim nejprve vyznal lásku.

TitulKaguya-sama: Láska je válka
Promítací časy12. ledna 2019 – 30. března 2019
Epizoda12
ŽánrKomedie, Psychologie, Romantika, Škola, Seinen
StudioA-1 Obrázky
Hodnocení8.41 (MyAnimeList.net)

20. Krásný komplex

Lovely Complex vypráví příběh neobvyklé lásky mezi vysokou dívkou jménem Koizumi Risa a malý chlapec jménem Ootani Atsushi.

Když se jejich dvě zamilovanosti sejdou, Risa a Atsushi se sblíží, protože mají oba zlomené srdce.

Toto romantické anime nevypráví pouze milostné příběhy, ale také zkoumá smutek, radost, hněv a mnoho dalšího.

TitulKrásný komplex
Promítací časy7. ledna 2007 – 29. září 2019
Epizoda24
ŽánrKomedie, Romantika, Shoujo
StudioAnimace Toei
Hodnocení8.13 (MyAnimeList.net)

21. Nakitai Watashi wa Neko o Kaburu (A Whisker Away)

Nejnovější romantické anime z roku 2020 se odehrává ve městě Tokoname v prefektuře Aichi s hlavním hrdinou Miyo Sasaki, student druhého stupně střední školy, který má rád svého spolužáka jménem Kento Hinode.

Dlouhý příběh, Miyo najde kouzelnou masku, která ji dokáže proměnit v kočku. Využitím této síly se Miyo snaží přiblížit Hinode.

Problém však nastává, když se Miyo už nemůže proměnit v člověka. Bude pak navždy kočkou, která doprovází Hinode, gang?

TitulNakitai Watashi wa Neko o Kaburu
Promítací časy18. června 2020
Epizoda1
ŽánrDrama, magie, romantika
StudioStudio Colorido
Hodnocení7,49 (MyAnimeList.net)

22. Wotakoi: Láska je pro Otaku těžká

Většina zamilovaných lidí musí vypadat směšně a směšně. Tohle se stalo Narumi Momose, otaku dívka, která byla právě přijata do nové kanceláře.

Doufal, že žádný z jeho kolegů v kanceláři nezná jeho stránku otaku.Všechno se však zhroutilo, když se potkal Hirotaka Nifuji, jeho kamarád z dětství a kolega otaku, který je ve stejné kanceláři jako on.

Nifuji neví, že se Narumi snaží zakrýt svůj koníček a vystavuje to ostatním kolegům z kanceláře. Díky tomu se sbližují a často spolu hrají hry celý den.

TitulWotakoi: Láska je pro Otaku těžká
Promítací časy13. dubna 2018 – 22. června 2018
Epizoda11
ŽánrKomedie, Romantika, Slice of Life
StudioA-1 Obrázky
Hodnocení7,99 (MyAnimeList.net)

23. Oregairu sezóna 3

Pro Hikigaya Hachiman, škola je v dospívání druhým domovem a místem odpočinku. Ale najednou mu učitel řekl, aby se přidal do klubu.

Tato nepříjemná věc, která se stala Hachimanovi, ho donutila vstoupit do dobrovolnického klubu a setkat se s dívkou jménem Yukino Yukinoshita.

I když využívá čas v klubu k relaxaci, Yukino ho vždy zve k interakci. Toto anime s romantickou komedií je připraveno pobavit vás každou epizodou, která představuje nový příběh.

TitulOregairu sezóna 3
Promítací časy10. července 2020 – TBA
Epizoda12
ŽánrSlice of Life, Komedie, Drama, Romantika, Škola
Studiocítit.
Hodnocení8,55 (MyAnimeList.net)

24. Včera wo Utatte

Tato anime romance z roku 2020 se zaměřuje na romantický příběh, který znovu rozkvétá mezi hlavním hrdinou, který náhodně potká svého spolužáka.

Včera wo Utatte vypráví život absolventa univerzity jménem Hayakawa Rikuo kteří nenašli stálé zaměstnání. Jednoho dne náhodou potká tajemnou dívku, Nonaka Haru.

Haru, který se ukáže jako Rikuův bývalý spolužák, má zrak jako vrána. Jaký si myslíte, že jejich příběh bude v tomto romantickém školním anime vypadat?

TitulVčera wo Utatte
Promítací časy5. dubna 2020 – 21. června 2020
Epizoda12
ŽánrSlice of Life, Drama, Romance, Seinen
StudioDoga Kobo
Hodnocení7.19 (MyAnimeList.net)

25. Košík ovoce Sezóna 2

Milovníci anime budou znát toto nejlepší romantické fantasy anime. Ano, Ovocný koš je zpět v sezóně 2, která je připravena vás pobavit, bando!

Anime Fruits Basket vypráví příběh dívky, která Tooru Honda který žije se třemi hezkými kluky. Udělejte to úžasné, tady!

Ale tři chlapci mají tajemství, které by nikdo jiný neměl vidět. Zajímavé je, že Tooru pomalu poznává, jaká jsou tajemství tří chlapců.

TitulKošík ovoce sezóna 2
Promítací časy7. dubna 2020 – 22. září 2020
EpizodaTBA
ŽánrKomedie, Drama, Romance, Shoujo, Slice of Life, Supernatural
StudioZábava TMS
Hodnocení8.28 (MyAnimeList.net)

To jsou tedy doporučení pro nejlepší romantické anime všech dob, které musí být zahrnuto do sbírky a sledovat ve svém volném čase.

Pozor, abyste se při sledování nenudili! Dobře pro stažení a sledovat jej zdarma, můžete jej získat na doporučené stránce stažení následující anime: 20 bezplatných stránek ke stažení Indo Sub Anime a HD kvalita.

bezpečný stažení a šťastné sledování chlapi!

Přečtěte si také články o Anime nebo jiné zajímavé články z Satria Aji Purwoko.