Tech Hack

netflix nejde otevřít? Toto je příčina a jak to opravit

Proč nelze aplikaci Netflix otevřít na telefonu Android? Pojďte, nejprve identifikujte příčinu a jak ji opravit, abyste mohli znovu streamovat, podívejte se sem!

V roce 2020, kdo by si myslel, že obsah proud Filmy přes chytré telefony jsou na vzestupu, bando? Jeden určitě "postříkaný" tento trend je Netflix.

Netflix, což je aplikace proud Tyto filmy a televizní seriály představují spoustu exkluzivního obsahu se slibnou kvalitou.

Ale co se stane, když si užíváte sledování filmů, najednou aplikaci Netflix nelze otevřít ani k ní získat přístup. Není třeba panikařit, bando!

Tentokrát ApkVenue zkontroluje řadu Příčiny a jak opravit Netflix nelze otevřít na telefonu Android kterou můžete vidět níže.

To je důvod, proč nelze Netflix otevřít na telefonu Android, je zablokován?

Jak víte, Indonésie je jednou ze zemí, které blokují obsah Netflix, protože je považován za plný pornografických prvků.

Kromě toho existuje mnoho nejlepších filmů a seriálů Netflix, které mají vysokou kvalitu a mohou přispět k vašemu náhledu, víte.

Pak kromě důvodu zablokování, co by se stalo důvod, proč nelze otevřít Netflix. Jaka podrobně probere následující body, gangu.

 1. Aplikace Netflix zatím aktualizace, což může způsobit některé hmyz takže Netflix nemůže přihlásit se nebo správně otevřeno.
 2. Servis Netflix zablokován, zejména pro uživatele Telkomsel (simPATI, Kartu AS, Loop, Kartu Halo) a IndiHome. Blokování se neomezuje pouze na aplikace, ale také na oficiální stránky Netflixu.
 3. Platnost předplatného balíčku vypršela, možná jste si při prvním použití neuvědomili, že jste použili 30denní bezplatný režim, a zapomněli jste si obnovit platbu na další měsíc.
 4. Riziko maloobchodní využití účtu Netflix, v tom smyslu, že si nekoupíte účet přes oficiální web a aplikaci Netflix. Kupte si například účet Netflix na Instagramu popř e-commerce.
 5. Špatné použití Aplikace VPN pro Netflix, protože ne všechny VPN aplikace fungují pro přístup k Netflixu a lze je v aplikaci zablokovat.

Sbírka způsobů, jak překonat Netflix, nelze na Androidu snadno otevřít, 100% funguje!

V této diskusi jak opravit Netflix nelze otevřít aplikovat na aplikaci mobilní, pohybliví pro telefony Android a iPhone.

Protože většina lidí v dnešní době raději sleduje chytrý telefon, protože to může ležet a svědčit všude. Jaké jsou tedy metody?

1. Aktualizace Nejnovější aplikace Netflix

První věc, kterou můžete udělat, abyste vyřešili, že Netflix nelze otevřít na vašem mobilním telefonu, je zkontrolovat aktualizace nejnovější aplikace Netflix.

Pro uživatele Androidu můžete využít službu Obchod Google Play, zatímco uživatelé iPhonů a iPadů mohou používat App Store.

Kromě toho můžete také získat nejnovější aplikaci Netflix prostřednictvím odkazu, který ApkVenue poskytuje níže, gang!

Apps Entertainment Netflix, Inc. STAŽENÍ

2. Ujistěte se, že vaše předplatné Netflix je stále aktivní

Nyní si můžete snadno zaregistrovat účet Netflix bez kreditní karty přímo ve svém mobilním telefonu. I pro začínající uživatele se můžete těšit 30 dní sledování zdarma, víš.

Možná tak zábavné sledování, že zapomenete zaplatit za předplatné Netflix, které je obvykle účtováno měsíčně.

Můžete se ujistit, že váš balíček předplatného Netflix je stále aktivní. Na jak zkontrolovat platbu Netflix můžete provést následující kroky.

 • otevřeno prohlížeč v chytrý telefon pak navštivte stránky Netflix (//www.netflix.com) a přihlásit se pomocí registrovaného účtu.
 • Klepněte Jídelní lístek poté vyberte možnost Účet. Chcete-li zobrazit čas účtování a typ předplatitelského balíčku, stačí klepnout na možnost Fakturační údaje.
 • Pokud chcete změnit způsob platby nebo změnit kreditní kartu, máte jen možnost Aktualizujte platební údaje a stačí změnit detaily.
 • Mezitím, pokud používáte maloobchodní účet Netflix, ApkVenue vám doporučuje přejít na oficiální. Zvlášť teď, když existuje Mobilní balíčky již od 49 tisíc IDR, víš.

Jak opravit Netflix nelze otevřít Více...

3. Nepoužívejte pouze aplikaci VPN pro Netflix

Nečekejte výkonnou VPN aplikaci pro otevírání blokovaných stránek, můžete ji také použít pro přístup k Netflixu, gangu!

Jaka to dokládá i přihláškou VPN Master a zkuste sledovat Netflix v síti IndiHome.

Výsledek se objeví, když se budete chtít dívat vyskakovat varování, které říká, že pokud aplikace Netflix zjistí použití odblokovače nebo proxy, takže video nelze přehrát.

Ale nebojte se, Jaka také napsal několik doporučení pro VPN aplikace ke sledování Netflixu, které se osvědčily při jejich odblokování.

Tak jako Expresní VPN, NordVPNnebo SurfShark. Ano, ačkoli tyto tři VPN aplikace jsou prémiové, takže k jejich používání potřebujete další poplatek za předplatné, gangu.

4. Ke sledování Netflixu na Telkomsel a IndiHome použijte speciální aplikace

Vskutku, Telkomsel a IndiHome se v Indonésii stala oblíbenou telekomunikační službou a mnoho lidí ji využívá.

Ale bohužel Telkomsel a IndiHome blokují přístup k Netflixu, gangu. Jedním z řešení je, že se můžete změnit na poskytovatel jiný.

Tak jako Chytrý telefon kteří mají balíček Super 4G Video Package, který má filmovou kvótu pro sledování Netflixu nebo Tri s balíčkem YouTube/Netflix 30 dní 10 GB + 10 GB za cenu pouhých 70 tisíc IDR.

Pokud se přesto rozhodnete použít Telekomsel a IndiHome ke sledování Netflixu, můžete také vyzkoušet některé z následujících metod.

 • U zařízení Android HP můžete vyřešit, že se Netflix nemůže otevřít na Telkomsel a IndiHome Nainstalujte aplikace Intra a aktivovat, když proud Netflix.
 • Pro zařízení iPhone a iPad můžete aplikaci také vyzkoušet Intra nebo DNS Cloak pro povolení automatického soukromého DNS na iOS.
 • Pro uživatele PC nebo notebooku můžete Netflix sledovat také tak, že nejprve aktivujete připojení přes aplikaci Adguard pro Windows.

5. Použijte Private DNS v Nastavení telefonu Android

Konečně, pokud jste líní Nainstalujte další aplikace, jako je VPN pro přístup k Netflixu na Androidu, můžete přímo použít nastavení Soukromé DNS, víš.

Tato metoda se ve skutečnosti nevztahuje na všechny typy telefonů Android, ale neuškodí vyzkoušet následující kroky, gangu.

 • Přejděte do nabídky Nastavení > Připojení > Další nastavení připojení na chytrý telefon Android.
 • Zvolte možnost Soukromé DNS pak naplňte Název hostitele soukromého poskytovatele DNS: dns.adguard.com. Klepněte Uložit zachránit.
 • Nyní zkuste otevřít aplikaci Netflix, ať už je přístupná nebo ne. Je to snadné, že?

ODMÍTNUTÍ ODPOVĚDNOSTI:


Jak vyřešit Netflix nelze otevřít pomocí Private DNS výše pomocí chytrý telefon Samsung. Proveďte stejná nastavení DNS na jiných typech telefonů Android.

Video: Jak připojit mobilní obrazovku k televizi, sledování Netflixu je zábavnější!

Jak? Byl problém, že se Netflix neotevřel na vašem mobilním telefonu, vyřešen nebo ne?

Pokud ano, je samozřejmě opravdu snadné tento problém vyřešit, že? A pokud ne, můžete to zkusit znovu a dávat dobrý pozor krok za krokemona, gang.

Pokud stále máte potíže, neváhejte se zeptat ve sloupci komentářů níže. Hodně štěstí a hodně štěstí!

Přečtěte si také články o Netflix nebo jiné zajímavé články z Gito Yudha Pratomo.