Tech Hack

jak změnit nejnovější heslo pro první mediální wifi 2020

Jak změnit heslo First Media WiFi, vám Jaka v plném rozsahu shrnul v následujícím článku. Změna hesla WiFi má také mnoho výhod, víte!

Jste jedním z uživatelů internetových služeb First Media? Pokud ano, možná hledáte způsob, jak změnit heslo First Media WiFi.

Tento poskytovatel služeb internetu a kabelové televize je v Indonésii skutečně velmi populární. Dceřiná společnost Skupina Lippo To poskytuje stabilní a rychlé připojení k internetu.

Přesto jsou chvíle, kdy se váš internet zdá být opravdu pomalý, i když nejsou žádné technické problémy nebo problémy s počasím. Jedním z důvodů může být to, že vaše WiFi ukradl někdo jiný, gang.

Jedním z nejlepších řešení, které můžete udělat, je změnit heslo k WiFi, gangu. Nevíte jak? Uklidni se, Jaka ti vysvětlí jak Jak změnit heslo First Media (WiFi). snadno.

Výhody, vysvětlení, jak změnit heslo prvního média

V tomto článku vám ApkVenue nejen řekne, jak změnit heslo First Media WiFi. Místo toho vám ApkVenue sdělí důvody a výhody změny hesla.

Výhody změny hesla prvního média

Než Jaka začne diskutovat o hlavním tématu v tomto článku, možná mnozí z vás neví, jak důležité je změnit heslo First Media WiFi.

Ve skutečnosti mnoho lidí doporučuje vždy změnit heslo WiFi 1x za měsíc. Páni, když jsi zapomnětlivý, je to trochu nahlas, že, bando?

I když se to zdá triviální, pravidelná změna hesla vás může ochránit před několika problémy, včetně:

1. Zabraňte tak pomalému internetu

Jak se Jaka zmínil dříve, pokud máte pocit, že váš internet je pomalý a ne jako obvykle, i když nejsou žádné technické problémy nebo problémy s počasím, je možné, že vaše WiFi byla napadena, bando.

Čím sofistikovanější technologie, tím sofistikovanější budou i hackeři. Prolomit WiFi není pro zkušené hackery obtížné. Koneckonců, existuje mnoho aplikací pro krádež WiFi v oběhu.

2. Vyhněte se krádeži dat

Víte, že hackeři mohou ukrást nejen WiFi připojení, ale také vaše osobní údaje, jako je vaše jméno, číslo občanského průkazu, bankovní účet, číslo kreditní karty a podobně.

Sice se to stává zřídka, ale nikdy není na škodu připravit si deštník před deštěm, že? Místo toho, abyste toho později litovali, je lepší jen sledovat, jak změnit heslo WiFi First Media, gang.

Jak snadno změnit heslo WiFi First Media

Heslo pro první médium můžete změnit pomocí počítače nebo mobilního telefonu. ApkVenue vám však doporučuje použít počítač nebo notebook.

Vše, co potřebujete, je připojení k internetu a aplikace prohlížeče pro přístup k nastavení routeru. V těchto nastaveních budete mít několik možností týkajících se připojení, nastavení a zabezpečení WiFi.

Ty musíš být netrpělivý, že? Pokud ano, zde je návod, jak snadno změnit heslo WiFi First Media:

Krok 1 – Připojte se pomocí WiFi First Media

  • Ujistěte se, že jste připojeni ke své síti First Media WiFi, počítače lze také připojit přes LAN. Poté otevřete aplikaci prohlížeče.

Krok 2 – Zadejte 192.168.0.1 pro vstup na stránku směrovače

  • Zadejte adresu 192.168.0.1 do vyhledávacího pole v prohlížeči Google Chrome a poté stisknutím klávesy Enter přejděte na stránku nastavení směrovače.

Krok 3 – Přihlaste se na stránce nastavení routeru

  • Dostanete se na stránku nastavení routeru. Dále zadejte své uživatelské jméno a heslo pro vstup do řídicího panelu.

  • Výchozí uživatelské jméno a heslo routeru First Media je „Admin“ bez uvozovek. Stačí jej zadat, pokud jste se předtím nezměnili.

Krok 4 – Změna hesla WiFi First Media

  • Klikněte na nabídku Bezdrátový který je na levé straně obrazovky, poté vyberte možnost Bezdrátové zabezpečení v rozevírací nabídce pro změnu hesla.
  • Pokud používáte domácí WiFi, nezapomeňte ji zapnout WPA/WPA2 – osobní kliknutím na něj. Poté vyplňte pole Bezdrátové heslo s jedinečným kódem, který chcete.
  • Ujistěte se, že je nové heslo, které si zvolíte, snadno zapamatovatelné a používá kombinaci písmen a číslic. To je zamýšleno tak, aby nebyl snadno hacknutý ostatními. Poté klikněte Uložit.

Krok 5 – Hotovo

Vaše heslo First Media WiFi se nyní změnilo, jak si přejete. Staří uživatelé, kteří se dříve automaticky připojovali k vaší WiFi, se již nemohou připojit.

Pokud dojde k chybě, můžete resetovat modem. Můžete to udělat jako příklad v článku níže. I když různí poskytovatelé, nicméně jak resetovat první mediální modem víceméně podobné, opravdu.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

Bonus 1: Nejnovější ceník prvního mediálního balíčku září 2020, dokončeno!

Pro ty z vás, které láká změnit domácího poskytovatele internetu na First Media, má Jaka článek o nejúplnějším ceníku balíčku First Media, gang!

Abyste nebyli zvědaví, stačí si přečíst více v následujícím článku:

ZOBRAZIT ČLÁNEK

Bonus 2: Zmatený Jak zrušit odběr prvních médií? Tady je Cesta!

Na druhou stranu, pokud jste naštvaní, protože First Media byla přerušena, Jaka vám řekne, jak se jednoduše odhlásit z First Media.

Více se dočtete v následujícím článku:

ZOBRAZIT ČLÁNEK

To je Jakův článek o tom, jak snadno změnit heslo First Media. Při dodržení této metody se nikdo jiný nepřipojí k WiFi bez vašeho svolení.

Pokud máte návrhy nebo jiné jednodušší způsoby, můžete napsat svůj názor do kolonky komentářů. Uvidíme se zase u dalšího zajímavého článku!

Přečtěte si také články o WiFi nebo jiné zajímavé články z Daniel Cahyadi.