Software

Psst, tady je návod, jak hacknout přítelkyni android bez rootu!

Můžete například použít, jak klepnout na Android své přítelkyně, k hovorům, které jdou na její Android. Zajímá vás, jak klepnout na tento Android?

Cítíte se často podezřívaví a zvědaví na činnosti, které váš přítel dělá prostřednictvím smartphonu Android? Pokud ano, tentokrát JalanTikus poskytne tutoriály pro směřovat vaší přítelkyni, což je způsob, jak klepnout na Android vašeho přítele bez nutnosti přístupu vykořenit. Chcete vědět jak na to?

Jiná cesta zaseknout zlý smartphone, jak klepnout na smartphone s Androidem, je užitečné pro zjištění, kdo posílá SMS, BBM, WhatsApp a další. Můžete například použít, jak klepnout na Android své přítelkyně, k hovorům, které jdou na její Android. Zajímá vás, jak klepnout na tento Android?

  • Jak klepnout na smartphone s Androidem (100% funkční test)
  • Aplikace pro klepnutí na mobil přítelkyně pro ty z vás, kteří jsou podezřelí z podvádění
  • Jak zaznamenat aktivitu svého přítele na Androidu pomocí Keyloggeru

Jak hacknout přítele Android bez roota

Není třeba se obtěžovat rootováním Androidu, abyste mohli klepnout na smartphony lidí. S tímto návodem na hacknutí smartphonu vaší přítelkyně bez přístupu root před vámi váš přítel nemůže nic skrývat! Postupujte podle níže uvedených kroků!

Nainstalujte AirDroid

Chcete-li začít špehovat Android své přítelkyně, stačí, když nejprve nainstalujete aplikaci AirDroid na smartphone jejího přítele. Pak prosím zaregistrovat nový účet nebo použijte starý účet, pokud máte předchozí účet AirDroid.

Aplikace Produktivita Sand Studio KE STAŽENÍ

Dále nezapomeňte nainstalovat AirdDroid Desktop také na váš počítač nebo notebook. A přihlásit se použijte stejný účet jako na AirDroid na Androidu vašeho přítele.

Aplikace Produktivita Sand Studio KE STAŽENÍ

No, přípravy jsou hotové. Pokračujte do další fáze.

Povolte zrcadlová upozornění na AirDroid

Funkce AirDroid, kterou použijeme k klepnutí na Android přítelkyně, je Zrcadlové upozornění. Umožňuje příchozí upozornění na Android objeví se na vašem počítači AirDroid připojeném ke stejnému účtu.

Chcete-li aktivovat funkci Mirror Notifications na AirDroid, musíte AirDroidu udělit přístup k oznámením na Androidu vaší přítelkyně. Jak, jděte do Nastavení > Oznámení > Přístup k oznámením. Zkontrolovat Zrcadlo oznámení AirDroid. Hotovo.

Další krok,

Nainstalujte si Hola Launcher na Android vaší přítelkyně

Pokud je fáze nastavení AirDroid dokončena, nainstalujte ji Hola Launcher na Androidu vaší přítelkyně. Na otázku, proč Hola Launcher, řekněte, že Hola Launcher je lehký a snadno se přizpůsobuje! Zaručeně nepodezřívat.

Holaverse Enhancement Desktop Apps STÁHNOUT

Mějte na paměti, že jednou ze zajímavých funkcí Hola Launcher je schopnost skrýt aplikace a uzamknout je. Jakmile tedy nainstalujete Hola Launcher, skryjte prosím aplikaci AirDroid, která je nainstalovaný na Androidu vaší přítelkyně. Nebo můžete použít jinou aplikaci ke skrytí AirDroid.

Odposlech začíná!

Pokud byly všechny přípravy dokončeny, nyní můžete klepnout na Android své přítelkyně. Obsah můžete zjistit povídat si a zavolejte komukoli, kdo se přihlásí do Androidu vašeho přítele. Dokud má tvůj přítel Android připojený k internetu, můžete pokračovat v kontrole oznámení, která přicházejí do Androidu vašeho přítele prostřednictvím vaší AirDroid Desktop. Nebo můžete také použít web //web.airdroid.com/.

Později budete znát všechny aktivity. Například mnohokrát odemknout zámky, kdo přichází BBM, kdo přichází přes WhatsApp, SMS, e-mail, aktivitu prohlížeče až po telefonní hovory. Aplikace jako WhatsApp můžete dokonce odpovědět přes Desktop AirDroid když přijde oznámení. V pohodě, že?

Ach ano, můžete také přistupovat k souborům na Androidu vaší přítelkyně. Nejen soubory, můžete je dokonce aktivovat Fotoaparát přítelkyni na dálku, aniž by o tom váš přítel věděl. Zajímavé je, že váš přítel nebude vědět, že aplikace fotoaparátu, kterou používáte. Takže podle toho poznáte, jestli je opravdu doma nebo ne nahlédnout na místo z kamery.

Jak tedy víte, jak klepnout na Android svého přítele? A nyní také víte, jak používat AirDroid? Aplikaci, která původně sloužila k tomu, aby vám usnadnila připojení mezi chytrými telefony Android a počítači, lze ve skutečnosti použít jako aplikaci Aplikace pro klepání pro Android.

Hodně štěstí!