Produktivita

10 způsobů, jak rychle a snadno zvýšit počet diváků na youtube

Počet diváků, kteří jsou hojní, je chloubou youtubera. Abychom to usnadnili, uvádíme 5 způsobů, jak rychle a snadno zvýšit počet diváků na YouTube.

Kromě toho, že máte odběry s tisíci a dokonce miliony, máte videa, která jsou zaplavena diváky alias diváků na YouTube stát se zdrojem hrdosti pro youtubery. Zvláště pokud jste zadali Trending guys.

Zvýšením počtu diváků se také můžete rychleji proslavit a získat pokladny příjmů z YouTube. Proto mi Jaka dej vědět 10 způsobů, jak zvýšit počet diváků na YouTube rychle a snadno.

  • Jak streamovat YouTube bez ukládání do vyrovnávací paměti na počítači
  • Inspirujte! Těchto 5 kanálů YouTube je také populárních u slavných youtuberů
  • 10 nových funkcí YouTube, které možná neznáte

10 způsobů, jak rychle a snadno přidat diváky na YouTube

1. Zkontrolujte Trendy a virový obsah

Zdroj fotografií: Foto: 985thejewel.com

Youtube jak víte, je největší síť pro sdílení videa a dnes ji lidé nejvíce využívají. Není tedy divu, že mnoho lidí okamžitě hledá věci, které jsou virální na YouTube, že?

Pro ty z vás, kteří si chtějí založit kanál na YouTube, nenechte si ujít další věci trendy a virální mezi sítěmi. Vytváření obsahu, jako je tento, se ukázalo jako efektivní pro produkci videí s explodujícími diváky.

2. Vytvořte osvědčené prodejní YouTube video

Zdroj fotografií: Foto: slashgear.com

Pak, pokud nechcete kanál YouTube, který obsahuje hromadu trendového a virálního obsahu, můžete také vytvářet videa na YouTube, která se prokazatelně prodávají. Jedním z nejjednodušších způsobů, jak zvýšit počet diváků na YouTube, je herní videa.

Například můžete vidět PewDiePie který dosáhl úspěchu prostřednictvím videoher na YouTube. Kromě herních videí stále existuje několik typů obsahu, které se dobře prodávají, jako jsou žertová videa, výuková videa a videa o jídle.

3. Zaměřte se na jedno téma diskuse

Zdroj fotografií: Foto: twitter.com

Jakmile najdete video na YouTube, které se prokázalo, že se prodává, je dalším krokem zaměřit se na něj jedno téma diskuze. To znamená, že musíte neustále vytvářet videa se stejným tématem, například hudbu, gadgety nebo hry.

Pokud chcete YouTube kanál s různými diskusemi, nezapomeňte nastavit seznam videí na základě každého tématu. Samozřejmě tak mohou diváci snadno najít svá oblíbená videa na vašem kanálu YouTube.

4. Použijte zajímavé miniatury videa

Zdroj fotografií: Foto: videopower.org

Miniatury je malý obrázek jako úvod před sledováním videa na YouTube. Také víte, že miniatury téměř vyplní všechna zobrazení stránky YouTube, a to jak na počítači, tak na mobilu.

Chcete-li tedy zvýšit počet diváků YouTube, doporučujeme používat miniatury videí což je zajímavé. Zkuste miniatury popsat obsah vašeho videa. Přidejte také slova, která mohou pozvat diváky.

5. Používejte zajímavé názvy nebo klíčová slova

Zdroj fotografií: Foto: blog.promolta.com

Kromě miniatur videí, které zvyšují počet diváků, je velmi důležité upravit název videa aby bylo snadné je najít ve vyhledávacím poli. Před zveřejněním videa je tedy velmi důležité vytvořit atraktivní název a obsahovat klíčová slova nebo klíčová slova.

Chcete například natočit video o Build Roger Mobile Legends, pak můžete použít tituly jako ** Build Hero Roger Can Penta Kill - Gameplay Mobile Legends **. Snažte se, aby se titul snadno našel a nepřehánějte to.

6. Nejprve věnujte pozornost kvalitě zvuku než videu

Zdroj fotografií: Foto: rocketstock.com

No, to je vlastně problém pro začínající youtubery ve zpracování trendového a virálního video obsahu. Většina bohatých se zabývá kvalitou videa dříve kvalita zvuku vytvořeného obsahu. I když je to špatně kluci!

Jen si představte, že i když je váš obsah zajímavý, pokud neslyšíte zvuk, mnoho diváků je líných se na vaše video podívat. Koneckonců, mnoho diváků se dívá dovnitř nejnižší kvalita videa lol.

7. Nezapomeňte nastavit rozvržení domovské stránky YouTube

Zdroj fotografií: Foto: youtube.com

Chcete-li zvýšit počet diváků na YouTube, je samozřejmě třeba vzít v úvahu faktor pohodlí návštěvníků, že? Když tedy otevřete kanál poprvé, nezapomeňte jej nastavit zobrazení domovské stránky YouTube abyste byli zajímavější kluci.

Ve výchozím nastavení YouTube poskytne rozložení zobrazení, které poskytuje nejnovější aktualizace videa. Ve skutečnosti s tímto zobrazením na YouTube budete působit neprofesionálně a zdát se povrchní. Pozor také na profilové fotky a bannery.

8. Spolupráce s ostatními youtubery

Zdroj fotografií: Foto: devumi.com

V poslední době je mnoho trendů YouTubeři spolupracují na jejich příslušných kanálech. Přidáním kanálu v sekci popisu nebo anotace můžete snadno zvýšit počet diváků v krátkém čase.

Nejen přidávání diváků, samozřejmě, pokud je váš obsah YouTube zajímavý, nebo můžete také diskutovat s partnerem pro spolupráci zvýšit počet předplatitelů. Neváhejte tedy spolupracovat.

9. Prozradíte? Proč ne!

Zdroj fotografií: Foto: youtube.com

Jak přidat diváky do tohoto může vyžadovat trochu materiálu k odebrání. Zhotovením a dát dárek Můžete nejen zvýšit diváky, ale také odběratele a sledující na svých sociálních sítích.

Chcete-li začít, nemusíte rozdávat položky, které jsou příliš drahé. Věnujte pozornost také diskuzi vašeho kanálu YouTube. Můžete například diskutovat o gadgetech sluchátka, pouzdro na smartphone atd.

10. Propagujte na sociální média

Zdroj fotografií: Foto: ccm.net

Všichni máte sociální sítě, že? Nezapomeňte udělat propagace na sociálních sítích které máte, jako je Facebook, Twitter, Instagram a další. Nezapomeňte přidat odkaz na své video nebo kanál YouTube, abyste zvýšili počet diváků.

Kromě toho můžete také sdílet ve skupinách WhatsApp nebo LINE. Požádejte své přátele, aby sledovali obsah, který jste vytvořili. Tato metoda se také ukázala jako účinná při zvyšování počtu diváků v krátkém čase.

To je 10 způsobů, jak rychle a snadno zvýšit počet diváků na YouTube. Máte i jiné metody, které se osvědčily? Tak se nezapomeňte podělit o své zkušenosti v kolonce komentářů. Hodně štěstí!

Přečtěte si také články o Youtube nebo jiné zajímavé články z Satria Aji Purwoko.