kódování

jak dát písničku na blog podle toho, co se nám líbí

Aby to vypadalo lépe, můžete na svůj _blog_ přidat nebo nainstalovat skladby. Chcete vědět, jak vložit písničku na blog?

Začátek internetu, vytvořit webovou stránku je těžká věc. Kromě obtížnosti při výrobě, cena doména a hostovánív té době to bylo velmi drahé. Naštěstí nyní existuje mnoho služeb blog což nám usnadňuje tvorbu webu.

Kromě osobních deníků nyní mnozí používají jako obchodní médium také blogy. Stačí nasadit doména jen osobní web, aby byl cool. Aby to vypadalo chladněji, můžete přidat nebo nainstalovat skladby blog vy. Chcete vědět, jak vložit písničku na blog?

  • Nenechte si ujít soutěž JT Blog Review s miliony rupií!
  • Snadné způsoby, jak změnit šablony (motivy) na Bloggeru
  • Pojďme být dobří v kódování, zde je návod, jak vytvořit dialog skriptu na Bloggeru

Jak nainstalovat skladby na blog

Změnou šablony Bloggeru bude váš blog vypadat atraktivněji a zajímavěji. Ale když je zajímavý jen vizuál, stejně to není zábava, že? Udělejme tedy váš blog zajímavější instalací písně na blog nebo dotekem zvuku ve formě hudby. Návštěvníci, kteří čtou váš blog, se tedy nebudou na vašem blogu nudit.

Jak nainstalovat skladbu na blog dle vašeho výběru

Tak co, začínáte se zajímat o to, jak dávat písničky na svůj blog? Pokud ano, můžete sledovat, jak přidávat skladby na následujícím blogu:

  • Přejděte na webovou stránku scmplayer.net.

Hudební přehrávač SCM je bezplatná webová služba hudebních přehrávačů s otevřeným zdrojovým kódem, která přináší hudební přehrávače na webové stránky. SMC Music Player podporuje Blogger, Tumblr, Weebly a další.

  • K vidění Vyberte Skin, prosím vyber si šablony hudebních přehrávačů které chcete zveřejnit na blogu.
  • V dalším kroku přejděte na kartu Upravit seznam skladeb. Zde je vaším úkolem zadat název skladby a odkaz na streamování. Můžete vstoupit odkaz z Soundcloud nebo YouTube.

Pro maximum byste měli vzít odkaz z YouTube. Ale vezměte si to od oficiální kanál aby byla skladba v bezpečí.

  • Po dokončení vytváření seznamu skladeb klikněte na další přesunout na kartu Konfigurace nastavení. Zde můžete nastavit, jak budou skladby in seznamy skladeb budete hrát. Nastavte, jak chcete, a poté klikněte Hotovo pokud je hotovo.

Popis v konfiguraci nastavení:


* Automatické přehrávání pro automatické přehrávání připnuté skladby


* přehrávat náhodně přehrát písničku seznamy skladeb nahodile


* Výchozí hlasitost pro nastavení hlasitosti při přehrávání hudby


* mód opakování pro opakování skladby


* umístění lišty přehrávače pro nastavení umístění hudební přehrávač na svém blogu


* Zobrazit seznam skladeb ve výchozím nastavení pro přímé zobrazení přehrávače výchozí, obvykle napravo od blogu

  • Další krok, před kterým budete stát Průvodce nastavením který obsahuje HTML kód pro vložení seznamy skladeb co jsi dělal dříve. Prosím kopírovat kód.
  • Pak otevřete svůj blog. A vstupte do menu Nastavení - Šablony.
  • K vidění Upravit HTML, vyhledejte prosím kód . použití Ctrl+F pro usnadnění procesu vyhledávání. Pak, vložit HTML kód, který jste získali z hudebního přehrávače SCM, je hned pod souborem . Uložte a máte hotovo.

Výsledek:

Jak snadné to tedy je? zkuste si procvičit kroky – jak nainstalovat písničky na blog podle toho, co se nám líbí. Hodně štěstí!