Hry

7 her se simulací života, které nejsou o nic méně vzrušující než sims

Nejen The Sims, zde má Jaka doporučení na několik dalších her na simulaci života, které nejsou o nic méně vzrušující. Poslouchej, pojď!

Stále více typů simulačních her zdobí různé platformy. Na zařízení mobilní, pohybliví sám, tento typ hry je takový snadné najít. Kromě toho, že simulační hry nevyžadují vysokou grafiku, mají také spousta jedinečných díky kterému si to někdo rád zahraje. Navíc existuje mnoho věcí, které můžeme se učit hraním simulačních her.

V simulační hře je nastoleno mnoho témat. Jedním z nejoblíbenějších je však životní téma kde hráči budou žít svůj každodenní život ve hře a dělat různé věci. Určitě znáte hru The Sims, která je velmi populární. Hra je příklad simulační hry která vyvolává téma každodenního života. Nejen The Sims, zde Jaka má doporučení na několik dalších her na simulaci života, které nejsou o nic méně vzrušující. Poslouchej, pojď!

  • Nejen Resident Evil! Toto je 5 nejnapínavějších a nejnapínavějších akčních adventur
  • VOLNÝ, UVOLNIT! Zde je 10 nejlepších akčních her pro Android a iOS roku 2017
  • 6 zábavných nedoceněných RPG her, které musíte hrát

7 her pro simulaci života pro Android, které nejsou o nic méně vzrušující než The Sims

1. Virtuální vesničané

Virtuální vesničané přivede hráče k životu obyvatel malé vesnice. Jako vesničan samozřejmě existuje mnoho jednoduchých, ale zábavných věcí, které mohou hráči dělat. Hlavním úkolem hráče je rozvoj malé vesnice a učit lidi, jak přežít. Vizualizace postav a míst ve virtuálních vesničanech vám dá pocit, jako byste skutečně žili v a odlehlá vesnice.

2. Kapesní akademie

Kapesní akademie je jednou z nejlepších simulačních her od známého japonského vývojáře, Kairosoft. Hratelnostjeho unikátnost je tak návyková a může způsobit, že si na hraní bude kdokoli závislý. Příběh se soustředí na život ve škole.

Hráči mohou cítit, jaké to je být školákem kteří se nejen musí učit, ale také mohou dělat různé věci, jako je hraní, cvičení, účast na různých šampionátech, pořádání festivalů a dokonce i randění. Pro ty z vás, kteří chybět školní dny, velmi vhodné vyzkoušet tuto jednu hru.

3. Příběh města snů

Tato simulační hra nabízí zábavu ze života ve městě které si sami postavíte. Vy volně stavět různé budovy včetně obchodů a domů a libovolně určovat jejich umístění. To je zase zábava, ty bude soutěžit s ostatními městy získat nejvyšší hodnost. Čím více lidí se přistěhuje do vašeho města, tím více bodů získáte.

4. Dny snů

Dny domu snů vás zve, abyste si postavili svůj vysněný dům a dělali, co chcete. Vy zdarma navrhnout dům své vlastní sny a udělejte si dekorace pro každý pokoj, jak si přejete. Nejen to, tato simulační hra také nabízí arkádové hry v každém obchodě, který navštívíte. Dům snů, který jste si postavili také lze pronajmout lidem, dokonce i slavným celebritám.

5. Avakinův život

Avakinův život nejen dát a 3D zážitek úžasné místo, kde můžete poznávat nové lidi, chatovat a oblékat se, ale také vás osvobodit vyzdobit a navrhnout dům a navštívit různá úžasná místa. Jste také volní ozdobit avatara tvoje, obleč si to móda, chatujte se spoustou lidí a soutěžte s miliony lidí hrajících tuto hru o speciální ceny.

6. Virtuální město

Virtuální město plné radostí života vás pozve stát se starostou. Musíte řídit příjemný občanský život. Existuje mnoho obyvatel města, které potkáte s jejich jedinečnými postavami. V této simulační hře můžete také adoptovat dítěstarejte se o něj a trénujte ho, aby vám pomáhal, dokud nebude moci konečně převzít vaše povinnosti starosty.

7. Virtuální rodiny

Žít rodinný život v virtuální svět opravdu velmi vzrušující a zábavné. Budete mít šťastnou malou rodinu a žít každodenní život. Vaše rodina si také může adoptovat roztomilá zvířátka na hraní s dětmi.

Kromě toho si můžete také navrhnout svůj vysněný dům a ozdobte si to, jak chcete. Real time series dělá tuto simulační hru realističtější. Vaše malá rodina bude i nadále žít, jíst, růst a pracovat, i když nebudete hrát. Během hraní této hry simulující život se stane mnoho překvapení.

To je 7 zábavných a vzrušujících her pro simulaci života pro Android. Pro ty z vás, kteří hráli The Sims, je čas, abyste si tyto hry vyzkoušeli. Zaručeně, budete závislí!