hry pro Android

12 nejlepších hotelových simulátorových her pro Android

Doporučení pro nejlepší hotelové hry pro Android, doplněné o nejprodávanější a samozřejmě bezplatné hotelové simulační hry v roce 2019!

Stavba a vlastnictví hotelu je perspektivní byznys, který je také snem mnoha lidí. Vyžaduje to velký kapitál, někteří lidé to dokážou uskutečnit pouze ve hře.

Ano, v systému Android není několik her s hotelovou tematikou pro lidi, kteří chtějí zažít pocit řízení hotelu.

jaká je hra?

Zde je 12 doporučení nejlepší hotelová simulační hra na verzi Apk Androidu.

Nejlepší hotelové simulátorové hry pro Android 2019

Ve skutečnosti je v Obchodě Google Play k dispozici spousta her s motivy hotelových simulací. Nebojte se, nemusíte být zmateni, protože Jakova doporučení jsou pravděpodobně nejlepší hry.

Zde je řada her, které musíte zkusit hrát, zvláště ti, kteří chtějí zažít pocit řízení hotelu nebo dovolené a užívat si hotelových zařízení. Checkidot!

1. Hotel Panic

Jak název napovídá, tato hra vás nepozve ke správě nebo užívání dovolené v hotelu. Hotel Panic požaduje, abyste našli a chytili bandity potulující se po hotelu.

Budou vám dány různé položky a zabezpečovací zařízení, která mohou býtvylepšit každou úroveň, aby pro vás bylo snazší chytit bandity. Kromě toho můžete ještě vyzdobit hotel.

PřebytekNedostatek
Hratelnost zajímavýNěkdy se objeví hmyz
K dispozici je režim dekorace hotelu-
Ludic Side Game Studio Simulační hry KE STAŽENÍ

2. Příběh hotelu: Simulace letoviska

Příběh hotelu je hra pro Android, kterou musíte vyzkoušet. V této hře se budete chovat jako majitel a manažer hotelu. Jako jedna ze simulací jste požádáni, abyste provozovali hotel od jeho prvního otevření.

Stavte, navrhujte a spravujte hotely tak, jak chcete. I tak se zajímavým zázemím, které můžete poskytnout k přilákání návštěvníků. Můžete také sledovat různé hledání rozšířit svůj hotelový byznys.

PřebytekNedostatek
Mise hledání zajímavýVelikost docela velká hra
Dobrá grafická kvalita-
Happy Labs Trivia Games KE STAŽENÍ

3. Resort Tycoon - Hotelová simulační hra

Tentokrát zpět v kategorii hotelových simulačních her Resort Tycoon což je mezi uživateli Androidu poměrně oblíbená hra.

Tato hra trénuje vaše manažerské dovednosti v řízení hotelu ve všech jeho aspektech. Tato hra s jednou z nejlepších grafických kvalit z vás udělá dokonalého hotelového obchodníka.

PřebytekNedostatek
Nejlepší grafická kvalitaTěžko hrát HP nízký konec
Hratelnost zajímavý-

Stáhnout: Resort Tycoon - Hotelová simulační hra

4. Příběhy prázdninových hotelů

Příběhy prázdninových hotelů je hra, která vás zve, abyste se chovali jako návštěvník, který si chce užít dovolenou v hotelu, který si vyberete.

Můžete si vybrat z různých luxusních hotelů s nejlepším zázemím pro rodiny. Můžete však také měnit režimy a hrát roli majitele hotelu, víte!

PřebytekNedostatek
Snadné hraní HP střední konec-
Dostupné různé režimy-

Ke stažení: Příběhy prázdninových hotelů

5. Hotel Dash

Určitě jste slyšeli o hře s názvem Diner Dash. Ano, tato hra je hotelovou verzí oblíbené hry.

Hotel Dash vyžaduje, abyste dobře vedli a spravovali hotel. Rychlost vašich prstů bude testována při různých činnostech, jako je úklid pokoje, obsluha potřeb návštěv a podobně.

PřebytekNedostatek
Náročné mise-
Lehký a snadno se hraje-

Ke stažení: Hotel Dash

Hotelové hry č. 6-12

6. Hotel Mogul HD Lite

Jak název napovídá, tento hotelový simulátor pro Android obsahuje hry s nejlepší grafickou kvalitou ve srovnání s jinými podobnými hrami.

Hotel Mogul HD Lite ve skutečnosti je verze lite této hry, jejíž hlavní verze je placená. V této hře budete následovat příběhová linie kde žena staví hotel jako obchodní pole, aby mohla konkurovat svému manželovi.

PřebytekNedostatek
HD kvalita obrazu-
Příběhová linie zajímavý-

Ke stažení: Hotel Mogul HD Lite

7. Hotelový ostrov

Hotel Island vás zve k provozování pohostinství na malém a krásném ostrově. Vypráví příběh o malém ostrově, na kterém býval velmi elegantní hotel, ale byl zničen, když k němu přišla skupina hmyzu.

Vaším úkolem v této hře je obnovit alias přestavba hotelu, který byl zničen, aby byl znovu dobrý.

PřebytekNedostatek
Příběhová linie zajímavý-
Náročné mise-
ZOBRAZIT ČLÁNEK

8. Hry na úklid hotelového pokoje

Mírně odlišné od předchozích her, Hry na úklid hotelového pokoje Vyzývá vás, abyste se stali úklidovým úředníkem, který i nadále sleduje čistotu každého koutu hotelu a zároveň jej uklízí.

Úroveň hotelové sterilizace a spokojenost návštěvníků jsou vaše hlavní hodnocení v této jediné hře. Zajímavé že?

PřebytekNedostatek
Hratelnost výzva-
Velikost včetně malých-

Stáhnout: Hry na úklid hotelových pokojů

9. Jane's Hotel

Jane's Hotel nabízí víceméně stejné téma jako Hotel Island. Jane je jméno postavy v této hře, které je řečeno, aby zdědila slavný hotel.

Bohužel je tu jedna věc, kvůli které hotel zkrachoval. Zde vás Jane žádá o pomoc při přivedení jejího hotelu zpět k popularitě. Musíte udělat dobrý management hotelu, aby se mohl vrátit do normálu.

PřebytekNedostatek
Snadné hraní-
Příběhová linie zajímavý-

Ke stažení: Jane's Hotel

10. Zoo Animal Hotel

Back se trochu liší od ostatních her s hotelovou tématikou, Zoo zvířecí hotel vás zve ke správě hotelu pouze pro zvířata.

Ano. Budete zdobit, poskytovat zázemí a služby, sloužit zvířatům, která zde působí jako hosté nebo návštěvníci hotelu. Přirozeně léčba musíte dávat jinak, než se chovat k lidem, že?

PřebytekNedostatek
Unikátní zvířecí koncept-
Pěkná grafika-

Ke stažení: Zoo Animal Hotel

11. My Pretend Hotel – luxusní letní dovolená pro děti

My Pretend Hotel – luxusní letní dovolená pro děti Vyzývá vás k vytvoření vysněného hotelu, ze kterého chcete udělat svou dovolenou.

Vše od designu interiéru místnosti, podpůrného zázemí až po celkový tvar budovy jsou věci, které si můžete upravit podle svého vkusu.

PřebytekNedostatek
Různé možnosti designu-
Snadné hraní-

Ke stažení: My Pretend Hotel

12. Kapitán hotelu

Když jste slyšeli název, museli jste uhodnout, že tato hra pochází nebo byla vytvořena vývojář Indonéský originál!

Ve hře Kapitán hotelu, budete požádáni, abyste si postavili svůj vlastní hotel a také jej vyvinuli, aby byl ještě lepší. Pokud se hotel rychle rozroste, budou samozřejmě jedineční a speciální VIP hosté.

PřebytekNedostatek
Originální indonéská hra-
Hotelové ozdoby s místními nuancemi-

Ke stažení: Hotelový kapitán

To je Jakovo doporučení pro nejlepší hotelovou hru které můžete hrát na svém smartphonu nebo zařízení Android.

Kterou byste chtěli zkusit hrát? Nebo existují jiné hry s hotelovou tematikou, které nejsou o nic méně vzrušující? Nezapomeňte to říct do kolonky komentářů!

Přečtěte si také články o Hry nebo jiné zajímavé články z Reynaldi Manasse.