Sociální sítě a zprávy

5 nejnovějších aplikací Facebooku je lehčích a šetří kvótu

Facebook má nyní spoustu funkcí, ale stává se těžším a extravagantnějším? Řešením je použít alternativní Facebook aplikaci, která je lehčí a šetří kvótu. Zde je 5 aplikací.

Facebook Je to bezesporu jedna z nejpopulárnějších sociálních sítí na světě. Téměř každý, kdo je připojen k internetu, musí mít účet na Facebooku. Od jeho vydání v roce 2004 dosáhl počet uživatelů Facebooku stovky milionů.

I tak mají různé funkce, které nyní Facebook nabízí, ve skutečnosti pro jeho uživatele několik negativních dopadů, včetně: těžký a plýtvání. Díky mnoha funkcím v něm je Facebook těžší používat jak z počítače, tak pomocí aplikací na chytrých telefonech. Kromě toho si uživatelé Facebooku také často stěžují na plýtvání baterií a kvótou internetových dat.

  • Pokročilý! Nyní si můžete objednat jídlo přímo z Facebooku
  • Jak obnovit hacknutý účet na Facebooku
  • Jak změnit vzhled Facebooku pomocí skvělých motivů

5 nejnovějších Facebook aplikací, lehčí a úsporná kvóta

K překonání výše uvedených problémů tentokrát Jaka poskytne tipy v podobě alternativních možností aplikace pro uživatele Facebooku. S těmito alternativními aplikacemi mohou uživatelé i nadále využívat sociální síť Marka Zuckerberga, aniž by se museli obávat, že budou obtížní a plýtvání. Následující pět alternativních Facebook aplikací, které jsou lehčí a šetří kvótu.

1. Facebook Lite

O této alternativní facebookové aplikaci jste jistě často slyšeli. Facebook Lite původně vytvořen, aby umožnil uživatelům chytrých telefonů s průměrnými specifikacemi pohodlný přístup k Facebooku. Tato aplikace není tak úplná jako standardní Facebook, zobrazí pouze jednoduchý zdroj, ale je lehčí, rychlejší a samozřejmě šetří baterii a kvótu.

Aplikace Sociální sítě a zprávy Facebook, Inc. STAŽENÍ

2. Metal pro Facebook

Tato alternativní aplikace je opravdu lehká, protože její velikost není ani 3 MB! Překvapivě tato malá aplikace poskytuje odlehčenou verzi pro sociální sítě, Facebook i Twitter. Kov provozujte Facebook velmi hladce a bez zatěžování RAM, baterie a kvóty. I když má tato aplikace nevýhodu, že obsahuje reklamy, které jsou někdy otravné.

Nam Nghiem Aplikace pro sociální sítě a zasílání zpráv STÁHNOUT

3. Přátelský pro Facebook

Přestože jde pouze o alternativní aplikaci, Přátelský pro Facebook ve skutečnosti nabízí mnoho funkcí. Můžete změnit motiv Facebooku, stahovat fotky nebo videa, blokovat reklamy a zabezpečit svůj účet pomocí snímače otisků prstů. S mnoha nabízenými funkcemi je tato aplikace stále lehčí a určitě šetří kvótu (pokud se nepoužívá ke stahování velkého množství videí).

Apps Social & Messaging Friendly App Studio KE STAŽENÍ

4. Swift pro Facebook Lite

Tato aplikace ve skutečnosti nabízí vzhled a funkce, které jsou téměř stejné jako běžná aplikace Facebooku. Díky funkcím pro chat, odesílání nebo stahování fotografií a videí, oznámení push, videohovory, Swift pro Facebook Lite spotřebovává pouze asi 20 MB kapacity RAM.

Aplikace Sociální sítě a zprávy Běžný milý chlapík KE STAŽENÍ

5. Jednoduché pro Facebook

Velmi věrný svému názvu, Jednoduché pro Facebook aby bylo používání Facebooku velmi jednoduché alias jednoduché. Poskytuje pouze funkce, které jsou klasifikovány jako důležité, jako jsou aktualizace stavu a chaty, tato aplikace je vhodná pro ty z vás, kteří jsou stále v pohybu do té míry pokaždé, když otevřu Facebook.

Aplikace Sociální sítě a zprávy Kreativní trendy Aplikace STÁHNOUT

To je Pět alternativních Facebook aplikací, které jsou zaručeně lehčí a šetří kvótu. Můžete si vybrat ten, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám a zvykům na Facebooku. Nyní se nemusíte bát, že váš smartphone bude pomalý nebo že vám rychle dojde kvóta. Hodně štěstí!

Přečtěte si také články o aplikace nebo jiné zajímavé články z Reynaldi Manasse.