Sociální sítě a zprávy

jak hacknout přítelův instagram, aniž byste byli přistiženi, je to snadné!

Tato metoda není pro zlé účely, víš, je to jen pro špehování tvé přítelkyně. Zde je snadný způsob, jak hacknout Instagram přítelkyně, aniž byste se nechali chytit. (100% funguje)

Instagram je nyní jeden plošina Nejoblíbenější sociální médium, které je široce používáno vedle Facebooku nebo Twitteru.

To samozřejmě nelze oddělit od různých vzrušujících funkcí, které jsou v něm prezentovány, takže uživatelé se při hraní Instagramu po dlouhou dobu cítí jako doma.

Je to tak pohodlné, cítila jste se někdy nepříjemně s přítelem, který vždy pracuje svitek Zachovat IG, gangu? Nebo jsi dokonce zvědavá, co tvůj kluk dělá na IG?

Abychom uklidnili vaši zvědavost, Jaka tentokrát nějaké probere účinný způsob, jak hacknout Instagram pro vaši přítelkyni. Zvědavý?

Jak klepnout na Instagram nejvýkonnější přítelkyně

I bez klepnutí můžete stále vidět příspěvky s fotkami/videy a také nahraný příběh IG, ale stále existují funkce přímá zpráva (DM), ke kterému má přístup pouze majitel samotného účtu Instagram.

Proto zde potřebujete informace o jak hacknout instagram někoho jiného, gang.

Instagram Photo & Imaging Apps KE STAŽENÍ

Ne pro zákeřné účely, ale jednoduše zjistit, zda váš přítel má poměr nebo ne, tím, že se podíváte na jeho zprávy v DM.

Můžete také zjistit, co vašeho přítele zajímá, když se podíváte Dějiny vyhledávání, fotografie/videajakoa nejčastěji navštěvované účty.

Pokud jde o to, jak hacknout samotný Instagram, zde to můžete udělat dvěma způsoby, známým jako následující nejúčinnější metoda.

1. Jak to vědět Heslo Přítelkyně na Instagramu

Nejúčinnějším způsobem, jak klepnout, je znát aliasové heslo Heslo které používá tvůj přítel.

V této metodě můžete použít software počítač pojmenovaný Instagramový hacker nebo navštivte stránky InstaLeak. Níže jsou kompletní kroky.

Krok 1 - Otevřete software

  • Ujistěte se, že jste software nainstalovali do notebooku se systémem Windows. Pokud jej nemáte, můžete si jej přímo stáhnout na odkazu, který ApkVenue poskytuje níže:
Produktivita aplikací STÁHNOUT

Krok 2 – Zadejte cílové uživatelské jméno

  • Další krok, zadejte uživatelské jméno instagramový účet vaší přítelkyně do sloupce Adresa Instagramu.

  • Počkejte na proces snímání co se dělá software je to hotovo.

Zdroj fotografií: JalanTikus (Pouze stačí zadat cílové uživatelské jméno, jak hacknout IG pomocí tohoto softwaru).

Po dokončení procesu získáte také kompletní informace o instagramovém účtu své přítelkyně, včetně: Heslo-jeho. Hotovo s tím, jak hacknout Instagram.

Ale pamatuj! Pokud máte heslo, použijte ho moudře, ano! Nedovolte, abyste ji dokonce použili k poškození své vlastní přítelkyně.

2. Jak hacknout Instagram přítelkyně pomocí The Truth Spy

Druhou metodou je použití jedné z nejlepších aplikací pro mobilní odposlech pro Android tzv The Truth Spy.

Pokud ji nemáte, můžete aplikaci použít stažení zdarma na odkazu, který ApkVenue poskytl níže.

Produktivita aplikací The Truth Spy STÁHNOUT

Samotný Truth Spy je vlastně aplikace, která slouží k proklepnutí celého obsahu chytrý telefon ostatní. Můžete jej však také použít ke špehování instagramového aliasu svého přítele.

Chcete vědět, jak hacknout IG pomocí této aplikace? Zde jsou kroky.

Krok 1 – Zaregistrujte se do účtu The Truth Spy

  • Nejprve si půjčte smartphone Android své přítelkyně a ujistěte se, že tento mobil již obsahuje aplikaci The Truth Spy.

  • Okamžitě vytvořte nový účet výběrem tlačítka Přihlásit se. Poté do příslušných polí zadejte požadovanou e-mailovou adresu a heslo.

Krok 2 – Skrytí aplikací

  • Pokud jste se úspěšně zaregistrovali, skryjte aplikaci z mobilu oběti, neboli vašeho přítele, abyste nebyli přistiženi. To provedete výběrem tlačítka Skrýt aplikaci a spustit monitor.

Zdroj fotografií: JalanTikus (Nezapomeňte skrýt aplikaci, aby bylo úspěšné, jak klepnout na IG pomocí aplikace The Truth Spy).

Krok 3 – Sledujte výsledky odposlechů

  • A konečně, abyste viděli aliasy pro sledování výsledků zachycení, prostě musíte navštivte web The Truth Spy (//my.thetruthspy.com) prostřednictvím aplikace prohlížeče.

  • Potom, přihlášení pomocí emailu a hesla které jste dříve použili k registraci z mobilu své přítelkyně.

  • Pokud to funguje, můžete vidět rozmanitost Dějiny činnosti, které oběť prováděla na svém mobilním telefonu.

Sbírka jednoduchých způsobů, jak hacknout Instagram

Kromě výše uvedených kroků, jak hacknout Instagram, má Jaka také sbírku dalších tipů, jak hacknout IG, které si snadno vyzkoušíte, gangu.

Místo zvědavosti se podívejme na některé z níže uvedených tipů!

1. Uhodněte heslo Instagramu cíle

Zdroj fotografií: IDN Times (I když to zní nemožně, ale jak hacknout Instagram uhodnutím hesla často funguje, víte).

Pokud tuto jednu metodu určitě velmi často dělají začátečníci, kteří chtějí ťukat na IG jiných lidí, ale nevědí, jakou alternativní metodu použít.

Tady prostě potřebujete uhodnout alias uhodnout heslo jako co může použít cíl nebo v tomto případě váš přítel.

Ať už jsou to narozeniny přítele, jméno, idol, oblíbený předmět nebo místo a mnoho dalších.

I když to zní trochu nemožně, ve skutečnosti existuje mnoho lidí, kterým se pomocí této metody podařilo klepnout na IG své přítelkyně, protože cíl používá příliš slabé heslo.

2. Klonujte účet Instagram

Další způsob, jak hacknout Instagram, je s naklonovat instagramový účet přítelkyni na jiném zařízení, ať už je to smartphone nebo notebook.

Na rozdíl od WhatsApp, který uživatelům neumožňuje přihlásit se pomocí stejného čísla na více zařízeních, naštěstí na Instagramu to můžete udělat, gangu.

Heslo své přítelkyně na Instagramu můžete zjistit pomocí první metody, kterou Jaka vysvětlil hned na začátku.

Poté jej použijete k přihlášení z jiného zařízení k přímému sledování reálný čas jaké aktivity dělal váš přítel na svých sociálních sítích Instagram.

Další hacky na Instagramu...

3. Metoda zapomenutého hesla

Zdroj fotografií: SAB (Můžete také použít metodu zapomenutého hesla, jak hacknout Instagram své přítelkyně).

Stále jste nenašli, jak klepnout na Instagram přítelkyně, který je výkonný, ale také snadno proveditelný? Pokud ano, možná můžete zkusit jinou alternativu, a to pomocí metoda zapomenutého hesla, gang.

Tuto funkci můžete využít, abyste pak mohli změnit heslo cíle na Instagramu, abyste na něj mohli klepnout.

Tuto metodu však lze úspěšně provést pouze s poznámkou, že vy mít přístup k e-mailové adrese který se používá, když Instagram odešle upozornění na zapomenuté heslo.

No, to je ta skupina jak hacknout Instagram někoho jiného, včetně mocného přítele, kterého si můžete sami vyzkoušet, gangu.

Jaka vám ale ještě jednou připomíná, abyste výše uvedené metody nezneužívali k negativním věcem!

Obzvláště nyní, kdy vám může hrozit trestný čin, pokud se vám prokáže spáchání trestného činu počítačová kriminalita aka kybernetický zločin (on-line). Hodně štěstí!

Přečtěte si také články o Instagram nebo jiné zajímavé články z Reynaldi Manasse.