Tech Hack

jak používat http injektor pro bezplatný internet

Zde je návod, jak používat HTTP Injector k získání neomezené internetové kvóty zdarma. Celý tutoriál si můžete přečíst v tomto článku.

Jak používat HTTP Injector je v současné době široce používán, zejména během pandemie. Když prudce roste potřeba internetu.

Použití tohoto HTTP injektoru spočívá v tom, že můžete získat internetovou kvótu zdarma. Za nákup nejnovějšího balíčku internetových kvót tedy nemusíte platit vůbec.

Tato metoda byla úspěšně implementována u téměř všech indonéských poskytovatelů HP s využitím chyb v ní.

Abyste už nebyli zmatení, Jaka vám vysvětlí tutoriál o používání HTTP Injectoru pro bezplatný internet!

Jak používat HTTP Injektor Všichni operátoři

Internet je dnes jednou ze základních potřeb. Ve svém současném rozvoji se k pomoci široce využívá internet informace a komunikace v každodenních činnostech.

Každý poskytovatel obvykle nabízí balíčky internetových kvót za různé ceny. V podstatě čím dražší je cena internetového balíčku, tím větší kvótu dostaneme.

Pokud si nechcete kupovat datový balíček poskytovatele internetu, který je stále dražší a pestřejší, můžete si tento článek poslechnout celý.

Už nemusíte kupovat balíček internetových kvót. Protože k podpoře procesu můžete použít aplikaci HTTP Injector a konfigurační soubory.

Pokud máte peníze, je důležité nakupovat a šetřit na kvótě, abyste měli stále zásobu internetových kvót do budoucna. Můžete se také podívat na seznam nejnovějších konfigurací HTTP Injektoru Indosat.

Pokračuj, Jako, tady je návod, jak to použít HTTP injektor jako aplikace. Zde jsou kroky:

  1. Stáhněte si HTTP Injector, vy stažení první HTTP injektor v Obchod Play. Stahovat můžete také přímo zde.
Aplikace Utility Evozi STÁHNOUT
  1. Otevřete HTTP Injector, pak vy Klikněte na tři tečky v pravém horním rohu.
  1. Zadejte konfiguraci, klikněte config a poté import (vložte existující konfiguraci). config můžete hledat na internetu a ve FB skupině HTTP Injector.
  1. Klepněte na tlačítko Start a poté vy klikněte na 'Start'. V této fázi se můžete připojit k internetu. Pokud je připojen, později dojde k oznámení z HTTP Injector, který uvádí, že HTTP Injector již připojeno na internet.
  1. Po kliknutí na 'Start' se dostanete oznámení, jako je tato.

Výhodou znalosti použití HTTP Injectoru je, že můžete procházení zdarma a neomezený a praktickým způsobem.

Je však třeba poznamenat, že toto jednání je nezákonné. Protože může poškodit poskytovatele a poskytovatel vás může kontaktovat kvůli nezákonnému použití.

Jaka poskytuje pouze tipy, jak používat HTTP Injector. Jaka nenese odpovědnost za to, co se stane, pokud tuto aplikaci použijete.

Pokud máte alternativní způsob, který je bezpečnější a nikomu neublíží na internet zdarma, když nemáte peníze, nevadí podíl ve sloupci komentářů ano!

Přečtěte si také články o Tech Hack nebo jiné zajímavé články z Ilham Fariq Maulana