Out Of Tech

10 nejlepších a nejnapínavějších filmů o mimozemšťanech

Pro ty z vás, kteří mají rádi sci-fi filmy, zejména ty s mimozemskou tématikou, je zde 10 doporučení na nejlepší mimozemské filmy, které musíte vidět!

Pokud jste fanouškem sci-fi filmů, samozřejmě už znáte mimozemšťany.

Existuje mnoho mimozemských filmů vytvořených legendárními režiséry od Stanleyho Kubricka, Ridleyho Scotta až po Stevena Spielberga, z nichž každý má svou vlastní jedinečnou verzi mimozemšťana.

Chcete-li dále prozkoumat své zájmy, můžete vyzkoušet následující filmy s mimozemskou tematikou. Uvidíme 10 doporučení na nejlepší mimozemské filmy tady!

Nejlepší filmy o mimozemšťanech pro milovníky sci-fi

Tento mimozemský tvor, který je proslulý svými záhadami a mýty, se toho stal součástí popová kultura svět. Obvykle je zobrazován s prodlouženou hlavou a je obecně darebák ve filmech o mimozemšťanech.

Bez dalších okolků, zde je seznam nejlepších mimozemských filmů všech dob, které byste měli vidět!

1. Vetřelci (1979)

Tento film režiséra Ridleyho Scotta je začátkem všeho popová kultura o mimozemšťanech začíná. Vetřelec hraje Sigourney Weaver, která hraje Ellen Ripley jako jednu z posádky vesmírné lodi Nostromo, která je infiltrována mimozemšťany.

V tomto filmu o mimozemšťanech se mimozemšťané rozmnožují tak, že se na tělech posádky Nostroma množí paraziti, díky čemuž je tento film plný napětí a akce Ellen Ripley CS porážející mimozemšťany.

Označený za jeden z nejúspěšnějších filmů o mimozemšťanech, jaký kdy Hollywood natočil, kdo si myslíte, že bude vítězem tohoto filmu? Mimozemšťané nebo lidé?

InformaceMimozemšťané
Hodnocení (IMDB)8.4 (726.715)
Hodnocení (Rotten Tomatoes)97%
Doba trvání1 hodina 57 minut
Datum vydání25. května 1979
ŘeditelRidley Scott
HráčSigourney Weaverová


John Hurt

2. 2001: Vesmírná odysea (1968)

Postava mimozemšťana v tomto filmu není stvoření xenomorf s oválnou hlavou jako verze mimozemšťana od Ridleyho Scotta, ale jako kámen monolit černý obr, který spadl z vesmíru na počátku pozemské civilizace.

2001 Vesmírná odysea je film, který popularizuje umělou inteligenci ve filmech prostřednictvím postavy HAL 9000, která je v tomto filmu robotickým asistentem letové posádky.

Jsou to David Bowman a Frank Poole, 2 hlavní postavy filmu, kteří mají za úkol identifikovat původ skály. monolit, což vedlo k něčemu masivnímu a nečekanému.

Informace2001: Vesmírná odysea
Hodnocení (IMDB)8.3 (552.661)
Hodnocení (Rotten Tomatoes)93%
Doba trvání2 hodiny 44 min
Datum vydání2. dubna 1968
ŘeditelStanley Kubrick
HráčKeir Dullea


William Sylvester

3. Okres 9 (2009)

Zajímáte se o nejmodernější mimozemské technologie? Pokud ano, možná se vám tento mimozemský film bude líbit; název je District 9.

Dalším doporučením pro nejlepší mimozemský film je District 9. Film režírovaný Neillem Blomkampem má nuance dystopický tlustý, s pozadím mimozemšťanů, kteří žili na Zemi před 30 lety.

Zastoupení mimozemšťanů ve filmu District 9 je poměrně unikátní, protože to tak vypadá humanoidní krevetová hlava!

V District 9 mají tito mimozemšťané supermoderní mimozemskou technologii, která vyzývá organizaci, aby ji ovládla, ale končí to špatně pro Wikus van der Merwe, kterého hraje Sharlto Copley jako součást organizace.

Informaceobvod 9
Hodnocení (IMDB)7.9 (610.232)
Hodnocení (Rotten Tomatoes)90%
Doba trvání1 hodina 52 minut
Datum vydání20. srpna 2009
ŘeditelNeill Blompkamp
HráčSharlto Copley


Jason Cope

4. Den nezávislosti (1996)

Díváte se rádi na válečné filmy? Pokud ano, Den nezávislosti by mohl být nejlepším alternativním válečným filmem s mimozemskou tématikou.

Ve filmu, který režíruje Roland Emmerich, hrají Will Smith a Jeff Glodblum. V předvečer Dne nezávislosti Spojených států tento film vypráví příběh útoku mateřství UFO ve velkém měřítku.

Steven Hiller, kterého hraje Will Smith, je pilot stíhačky F-18, který hraje roli v této masivní bitvě mezi mimozemšťany a lidstvem.

InformaceDen nezávislosti
Hodnocení (IMDB)7.0 (501.362)
Hodnocení (Rotten Tomatoes)65%
Doba trvání2 hodiny 33 min
Datum vydání17. srpna 1996
ŘeditelRoland Emmerich
HráčWill Smith


Jeff Goldblum

5. Příjezd (2016)

Film o mimozemšťanech tento nabízí jiný pohled na mimozemšťany, kteří nemají vždy zlé úmysly.

Ve filmu Arrival, který režíruje Denis Villeneuve, chce tento mimozemšťan, který přišel na Zemi, poskytnout nové poznatky o pochopení manipulace s tokem času, který nelineární.

Louise Banks a Ian Donnelly v podání Amy Adams a Jeremyho Rennera mají za úkol přeložit cizí jazyk, který v tomto filmu připomíná chobotnici.

Ukázalo se však, že tato znalost manipulace s časem měla na Louise a Iana velký dopad.

InformacePříchod
Hodnocení (IMDB)7.9 (529.667)
Hodnocení (Rotten Tomatoes)94%
Doba trvání1 hodina 58 minut
Datum vydání2. dubna 1968
ŘeditelDenis Villeneuve
HráčAmy Adamsová


Forest Whitaker

Další nejlepší filmy o mimozemšťanech...

6. Prometheus (2012)

Jste fanoušek Film mimozemšťan Ridley Scott? Pokud ano, měli byste znát příběh prequelu v Prometheovi.

S ohledem na pozadí před příběhem ve filmu Vetřelec z roku 1979 poskytuje Prometheus pohled na původ toho, jak vznikl život na Zemi a mimozemská stvoření. xenomorf.

V tomto nejlepším mimozemském filmu najdete stopy o původu lidí na Zemi s expedicí vedenou 2 vědci jménem Shaw a Holloway.

Říká se, že existuje skupina zvaná Inženýři s pokročilými biotechnologickými znalostmi, která odstartovala lidský život na Zemi s další temnou stránkou, která tuto expediční skupinu překvapila.

InformacePrometheus
Hodnocení (IMDB)7.0 (543.792)
Hodnocení (Rotten Tomatoes)73%
Doba trvání2 hodiny 4 min
Datum vydání6. června 2012
ŘeditelRidley Scott
HráčNoomi Rapace


Michael Fassbender

7. Predators (1987)

Voják jménem Dutch (Arnold Schwarzenegger) má službu v džunglích Střední Ameriky. Po nalezení řady stop a roztroušených mrtvol si Dutch a jeho tým uvědomí, že ho loví stvoření.

Predátoři, jak se tvorové, kteří je loví, nazývají, jsou mimozemské mimozemské druhy, které vlastní pokročilou mimozemskou technologii. Kromě toho mají také schopnost stát se neviditelnými.

Tento nejlepší mimozemský film nabízí sérii vzrušujících akcí od Arnolda, který spoléhá na vynalézavost a sílu, aby porazil Predátora. Chcete sledovat gahar a napínavou akci?

InformaceDravec
Hodnocení (IMDB)7.8 (349.553)
Hodnocení (Rotten Tomatoes)81%
Doba trvání1 hodina 47 minut
Datum vydání12. června 1987
ŘeditelJohn McTiernan
HráčArnold Schwarzenegger


Kevin Peter Hall

8. Cloverfield (2008)

Cloverfield, který nabízí jinou perspektivu než jiné filmy o mimozemšťanech, vás pozve ke sledování filmu, jako by to byl osobní dokument s videokamera která působí amatérsky, ale plná napětí.

Tento film vypráví příběh skupiny mladých lidí, kteří přežijí zkázu způsobenou objevením se obřích mimozemšťanů.

Od jedné budovy k druhé, z jedné ulice do druhé tato skupina nadále zažívá teror z mimozemských tvorů, kteří nejsou v celém filmu jasně zobrazeni.

InformaceCloverfield
Hodnocení (IMDB)7.0 (354.911)
Hodnocení (Rotten Tomatoes)77%
Doba trvání1 hodina 25 min
Datum vydání16. února 2008
ŘeditelMatt Reeves
HráčMike Vogel


Lizzy Caplanová

9. Muži v černém (1997)

Kdo by neznal filmovou franšízu? Muži v černém? Za životy obyčejných lidí stojí organizace, jejíž všichni členové nosí černé obleky doplněné unikátními vychytávkami.

Tato organizace má za úkol chránit obyčejné lidi před vědomím, že mimozemšťané existují a někteří z nich se stali součástí lidských aktivit.

Tommy Lee Jones a Will Smith hrají v tomto ultimátním mimozemském filmu, doplněném úžasnou akcí opepřenou charakteristickým humorem.

Informacemuži v černém
Hodnocení (IMDB)7.3 (484.526)
Hodnocení (Rotten Tomatoes)92%
Doba trvání1 hodina 38 minut
Datum vydání4. července 1997
ŘeditelBarry Sonnenfeld
HráčTommy Lee Jones


Linda Fiorentino

10. Válka světů (2005)

Uprostřed snah o vybudování dobrého vztahu se svými dvěma dětmi, Ray Ferrierem, kterého pěkně hraje Tom Cruise.

Tento film vypráví o náhlém děsu série podivných povětrnostních událostí s výskytem mimozemšťanů zvaných stativy v tomto filmu.

War of the Worlds přináší napětí a zaručeně vás strhne klaustrofobní díky seriálu scéna dobře zpracované.

InformaceVálka světů
Hodnocení (IMDB)6.5 (392.220)
Hodnocení (Rotten Tomatoes)75%
Doba trvání1 hodina 56 minut
Datum vydání29. června 2005
ŘeditelSteven Spielberg
HráčTom Cruise


Tým Robbins

To bylo 10 doporučení nejlepší filmy o mimozemšťanech které byste měli přidat do seznamu seznam toho, co chci vidět rychlý. Kromě toho, že jsou zábavné a napínavé, některé z výše uvedených filmů o mimozemšťanech nabízejí jiný pohled na mimozemské příběhy a rozhodně je zajímavé je sledovat.

Který z výše uvedených filmů o mimozemšťanech se vám líbí nejvíc?