Aplikace

12 nejlepších aplikací pro sledování indo sub anime 2020

Chcete znát nejlepší aplikaci pro sledování anime právě teď? Pojďme se podívat na své oblíbené anime prostřednictvím aplikace a podívat se na následující anime doporučené Jakou.

Anime bylo vždy oblíbené u mnoha lidí být používán jako zábava, když mají volný čas, mnozí jsou závislí na sledování filmů, dokud se nakonec nestanou webem.

Sledování anime může být prostřednictvím mnoha médií gangů, může to být také prostřednictvím online stránek pro sledování anime nebo aplikací na mobilních telefonech.

Tentokrát to Jaka dá doporučená aplikace pro sledování nejlepších Indo sub Anime pro tebe. Tato aplikace je zaručeně skvělým přítelem na setkání o víkendech.

Kompletní sbírka aplikací Indo Sub Anime Watch (aktualizace 2020)

Sub anime aplikace Indo, kterou Jaka tentokrát sdílel, byla vybrána na základě velkého výběru anime a také zajímavých funkcí, které nabízí.

Všechny aplikace na seznamu si můžete stáhnout zdarma, ale v aplikaci je určitý obsah, který musíte uplatnit, abyste si je mohli užít.

Jaké jsou anime aplikace, které si můžete v roce 2020 opravdu užít? Proč můžete vstoupit do řad doporučení? No tak, pojďme na seznam aplikací.

1. Netflix

Pokud jste sledovali pouze anglické televizní seriály nebo filmy Netflix, opravdu musíte zkusit sledovat anime na Netflixu, gangu.

Jako největší streamovací platforma na světě má Netflix také kompletní sbírku sub anime Indo, že? Od anime o škole po anime pro dospělé, gang.

Ale mějte na paměti, že chcete-li sledovat anime na Netflixu, musíte se nejprve přihlásit. Cena není tak drahá, opravdu. Můžete sdílet se svými přáteli.

InformaceNetflix
VývojářSpolečnost Netflix, Inc.
Recenze (počet recenzentů)4.4 (10,348,256)
VelikostLiší se podle zařízení
Nainstalujte1.000.000.000+
Android minimumLiší se podle zařízení

Stáhněte si aplikaci Netflix zde!

Apps Entertainment Netflix, Inc. STAŽENÍ

2. Milovníci zvířat

Další APK sledování anime, které ApkVenue doporučuje, je Milovníci zvířat. Tato aplikace má poměrně kompletní sbírku anime a samozřejmě má indonéské titulky, gang.

AnimLovers neustále aktualizuje svou sbírku anime, takže se nemusíte bát, že byste svůj oblíbený anime příběh promeškali. Hodinky Jeden kus nebo Boruto je to rozhodně zábava!

Kromě toho AnimLovers uvádí pořady v HD kvalitě, víte. Dobrá kvalita, minimum reklam a zdarma, kdo by to nechtěl vyzkoušet?

InformaceMilovníci zvířat
VývojářAplikace Reals
Recenze (počet recenzentů)4.3 (73.264 )
Velikost6 MB
Nainstalujte1.000.000+
Android minimum5.0 a vyšší
Aplikace Zábava Skutečné Aplikace KE STAŽENÍ

3. Crunchyroll

Další sledovací aplikací je Crunchyroll. Tato aplikace je velmi oblíbená mezi milovníky anime, protože je široce používána v různých částech světa.

Jaka také často používá tuto aplikaci ke sledování Jakova oblíbeného anime ve svém volném čase. V aplikaci Crunchyroll najdete více než 25 tisíc anime epizod a dále roste.

Seznam anime pokračuje aktualizace držte krok s nejnovějším vývojem, takže vám neunikne váš oblíbený anime příběh.

InformaceCrunchyroll
VývojářEllation, LLC
Recenze (počet recenzentů)3.1 (451.275 )
VelikostLiší se podle zařízení
Nainstalujte10.000.000+
Android minimumLiší se podle zařízení

Stáhněte si aplikaci Crunchyroll zde!

Produktivita aplikací STÁHNOUT

4. TV anime

Další je TV anime, aplikace pro sledování sub anime Indo, která poskytuje řadu vzrušujících anime, které můžete zdarma sledovat na svém telefonu Android.

V této aplikaci můžete sledovat různé druhy anime s indonéskými titulky víte, takže se už nemusíte obtěžovat hledáním titulků sami.

Nebojte se zmeškat nejnovější epizody, protože tato aplikace bude často aktualizována a každý den se přizpůsobuje obsahu anime a televizním pořadům.

InformaceTV anime
VývojářSkupina KIKU
Recenze (počet recenzentů)4.0 (22.437 )
Velikost9,5 MB
Nainstalujte500.000+
Android minimum5.0

Stáhněte si aplikaci Anime TV zde!

Aplikace Zábava Zábava Monstra STÁHNOUT

5. AnimeLab

No, kdyby AnimeLab toto je anime aplikace pro Android, která je vhodná pro ty z vás, kteří sledují slavné anime, jako je Dragon Ball, Fairy Tail, Sword Art Online a další.

Protože každý týden bude nová epizoda, která se aktualizuje do aplikace, takže nikdy nezmeškáte svou oblíbenou anime sérii.

O kvalitě videa nepochybujte o gangu, můžete také Vybrat dabing Angličtina nebo použití titulky.

Existuje mnoho dalších funkcí, které si můžete v aplikaci užít, stáhněte si ji, abyste věděli více o výhodách této aplikace.

InformaceAnimeLab
VývojářMadman Entertainment
Recenze (počet recenzentů)4.1 (4.981 )
Velikost13 MB
Nainstalujte100.000+
Android minimum5.0

Stáhněte si aplikaci AnimeLab zde!

Video a audio aplikace STAŽTE

Další aplikace Indo Sub Anime Watch...

6. FastAnime

S aplikací FastAnime, můžete sledovat anime v nejlepší kvalitě a titulky v angličtině.

Tato aplikace je proud, takže při sledování potřebujete stabilní internet. Můžete však najít celou řadu vzrušujících anime od kategorií Samurai po Urban.

Nejdůležitější věcí, kterou je třeba z této aplikace podtrhnout, jste vy si obsah můžete užít zdarma bez placení a bez registrace.

InformaceFastAnime
Vývojář-
Posouzení4.0
Velikost3 MB
Android minimum4.1

Stáhněte si aplikaci FastAnime zde!

Aplikace STÁHNOUT

7. SKRYTKA

Tato aplikace pro sledování Anime skutečně není nejúplnější, ale můžete najít mnoho klasických a nově vydaných anime s nejlepší kvalitou HIDIVE.

I tak tato aplikace** vždyaktualizace kolekce anime, které má**, takže se nebojte promeškat anime sérii, kterou máte rádi, gangu.

Rozhraní je černé a vypadá moderně, takže je ideální pro použití v noci nebo ve tmě.

InformaceHIDIVE
VývojářHIDIVE, LLC
Recenze (počet recenzentů)2.2 (1.001 )
Velikost10 MB
Nainstalujte100.000+
Android minimum4.2

Stáhněte si aplikaci HIDIVE zde!

Aplikace Zábava STÁHNOUT

8. Funanime

Další je Funanime, tato aplikace pro streamování anime neposkytuje pouze nejnovější anime, ale také manga, ke které máte bezplatný přístup.

Můžete najít různé zábavné anime od klasických po moderní. Kromě toho existuje funkce komentářů, kterou můžete použít k diskusi o určitých anime nebo manga.

V této aplikaci máte zdarma přístup k různým sbírkám a různým zajímavým funkcím, takže není nic špatného, ​​když si ji stáhnete a vyzkoušíte hned teď.

InformaceFunanime
VývojářAplikace Monkey Mount
Posouzení2.2
Velikost14 MB
Android minimum4.2

Stáhněte si aplikaci Funanime zde!

Aplikace Zábava STÁHNOUT

9. Wakanim

Přepněte na další anime aplikaci, jmenovitě Wakanim. ApkVenue doporučuje tuto aplikaci, protože poskytuje vynikající kvalitu anime titulky kompletní.

Můžeš najít různé oblíbené anime s kompletní. Kromě toho existují funkce Dějiny abyste zjistili, jaké anime jste již viděli.

S touto aplikací budete vždy moci sledovat anime dle vlastního výběru a snadno se vrátit k předchozí nedokončené epizodě.

InformaceWakanim
VývojářVýroba Wakanim
Recenze (počet recenzentů)4.3 (8.738 )
Velikost7,8 MB
Nainstalujte100.000+
Android minimum4.4

Stáhněte si aplikaci Wakanim zde!

Aplikace STÁHNOUT

10. Funimace

No, kdyby Funimace Můžete se na to také spolehnout jako na aplikaci pro sledování Anime s kvalitou obrazu HD na vašem mobilním telefonu.

kromě titulky v anime, tato aplikace také poskytuje anglický dabing pro různé anime. A co víc, tato aplikace podporuje také funkce offline prohlížení.

Nejprve si však musíte v aplikaci zakoupit různý obsah. Aplikaci si můžete stáhnout zde kluci:

InformaceFunimace
VývojářFunimation Global Group
Recenze (počet recenzentů)3.2 (63.892 )
Velikost39 MB
Nainstalujte5.000.000+
Android minimum6.0

Stáhněte si aplikaci Wakanim zde!

Aplikace STÁHNOUT

11. Anyme

Další je AnYme, tato aplikace je velmi jednoduchá a snadno se používá. Najdete zde různé vzrušující anime s kompletními epizodami.

Nejen sledování anime, ti z vás, kteří chtějí nejlepší anime písně nebo anime tapety, lze získat z této aplikace, kluci!

Tato aplikace není k dispozici v Obchodě Google Play, ale stále jej můžete používat prostřednictvím souboru APK, který poskytuje ApkVenue.

InformaceAnYme
Vývojář-
Posouzení4.0
Velikost7 MB
Android minimum4.4

Stáhněte si aplikaci AnYme zde!

Aplikace Zábava Anyme STÁHNOUT

12. Anime.Lib

Poslední je Anime.Lib, tato aplikace pro sledování Anime Jaka doporučuje pro ty z vás, kteří rádi sledují slavné anime jako One Piece, Bleach, Detective Conan a další.

Epizody uvedené v aplikaci jsou velmi úplné. Kromě toho vy taky umí číst manga a slyšet anime písničky prostřednictvím této aplikace.

Se všemi těmito výhodami je zaručeno, že se při sledování této anime aplikace budete cítit jako doma po dlouhou dobu.

InformaceAnime.Lib
VývojářSpolečnost Dasist Entertainment S.L.
Posouzení4.0
Velikost23 MB
Android minimum2.3.2
Aplikace STÁHNOUT

To je doporučení pro nejlepší aplikaci pro sledování Anime pro Android a iPhone od ApkVenue. Používání této aplikace je pohodlnější než prostřednictvím webových stránek.

Ačkoli výběr anime může být omezenější, tato řada aplikací může být stále zajímavou zábavou, která odstraní veškerou únavu, kterou pociťujete.

Která aplikace je vaše oblíbená, bando? Napište svůj názor do kolonky komentářů, uvidíme se u dalšího článku!

Přečtěte si také články o sledování anime nebo jiné zajímavé články z Daniel Cahyadi.