Software

10 softwaru, který je nutné nainstalovat pro nové počítače a notebooky

Zde je 10 povinných instalačních programů pro nové počítače a notebooky. Následující software je jistě užitečný pro všechny vaše každodenní činnosti.

V současné době většina lidí přešla na mobilní technologie. Téměř vše, co se dříve dělalo pouze na počítači, lze nyní provádět pouze s pomocí chytrého telefonu. Stále však existuje mnoho lidí, kteří k provádění svých každodenních činností používají počítače nebo notebooky. Máte-li nový notebook nebo počítač, někdy můžete být zmateni při jeho instalaci software cokoliv. No, tentokrát chce Jaka diskutovat 10 Povinná instalace softwaru pro nové počítače a notebooky.

Nově zakoupené notebooky nebo PC jsou většinou ještě prázdné, nenainstalované software cokoliv, někdy i bez operačního systému Windows. Novinka, instalujete vy jako uživatel software co potřebuješ. O čem to je? software co je skutečně potřeba a mělo by být na každém počítači? Tady je recenze.

  • 10 nejlepších aplikací ke stažení Kromě IDM, které je 10x rychlejší!
  • Software, který musíte nainstalovat po přeinstalaci systému Windows
  • 5 Software pro zjištění výkonu baterie vašeho notebooku

10 Povinná instalace softwaru pro nové počítače a notebooky

1. Google Chrome

Software První věc, kterou musíte do svého nového notebooku nebo počítače nainstalovat, je prohlížeč. Ano, Google Chrome je nejlepší volbou prohlížeče pro operační systém Windows. Ve Windows skutečně existuje Internet Explorer nebo Microsoft Edge, což je výchozí prohlížeč. Vypadá však méně atraktivně a jeho vlastnosti nejsou kompletní. S Google Chrome můžete přistupovat k internetu snadněji a rychleji.

Stáhněte si prosím software musí nainstalovat Google Chrome pod tímto.

Prohlížečové aplikace Google Inc. STAŽENÍ

2. Internet Download Manager

Pro ty z vás, kteří často stahují jakýkoli soubor na internetu, počínaje software, filmy, písničky a tak dále, musíte znát IDM alias Správce stahování? Jo, s software což je velmi užitečné, stahování jakéhokoli souboru je mnohem rychlejší. Dokonce až až 10x rychlejší a praktické. Překvapivě, pokud se váš proces stahování zastaví uprostřed cesty kvůli nefunkčnímu připojení k internetu nebo dojde kvóta, nemějte obavy. Protože stále můžete pokračovat ve stahování později, dokonce i na jiném počítači. IDM má také zásuvné moduly ke stažení videí z YouTube přímo ve vašem prohlížeči.

Stáhněte si prosím software musí nainstalovat Správce stahování pod tímto.

Tonec Inc. Apps Downloader & Plugin. STAŽENÍ

3. WinRAR

Tohle je jeden software nejužitečnější pro uživatele PC a notebooků. WinRAR je software který lze použít ke komprimaci kolekce souborů do souboru ZIP nebo RAR a také fungovat jako a extraktor otevřít různé formáty souborů ZIP, RAR, 7z, JAR, ISO a tak dále. WinRAR je a software s kompletními funkcemi a musí být na každém notebooku nebo PC.

Stáhněte si prosím software musí nainstalovat WinRAR pod tímto.

Aplikace Komprese a zálohování RARLab KE STAŽENÍ

4. Přehrávač GOM

Jednou z činností, která se obvykle provádí na PC nebo notebooku, je sledování videí. Ať už ve formě hudebních videí, vtipných videí, televizních seriálů nebo filmů. Chcete-li sledovat filmy a další videa plynuleji, potřebujete software video přehrávač aka kvalitní video přehrávač. Nejlepší video přehrávač, který můžete použít, je Přehrávač GOM. Software je schopen přehrávat videa v jakémkoli formátu souboru. Tento přehrávač videa má také malou velikost souboru a při běhu je relativně lehký. Funkce je také mnoho a kompletní. Dokonce lze použít i GOM Player proud videa z internetu, lol!

Stáhněte si prosím software musí nainstalovat Přehrávač GOM pod tímto.

5. LibreOffice

Vytváření a zpracování dokumentů je jednou z nejdůležitějších věcí, které se na PC nebo notebooku dělají. Jeden z software Bezplatné procesory dokumentů, které ApkVenue doporučuje, jsou: LibreOffice. Jeho funkce se příliš neliší od Microsoft Office, ale s menší a lehčí velikostí souboru.

Stáhněte si prosím software musí nainstalovat LibreOffice pod tímto.

Kancelářské aplikace a obchodní nástroje LibreOffice.org KE STAŽENÍ

6. CCleaner

Aby výkon a výkon i nadále dobře fungovaly, musíte se také pečlivě starat o svůj počítač a notebook. Zejména pro čištění nevyžádaných souborů jako mezipaměti, dočasné soubory, atd. Díky tomu je výkon vašeho počítače lehčí a rychlejší. Software nejlepší způsob, jak tento úkol splnit, je CCleaner. Po instalaci a spuštění CCleaner bude váš počítač nebo notebook při používání mnohem lehčí a rychlejší.

Stáhněte si prosím software musí nainstalovat CCleaner pod tímto.

Čištění a ladění aplikací Piriform STÁHNOUT

7. Foxit Reader

Jedním z nejpoužívanějších formátů souborů dokumentů je PDF. Protože se velikost zmenšuje, čímž se urychluje proces odesílání e-mailem. Chcete-li otevřít soubor ve formátu PDF, potřebujete software speciální. Výběr software nejlepší způsob, jak otevřít soubory PDF, je Foxit Reader. Protože, software má mnohem menší velikost souboru a je lehčí při běhu. Jeho funkce také nejsou horší než Adobe Reader.

Stáhněte si požadovaný software k instalaci Foxit Reader pod tímto.

Aplikace Office & Business Tools Software Foxit STÁHNOUT

8. Adobe Photoshop

Zpracovat a upravit obrázky a fotografie jakoby neexistovalo software další, kterým lze věřit Adobe Photoshop. Už musíte vědět, že funkce a schopnost upravovat fotografie jsou krásnější? Nebo vytvořit jednoduchý design, který lze použít k různým účelům. Photoshop je jeden software který musí být nainstalován na vašem notebooku a PC.

Stáhněte si požadovaný software k instalaci Adobe Photoshop pod tímto.

Adobe Systems Inc Photo & Imaging Apps STÁHNOUT

9. Disk Google

V současné době jsou cloudová paměťová média stále oblíbenější. S cloudem můžete ukládat různé soubory, jako jsou dokumenty, fotografie nebo videa, aniž byste se museli bát, že o ně při poškození pevného disku přijdete. Protože tyto soubory jsou uloženy na serveru a můžete k nim přistupovat kdykoli a kdekoli, pokud je přístup k internetu. Jedna z nejlepších cloudových služeb je Disk Google. Kapacita je velká a rozhodně volná na celý život. K přístupu k němu také stačí použít svůj osobní účet Google.

Stáhněte si prosím software musí nainstalovat Disk Google pod tímto.

Apps Downloader a Google Plugin STÁHNOUT

10. Format Factory

S softwareFormat Factory, můžete změnit formát různých souborů, jako jsou obrázky, videa a zvuk. Proces je rychlý a snadný. Můžete také upravit kvalitu výstupního souboru, do kterého formát převedete.

Stáhněte si prosím software musí nainstalovat Tovární formát pod tímto.

Aplikace Produktivita Volný čas STÁHNOUT

To je 10 Povinná instalace softwaru pro nové počítače a notebooky vy. Pokud máte další informace o software ostatní, které je také nutné nainstalovat, napište svůj názor do kolonky komentáře pod tímto.