Aplikace

jak hacknout mobil a 10 aplikací k hacknutí mobilu 2020

Nejjednodušší a nejpřesnější způsob, jak klepnout na mobil s nejlepší řadou aplikací pro klepání na mobil. Zaručeně bezpečné, nezjistí se!

Jak klepnout na HP zní to jako velmi složitá věc na implementaci, ale ve skutečnosti to lze provést v několika krocích, víte!

Už jste někdy byli podezřívaví ke svému příteli, který často odpovídá? povídat si dlouho? Někdy můžete být podezřívaví k příteli, který mu neřekne, kde je.

Nyní se nemusíte bát! V současné době vznikají různé aplikace s různými funkcemi, včetně aplikací pro odposlouchávání cizích mobilů.

No, tentokrát ApkVenue poskytne doporučení aplikace pro mobilní odposlech 2020 pro telefony Android, které si zasloužíte vyzkoušet. No tak, viz vysvětlení níže!

Doporučené nejlepší aplikace pro mobilní hackování pro Android bez rootu

I když tento APK odposlechu mobilního telefonu zní jako něco nezákonného, ​​můžete tuto sérii aplikací, které ApkVenue doporučuje, použít také pro dobré účely.

Pro ty z vás, kteří mají sestřičku a rádi si dělají starosti, pokud odejde daleko, pomocí této aplikace pro odposlouchávání mobilního telefonu Android můžete zjistit její polohu a další věci na jejím mobilním telefonu, takže se už nemusíte bát.

Pro ty z vás, kteří jsou vůči svému partnerovi podezřívaví a zoufale se snažíte odposlouchávat mobil své manželky nebo manžela, můžete také využít řadu aplikací, které ApkVenue sdílí v tomto článku.

Následují doporučení bezplatná aplikace pro odposlouchávání mobilních telefonů kterou můžete vyzkoušet, pokud chcete klepnout chytrý telefon Android někoho jiného. Není třeba vykořenit!

1. AirDroid

AirDroid je aplikace pro odposlouchávání mobilního telefonu pro zjištění historie telefonu, obsahu SMS do zpráv v aplikaci povídat si jako WhatsApp a LINE.

Aplikace vytvořené uživatelem vývojářPískové studio toto se dá narušit chytrý telefon Android ostatní a sledovat jej z počítače nebo notebooku.

Tato aplikace může být také alternativou toho, jak klepnout na WA partnera na našich mobilních telefonech. Téměř všechny informace, které chcete, lze získat z této aplikace.

Dalším plusem je, že tato WA odposlouchávací aplikace může také ovládat odposlouchávaný mobil na dálku ke kameře, ale musíte mít přístup a oprávnění k mobilu, na který chcete klepnout.

InformaceAirDroid
VývojářSAND STUDIO
Recenze (počet recenzentů)4.3 (591.574)
Velikost38 MB
Nainstalujte10.000.000+
Android minimum4.0

Stáhněte si aplikaci AirDroid zde!

Aplikace Produktivita Sand Studio KE STAŽENÍ

2. TheTruthSpy

TheTruthSpy dokáže přesně a přesně zaznamenat všechny činnosti mobilního telefonu osoby. Jak hacknout mobil je 100% úspěšný po instalaci této aplikace do cílového mobilu.

Dále stačí zaregistrovat mobilní telefon a otevřít stránku TheTruthSpy na jiném zařízení, abyste mohli monitorovat mobil, gang.

Povaha této aplikace, která vyžaduje přístup k cílovému mobilnímu telefonu, vyžaduje, abyste nejprve požádali o povolení uživatele mobilního telefonu, kterého chcete sledovat.

Tato aplikace pro odposlouchávání mobilních telefonů je pro vás skutečně vhodnější pro sledování vašich rodinných příslušníků, kteří potřebují dohled, jako jsou malé děti a podobně.

InformaceTheTruthSpy
VývojářTheTruthSpy
Posouzení4.3
Velikost2 MB
Nainstalujte-
Android minimum-

Stáhněte si aplikaci TheTruthSpy zde!

Produktivita aplikací The Truth Spy STÁHNOUT

3. Sledování párů

věrný svému jménu, Sledovač párů je aplikace vhodná pro ty z vás, kteří si chtějí vyzkoušet, jak snadno a rychle naťukat manželův mobil.

Tuto aplikaci lze použít, abyste se vyhnuli předsudkům vůči vašemu partnerovi, a pokud oba souhlasíte s instalací této aplikace, nic takového jako skrývání neexistuje.

Kromě monitorování vám tato výkonná aplikace také umožňuje sledovat vaši polohu a mazat nechtěné hovory nebo zprávy víš!

InformaceSledovač párů
VývojářSpolečnost BytePioneers s. r. Ó.
Posouzení4.7
Velikost3 MB
Nainstalujte-
Android minimum-

Stáhněte si aplikaci Couple Tracker zde!

Produktivita aplikací STÁHNOUT

Další nejlepší a nejpřesnější aplikace pro mobilní hacking

4. Mobilní sledovač

Jedna z aplikací pro odposlechy mobilních telefonů, na které se můžete spolehnout při zjištění polohy ostatních lidí jejich sledováním chytrý telefonjejí Je Mobilní sledovač.

Tato aplikace pro odposlouchávání mobilních telefonů pro rok 2020 je navržena tak, aby okamžitě sledovala polohu něčího mobilního telefonu reálný čas a přesné. Tyto souřadnice lze sdílet s nejbližšími lidmi, které jste zaregistrovali.

Navíc pro ty z vás, kteří jsou zvědaví, jak sledovat ztracený mobil, můžete použít tuto aplikaci prostřednictvím různých režimů map který je k dispozici.

InformaceMobilní sledovač
VývojářMobilní sledovač
Recenze (počet recenzentů)4.4 (17.619)
Velikost5,8 MB
Nainstalujte1.000.000 +
Android minimum4.0

Stáhněte si aplikaci Mobile Tracker zde!

Nástroje pro vývojáře aplikací, mobilní sledovač STÁHNOUT

5. Family Locator

věrný svému jménu, Family Locator speciálně používané pro každého člena rodiny, aby bylo možné klepnout a sledovat polohu ostatních členů rodiny.

Pomocí této aplikace mohou rodiče sledovat a zjistit, kde je jeho syn. Aby si v nouzové situaci mohli dítě okamžitě vyzvednout.

Funkce věčného odposlechu zdarma, kterou tato aplikace poskytuje, stačí úplné a přesné. Můžete být klidnější, protože můžete sledovat, kde se členové rodiny nacházejí.

InformaceFamily Locator
VývojářFamily Locator LLC
Recenze (počet recenzentů)3.8 (47.365)
Velikost33 MB
Nainstalujte1.000.000 +
Android minimum4.1

Stáhněte si aplikaci Family Tracker zde!

Produktivita aplikací Sygic KE STAŽENÍ

6. SMS Tracker

SMS Tracker je jednou z aplikací pro odposlouchávání mobilních telefonů, aniž byste o ní věděli nejúplnější funkce. Jak klepnout na mobil pomocí této aplikace je také velmi snadné.

S funkcí sledování, kterou tato aplikace poskytuje, mohou rodiče zjistit podrobnější informace o každodenních aktivitách svého dítěte.

Důvodem je, že tato aplikace může sledovat od místa své existence až po obsah zpráv WhatsApp na mobilním telefonu, který je s touto aplikací nainstalován.

Pamatujte, gangu, funkci odposlechu mobilního telefonu v této aplikaci lze použít pouze tehdy, když vám cíl dá svolení zjistit obsah jeho mobilního telefonu.

InformaceSMS Tracker
VývojářGizmoquip
Posouzení4
Velikost2 MB
Nainstalujte-
Android minimum-

Stáhněte si aplikaci SMS Tracker zde!

Aplikace STÁHNOUT

7. Cell Tracker

Cell Tracker dalo by se říci, že je to aplikace pro odposlouchávání mobilních telefonů nejjednodušší použití. Tato aplikace může sledovat polohu a klepat na ni chytrý telefon jiný.

Polohu můžete sledovat přímo reálný čas nejpřesnější a nejrychlejší. Informace o sledování naleznete na chytrý telefonuživatelé PC nebo notebooků.

Tuto aplikaci nelze používat tajně, protože při každém jejím zapnutí se Cell Tracker provede vyskakovací oznámení na smartphonu, který jej používá.

InformaceCell Tracker
VývojářShreeK
Posouzení4.4
Velikost3,8 MB
Nainstalujte10.000+
Android minimum4.0

Stáhněte si aplikaci Cell Tracker zde!

Apps Utility STÁHNOUT

8. Tajný agent

Pro ty z vás, kteří mají fantazii být tajným agentem a chtějí navždy klepat na mobil své přítelkyně, je tato aplikace Tajný agent můžete zkusit, tady!

Tato aplikace dokáže zjistit frekvenci signálu WiFi, zapnout infračervenou kameru a mnoho dalších zajímavých funkcí, které můžete využít.

Secret Agent lze používat pouze prostřednictvím mobilního telefonu, který používáte, a pouze poskytuje různé funkce tajných agentů pro ty z vás, kteří chtějí sledovat ostatní lidi.

InformaceCell Tracker
VývojářShreeK
Posouzení4.4
Velikost3,8 MB
Nainstalujte10.000+
Android minimum4.0

Stáhněte si aplikaci tajného agenta zde!

Apps Utility STÁHNOUT

9. WhatsLog

Často v duchů stejná láska nebo přítel? WhatsLog vám může pomoci zjistěte si intervaly online lidé ve vašich kontaktech WhatsApp.

Tato aplikace bude dokonce poskytnout podrobné statistiky o tom, kdy jsou lidé, které chcete sledovat, online, jak dlouho jsou online a také jak dlouho jsou online.

Tato aplikace pro odposlouchávání mobilních telefonů Android je skutečně schopna poskytovat přesné a podrobné informace, na rozdíl od jiných aplikací, které mohou poskytovat pouze odhady.

Můžete si také zdarma vyzkoušet, jak pomocí této aplikace hacknout WhatsApp. Pokud máte zájem ji nadále používat, můžete předplatit poskytnuté služby.

InformaceWhatsLog
VývojářSpolečnost WhatsLog
Posouzení4.3 (95.703)
Velikost13 MB
Nainstalujte100.000+
Android minimum4.1

Stáhněte si aplikaci WhatsLog zde!

Aplikace PlayLearn STÁHNOUT

10. Sledování telefonních čísel

Tato nejvýkonnější aplikace pro odposlouchávání mobilních telefonů může být sledovat a klepnout na místo chytrý telefon ostatní pouze s číslem mobilního telefonu, které používají.

Jednoduše zaregistrujte číslo mobilního telefonu, které chcete sledovat, poté aplikace okamžitě zpracuje a najde umístění mobilního telefonu, gangu.

Kromě toho, že je možné zjistit polohu podle telefonního čísla, je k dispozici také tato aplikace pro sledování mobilního telefonu můžete vidět identitu čísla, které volá na váš mobilní telefon, lol gang.

InformaceSledování telefonních čísel
VývojářSkutečný telefonní volající
Posouzení4 (3.492)
Velikost7,4 MB
Nainstalujte500.000+
Android minimum4.0.3

Stáhněte si aplikaci pro sledování telefonních čísel zde!

Aplikace Nástroje Skutečný telefonní volající STAŽENÍ

Jak klepnout na mobil pomocí aplikace pro Android

I když to zní jako nelegální věc, kterou se nevyplatí dělat, metoda odposlouchávání mobilu, kterou bude ApkVenue tentokrát probírat, se dá využít i k dobrým účelům.

Díky těmto tipům a trikům se již nemusíte obávat, že jsou členové rodiny, kteří ještě nedorazili domů, protože můžete zjistit, kde jsou.

Můžete to také zkusit jak klepnout na mobil přítele pomocí jedné z aplikací, které Jaka zmínil dříve. Chcete-li znát kroky, podívejte se na článek níže, ano!

ZOBRAZIT ČLÁNEK

To je jak klepnout na HP s bezplatná aplikace pro odposlouchávání mobilních telefonů které můžete použít na Androidu. I když můžete klepnout, stále používejte výše uvedenou aplikaci pro pozitivní účely, gangu

Přestože se jim říká odposlouchávací aplikace, série aplikací, které ApkVenue doporučuje, stále dodržují protokoly ochrany soukromí implementované ve vyspělých zemích.

Tato aplikace pro odposlouchávání mobilních telefonů je skutečně vhodnější pro sledování rodinných příslušníků, kteří jsou náchylní k nebezpečí, nikoli pro dělání špatných věcí.

Přečtěte si také články o aplikace nebo jiné zajímavé články z Reynaldi Manasse.