Software

Těchto 6 software může zrychlit vaše Windows až o 200 procent!

Zdá se, že kvůli složitosti počítačového systému je obtížné se vyhnout problému pomalého počítače. Pokud je tedy váš počítač momentálně dost pomalý, měli byste si přečíst následující článek Jaka.

Dobrý počítačový systém by měl být rychlý ve zpracování všechno. Je-li náš počítačový systém pomalý, bude samozřejmě trvat také dlouho, než budou výsledky naší práce dokončeny. Ve skutečnosti není nemožné, aby výsledky naší práce byly méně dobré.

Vzhledem ke složitosti počítačového systému se však problému pomalého počítače zdá obtížné vyhnout. Pokud je tedy váš počítač momentálně dost pomalý, měli byste si přečíst následující článek Jaka. Tentokrát vám to řekne Jaka 6 software pro urychlení Windows.

  • Triky, jak zrychlit stahování torrentů až o 200 procent
  • Jak zrychlit připojení k internetu na Androidu
  • 5 způsobů, jak zrychlit připojení 3G stejně rychle jako sítě 4G LTE

Chcete zrychlit svůj Windows? Stačí použít těchto 6 softwaru

Zdá se, že problém pomalého počítače na počítači se stal běžnou nemocí. Protože téměř každý počítač, dokonce i supersofistikované počítače s největší pravděpodobností to zažili. Z tohoto důvodu vám ApkVenue řekne 6 software, který tento problém vyřeší a zrychlí váš Windows.

1. CCleaner

První software, který zrychlí váš počítač, je CCleaner. Většina z vás musí být obeznámena s tímto softwarem, protože tento software je docela slavný. Kromě toho je dobrou zprávou i tento software můžete jej používat zdarma.

Zdroj foto: Foto: Softonic

CCleaner je relativně malý software, ale velmi účinný při čištění odpadků což zatěžuje výkon Windows. Například odpadky dočasné soubory, registr a tak dále. Chcete-li tento software používat, můžete si jej stáhnout prostřednictvím následující odkaz JalanTikus.

Čištění a ladění aplikací Piriform STÁHNOUT

2. Advanced Uninstaller PRO

Dále můžete použít Advanced Uninstaller PRO. Jak název napovídá, tento software funguje pro: odinstalovat software z vašeho Windows. Tento software se neomezuje pouze na odinstalaci jako výchozí software Windows udělat pořádek v registru vy, kteří jste se změnili kvůli softwaru, který jste nainstalovali dříve.

Zdroj foto: Foto: Softonic

Existuje ještě jedna funkce, která je z tohoto softwaru docela užitečná, a to: umět snímání proti zbytečnému softwaru a zatěžovat váš počítačový systém. Chcete-li tento software používat, můžete si jej stáhnout prostřednictvím následující odkaz JalanTikus.

Apps Cleaning & Tweaking Inovativní řešení KE STAŽENÍ

3. Malwarebytes

Dále je tu Malwarebytes. Tento software slouží ke skenování vašeho počítačového systému, ať už jej napadá malware nebo ne. Není to nemožné, pokud se ukáže, že vaše konfigurace je maximalizovaná, ale váš počítač je stále pomalý. To může být kvůli malware na vašem počítačovém systému.

Zdroj fotografií: Foto: Hippo files

Pokud stále nevíte, co se rozumí pod pojmem malware, stalo se, že Jaka jednou napsal článek. Umíš číst Jakův následující článek dozvědět se více o malwaru.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

Chcete-li tento software používat, můžete si jej stáhnout prostřednictvím následující odkaz JalanTikus.

Malwarebytes Antivirus & Security Apps STÁHNOUT

4. MS Config nebo Správce úloh

Dále můžete použít výchozí software ze systému Windows, konkrétně: MS Config nebo Správce úloh. Prostřednictvím tohoto softwaru můžete spravovat spuštění počítačového systému vy.

Se stále větším množstvím spouštěcího softwaru na vašem počítači to znamená, že pokaždé, když zapnete počítač, váš počítač musí otevřít software a Snížením to samozřejmě udělá váš počítačový systém zapálit rychleji.

5. Fragmenty disku

Navíc stále s výchozím softwarem Windows, konkrétně: Fragmenty disku. Pevný disk se v podstatě skládá z blokové uspořádání. Když nainstalujete software nebo uložíte data atd., časem se to stane aby se bloky rozpadly.

S chaotickými bloky to samozřejmě zpomalí váš počítač. Pokud používáte Disk Fragment, můžete přeskupit bloky a A samozřejmě poté, co jsou bloky úhledné, může váš počítač běžet mnohem rychleji.

6. Vyměňte software za lehčí

To poslední je přesněji trik. Pokud máte pocit, že je váš počítač pomalý, může to být způsobeno tím, že software, který používáte, je těžký. Řešení, můžete změnit software na jiný podobný software, ale lehčí.

Například, Google Chrome. Google Chrome v podstatě zabírá hodně paměti RAM, případně můžete použít Mozilla Firefox. Nyní jako referenci, abyste nebyli zmateni nutností nahradit váš software jakýmkoli softwarem, můžete navštívit stránku AlternativeTo.

Zdroj fotografií: Foto: Alternative To

To je 6 software z ApkVenue, abyste zrychlili svůj počítač až o 200 procent. Doufám, že tyto informace pro vás mohou být užitečné. Hodně štěstí!

Banner: Tech Regar