Software

6 nejlepších aplikací vr video přehrávač pro Android

Pokud rádi sledujete VR videa, máme 6 nejlepších aplikací pro Android VR Video Player. Pojďme se podívat na recenzi!

Určitě jste v poslední době hodně slyšeli pojem VR. I vaši přátelé vás často zvou ke sledování VR videí nebo hraní VR her. Již dříve JalanTikus diskutoval o tom, co je VR a jaké smartphony již podporují VR headsety.

Virtuální realitu (VR) lze interpretovat jako technologii, která uživatelům umožňuje interakci s prostředím, které je simulováno počítačem (prostředí simulované počítačem), ale ve skutečnosti imitované prostředí existuje pouze v představivosti. No, pokud opravdu rádi sledujete VR videa, zde Jaka dává 6 nejlepších aplikací pro Android VR Video Player. Pojďte, podívejte se na recenze!

 • 5 náhlavních souprav VR (virtuální reality) za pouliční ceny s pětihvězdičkovou kvalitou
 • Seznam více než 145 chytrých telefonů podporujících náhlavní soupravy VR (virtuální reality).
 • Je váš herní počítač připraven na VR? Podívejte se na sestavený recept JalanTikus!

Nejlepší aplikace pro Android VR Video Player

1. Přehrávač videa VR společnosti VaR

Tuto aplikaci VR Video Player vytvořil vývojář Po Breakdown Games. Video přehrávač VaR VR je určen pro sledování 3D nebo VR videí a zároveň poskytuje působivý zážitek při sledování VR videí. Některé z vynikajících funkcí videopřehrávače VR VaR zahrnují:

 • Rychlá odezva sledování hlavy, takže budete mít pocit, že jste opravdu ve filmu.
 • Ovládejte všechny parametry zobrazení, jako je zarovnání očí, korekce čočky, Zvětšení, jas, sytost, kontrast nebo najít pozici videa.
 • Podporuje všechny režimy včetně stereoskopického vedle sebe, skládaný, 180 a 360 , panorama 180 nebo 360 a samozřejmě normální video.
 • V prohlížeči se zobrazí aplikace miniatury videa.
 • Dokáže přehrávat videa ve všech formátech včetně videí ve formátu Full HD MP4.
 • Může zobrazit titulky.
 • Může přehrávat video přes LAN nebo HTTP síť.
 • Může resetovat nastavení.
 • Režim statický a plovák pro videa, která nejsou kulovitý.

S těmito mnoha výhodami je vhodné, pokud hodnocení Aplikace VR Video Player pro Android VaR je VR Video Player získat hodnocení 4.2 v obchodě Android Play.

Aplikace Ovladače a smartphone po rozbití hry STÁHNOUT

2. Kino VR

aplikace VR kino toto bylo vytvořeno vývojář Fibrum. Toto kino VR nabízí zážitek ze sledování videa VR, jako je exkluzivní sledování film. Na rozdíl od předchozí aplikace VR Video Player pro Android, pokud jste připojeni k internetové síti, můžete sledovat sbírku VR videí, kterou poskytují online. on-line. Výhodou této aplikace VR Cinema je, že vypadá jednoduše a snadno se používá Podpěra, podpora s jakýmkoli formátem videa. Tato aplikace dostane hodnocení 3.6 v obchodě Android Play.

Video a audio aplikace Mobius Networks KE STAŽENÍ

3. VR Player ZDARMA

aplikace VR přehrávač ZDARMA vyrobeno vývojář SpherePlay. Tento VR Player FREE má několik výhod, mezi nimiž si můžete vybrat několik možností pozadí při sledování videí VR, jmenovitě letadlo (ploché pozadí), koule (pozadí míče), kupole (pozadí kupole), plná kupole (celá kupole pozadí), krychle (pozadí krychle) a válec (pozadí trubky).

Navíc si můžete zvolit formát i při sledování videí. Mezi formáty, které si můžete vybrat, patří: 2D, 3D vedle sebe, a 3D nad/pod. Pokud jste však bohužel připojeni k internetu, při sledování VR videí uvidíte otravné reklamy. Tato bezplatná aplikace VR Player dostane hodnocení 3.7 v obchodě Android Play.

Aplikace pro chytré telefony a ovladače InstaVR KE STAŽENÍ

4. VR Cinema pro Cardboard

aplikace VR Cinema pro Cardboard toto bylo vytvořeno vývojář sítě Mobius. Toto VR Cinema for Cardboard přepne každé video VR ve formátu MP4 do režimu přehrávání rozdělená obrazovka a perfektně se k tomu hodí sluchátka jako VR Google Cardboard, OpenDive, homido, atd.

Jedinečnou funkcí tohoto přehrávače videa pro Android VR je navíc to, že můžete použít přední kameru svého smartphonu a stát se kamerou VR. Super, správně! Ale nepokoušejte se to používat, když řídíte auto, ano, může to být nebezpečné. Jako tahle dívka, která se zbláznila kvůli VR. Ale bohužel bezplatná verze umí přehrávat pouze videa s určitými formáty a nemůže Zvětšení na videích. Získejte aplikaci VR Cinema for Cardboard hodnocení 3.8 v obchodě Android Play.

Produktivita aplikací Google Inc. STAŽENÍ

5. Samsung VR

Vývojář Samsung Electronics America přináší Samsung VR který je bohužel pouze pro smartphony Samsung. Přirozeně, protože to, co z něj dělá, je oficiální výrobce Samsungu. Samsung VR je aplikace pro 360° video přehrávač pro Android.

Pokud jste připojeni k internetu, můžete okamžitě nahrávat, hledat, vyhledávat, stahovat a přehrávat 360° videa, i když nemáte Samsung Gear VR. Tato aplikace Samsung VR dostane hodnocení 4.1 v Obchodě Android Play.

6. AAA VR Cinema Cardboard 3D SBS

Vývojář Vývoj InstaVR AAA VR Cinema Cardboard 3D SBS které lze stáhnout zdarma. Přestože má bezplatný AAA VR Cinema Cardboard 3D SBS mnoho výhod, včetně doby trvání přehrávání videa, které není nijak omezeno, funkce jsou zcela kompletní a lze je použít pro sluchátka VR Google Cardboard nebo jiné značky.

Vlastnosti AAA VR Cinema Cardboard 3D SBS, včetně:

 • Automatická korekce velikosti obrazovky.
 • Dohoda lepenka automaticky podle velikosti obrazovky.
 • Automaticky přehraje video například od názvu souboru example_180_sbs.mp4. Poté se video přehraje v režimu vedle sebe 180.
 • Režim zabijáka rotace sledovat polohu hlavy.
 • Čistý gyroskopický režim přidáno k poloze hlavy dráhy.

S těmito výhodami získává aplikace VR Video Player Android AAA VR Cinema Cardboard 3D SBS hodnocení 4.0 na Android Play Store.

Tedy [6 nejlepších aplikací Android VR Video Player](//jalantikus.com/tips/vr-video-player-android-best/), o kterých jste diskutovali jeden po druhém. Abyste získali maximální zážitek při sledování VR videí s tímto přehrávačem Android VR Video Player a samozřejmě pomocí smartphonu vr, měli byste také používat nejlepší VR headset. Bavte se při sledování VR videí! předplatit tento článek ano získat aktualizace nejnovější!