Tech Hack

jak udělat hudbu z instagramu na příběhu insta, 100% funguje!

Chcete se vyfotit s písní na Instagram Stories? Zde Jaka vysvětlí, jak vytvořit Instagram Music na Insta Story pomocí vestavěných funkcí a aplikace Storybeat.

Vlastnosti Hudba na Instagramu Vlastně je to už docela dlouho, počínaje 28. červnem 2018, abych byl přesný, gang.

Ale bohužel možná najdete upozornění v podobě „Instagram Music není ve vašem regionu k dispozici“ a další problémy, takže jste zmatení, jak je vyřešit, že?

V tomto článku tedy ApkVenue zkontroluje, jak na to jak udělat Instagram Music na Instagram Stories vy. Zejména pro uživatele Instagram Music v Indonésii.

Abyste to nepromeškali a lépe rozuměli, je lepší se pořádně podívat na následující recenze Jaka, OK!

Sbírka Jak vytvořit hudbu na Instagramu pomocí filtrů a aplikace StoryBeat

Jak víte, funkce Hudba na Instagramu není oficiálně dostupné pro uživatele s bydlištěm v Indonésii. Ve skutečnosti to můžete překonat pomocí aplikace VPN, víte.

Pokud se však obáváte nebezpečí bezplatné aplikace VPN, existuje také způsob, jak vytvořit hudbu z Insta Story podobnou funkci Instagram Music vyzbrojenou aplikací s názvem Storybeat.

Jak tedy obojí? Jaka bude recenzi v plném rozsahu, který si můžete přečíst níže, gangu!

1. Jak přidat hudbu k obrázkům v Insta Story (Instagram Music)

Nejprve ApkVenue diskutuje o použití oficiálních funkcí Hudba na Instagramu, tady. Dříve jste se možná ptali, "Jak to, že na mém Instagramu není nálepka Instagram Music?".

Je pravda, že neexistuje, protože tato funkce samotná je dostupná pouze pro regiony Austrálie, Nový Zéland, francouzština, Němec, Švédsko, Angličtina, a Spojené státy americké, gang.

zdroj fotografií: animoto.com

Takže pro regiony mimo to, včetně Indonésie, to nedostane. Ale nebojte se, stále můžete překonat Instagram Hudba není k dispozici vyzbrojena nejlepší aplikací VPN.

O tom, jak přidat hudbu do obrázků Instagram Stories, tentokrát Jaka doporučuje použít aplikaci Android VPN s názvem TunnelBear VPN. Potom jak?

Krok 1 - Stažení Nejnovější aplikace TunnelBear VPN

 • Za prvé, Jaka vás velmi doporučuje stažení aplikace TunnelBear VPN kterou si můžete stáhnout přes odkaz níže.
Apps Networking TunnelBear, Inc. STAŽENÍ

Krok 2 - Otevřete a Přihlásit se TunnelBear VPN

 • Otevřete nainstalovanou aplikaci TunnelBear VPN a zbývá přihlásit se pomocí vámi vytvořeného účtu.
 • Pokud nemáte účet TunnelBear, můžete se snadno zaregistrovat hned. Stačí klepnout na možnost Vytvořit účet.

Krok 3 – Připojte se k síti VPN

 • Poté na hlavní stránce TunnelBear stačí připojit síť VPN k zemi, která poskytuje funkci Instagram Music, například Jaka Spojené státy americké.
 • Zvolte možnost Spojené státy americké nebo Spojené státy ve spodní nabídce nebo přejeďte prstem po obrazovce, dokud jej nenajdete. Chcete-li se připojit, stačí klepnout na tlačítko Ano.
 • Počkej do přepnout v horní části se změní na Připojeno a zobrazí se logo VPN notifikační lišta.

Krok 4 - Otevřete aplikaci Instagram

 • Zavřete okno TunnelBear stisknutím tlačítka Domů a otevřete aplikaci Instagram vy.
 • Tady bydlíš klepnout ikonu fotoaparátu v horní části a začněte vytvářet Instagramové příběhy. Můžete dělat fotky a videa jako obvykle, bando.

Krok 5 – Přidejte nálepky Instagram Music Stickers

 • Dále stačí přidat nálepky Instagram Music klepnutím na ikonu Sticker v horní části nebo přejeďte prstem nahoru na obrazovce.
 • Stačí klepnout na možnost Hudba jako na obrázku níže.

Krok 6 – Přidejte skladby na Instagram Music

 • Objeví se řada možností skladeb, které můžete použít jako nálepky. Existuje také několik možností, např Oblíbený, Nálady, a Žánry.
 • Svou oblíbenou hudbu můžete také vyhledat pomocí vyhledávacího pole v horní části.
 • Slyšet náhled skladbu, stačí klepnout na ikonu Hrát si vpravo a potom klepněte na ikonu Album začít přidávat hudbu.

Krok 7 - Nastavte délku skladby

 • Dále si také můžete posunutím nastavit, kterou část skladby chcete použít posuvníky v níže uvedené sekci.
 • Také nastavte požadovanou délku skladby klepnutím na ikonu vlevo a vyberte dobu trvání. Pokud je kompletní, stačí klepnout Hotovo.

Krok 8 – Umístěte nálepku a přidejte příběhy

 • Nakonec můžete nálepku Instagram Music umístit, jak chcete, a klepnutím na nálepku změnit tvar podle svých představ.
 • Pokud se vám to zdá správné, stačí klepnout na možnost Tvůj příběh veřejně sdílet popř Blízcí přátelé pouze pro své nejbližší přátele.

Krok 9 – Instagram Music Stories Hotovo!

 • Hotovo! Nyní byly přidány Instagram Stories s vaší nálepkou Instagram Music, gangu. Víceméně bude výsledek takový. Velmi cool, že?

Krok 10 – Jak opravit Instagram Music není ve vašem regionu k dispozici (volitelné)

 • Aby si ostatní mohli užít vaše příběhy na Instagramu, ujistěte se, že používáte síť VPN, která je připojena k zemi, která podporuje funkci Instagram Music, jak je uvedeno výše.
 • Toto má překonat upozornění „Hudba na Instagramu není ve vašem regionu dostupná“, jak je znázorněno na obrázku níže, gang.

Krok 11 – Řešení selhalo při načítání hudební nálepky Instagramu (volitelné)

 • Tím, že přechytračíte, skutečně ne každý může po použití této metody uspět. Existuje však několik věcí, které můžete udělat.
 • Nejprve můžete změnit časové pásmo podle sítě VPN, kterou používáte. Jak, přejděte do nabídky Nastavení > Další nastavení > Datum a čas > Vybrat časové pásmo.
 • Druhý, odhlásit se před použitím VPN nejprve svůj účet Instagram. Jak jít do Profil > ikona hamburgeru > Nastavení > Odhlásit se.
 • Třetí, odinstalovat aplikace Instagram a Nainstalujte zpět, když se připojíte k síti VPN.

ODMÍTNUTÍ ODPOVĚDNOSTI:


Ne všechny HP mohou použít výše uvedené kroky. Při testování používá ApkVenue Xiaomi Redmi 4X a úspěšně tuto metodu používat. Při testování pomocí Samsung Galaxy S10+, nefungovalo to a fungovalo správně.

2. Jak udělat fotku s písničkou na Instagramu (aplikace StoryBeat)

Za druhé, můžete také použít další aplikaci tzv Storybeat která má funkci přidat hudbu k obrázkům Instagram Stories, gang.

Tuto aplikaci můžete také použít jako jeden z tipů, jak udělat Instagram Stories aktuálnější. Zajímá vás, jak jej používat? Checkidot~

Krok 1 - Stažení Nejnovější aplikace Storybeat

 • Stažení aplikace Storybeat - Uvolněte svou kreativitu kterou si můžete stáhnout přes odkaz níže.
Aplikace Fotografie a obrázky iflix Sdn Bhd KE STAŽENÍ

Krok 2 – Otevřete aplikaci Storybeat

 • Poté otevřete aplikaci Storybeat a udělte oprávnění klepnutím na tlačítko Dovolit. Chcete-li začít přidávat hudbu, klepněte na možnosti Přidejte hudbu k fotografiím nebo videím.

Krok 3 – Přidejte hudbu do aplikace Storybeat

 • Vyberte fotografii nebo video, ke kterému chcete přidat hudbu, a klepněte na další. Chcete-li přidat hudbu, stačí klepnout ikona "+". jako na obrázku níže.

Krok 4 – Vyhledejte a přidejte hudbu

 • Dále stačí vybrat možnost Hledat hudbu pro vyhledávání skladeb online on-line. Můžete si také vybrat možnost Přidejte skladbu ze své knihovny přidat písničku offline.
 • Pokud klepnete Přidat k tomu přidat hudbu.

Krok 5 - Nastavte hudbu na Přidat

 • Nastavte část hudby, kterou chcete přidat, a klepněte na Uložit. Chvíli počkejte, až náhled a pro uložení stačí klepnout na ikonu Stažení jak je uvedeno níže.

Krok 6 – Exportujte příběhy Instagramu s hudbou

 • Vyberte možnost Zdarma pomocí vodoznak a klepněte na Pokračovat pokračovat v procesu. Až budete hotovi, stačí jen klepnout Sdílejte videa pro sdílení na Instagram Stories.

Krok 7 – Sdílejte Storybeat na Instagram Stories

 • Poté stačí vybrat možnost Příběhy sdílet na Instagram účtu. Pokračujte v procesu tak, jak jste ho provedli příběh jako obvykle. Je to snadné, že?

Video: Staňte se improvizovanou celebritou? Zde je návod, jak rychle a zdarma přidat sledující Instagram

To je celá Jakova diskuse o tom, jak přidat Instagram Music stick do vašich Instagram Stories s oficiálními funkcemi a aplikací Storybeat jako alternativou.

Po vás pošta, Jaka jistě garantuje, že mnozí hned pošlou DM, jak to použít, bando. Hodně štěstí a hodně štěstí!

Přečtěte si také články o Instagram nebo jiné zajímavé články z Naufaludin Ismail.