Out Of Tech

7 herců, kteří jsou ochotni dělat bláznivé a zakázané věci ve filmech za peníze?

Aby mohli předvést dobrou a kvalitní podívanou, jsou následující herci ochotni pro své role ve filmech udělat nesmyslné věci, víte!

Umět předvést dobré filmové dílo jistě neočekává jen herec filmař nejen herci, ale i herci, kteří v něm hrají.

Nemálo z nich chce nebo nemusí dělat různé obtížné až nebezpečné scény, aby přinesly co nejlepší výsledky a splnily očekávání diváků.

Zajímavé je, že je dokonce mnoho herců, kteří jsou ochotni pro role, které hrají, dělat různé nepřirozené a nerozumné věci, bando!

Zajímalo by mě, kdo to je herci, kteří kvůli roli dělají nerozumné věci? Zde je celá diskuse.

Herci, kteří dělají pro role nepřiměřené věci

Totalita je určitě jedna z důležitých věcí, kterou musí dát filmoví herci, aby dokázali předvést zajímavou a kvalitní podívanou.

Ale víc než to, následující herci jsou dokonce ochotni dělat věci, které pro role, které hrají, nedávají smysl.

1. Robert Pattinson

Za prvé jsou to herci Robert Pattinson který se stal stále známější veřejnosti poté, co ztvárnil postavu Edwarda Cullena ve filmové sérii Stmívání.

Jestliže herci obvykle ve filmech hrají milostné scény se svými partnery, pak je to jiné s tím, co udělal Robert Pattinson v životopisném filmu s názvem Malý Ashes před rokem 2008.

V jedné ze scén ve filmu, kdy je o to požádán Robert Pattinson scéna orgasmus, udělal to doopravdy pomocí vlastních prstů, víš, gangu.

2. Shia LaBeouf

Další na řadě je jeden z nejkontroverznějších herců Hollywoodu, Shia LaBeouf který dělal nerozumné věci, když hrál postavu Jeroma ve filmu Nymfoman: svazek I.

Podle příběhu napsaného ve filmovém scénáři jsou Shia a její představitelé Stacy Martinová požadoval, aby dělal sexuální scény, které by měly být nahrazeny tělo se zdvojnásobí.

Nejen to, pochva, která je zobrazena, má být falešná a je výsledkem CGI efektu. Nicméně, protože to bylo považováno za příliš obtížné, Shia a Stacy se nakonec rozhodli to udělat doopravdy.

3. Dwayne Johnson (The Rock)

Hrál v akčním filmu s názvem Herkules ještě v roce 2014, Dwayne Johnson aka Hercules je herec, který dělá další absurdní věc pro roli ve filmu.

Ve scéně, kde se herec snaží vymanit z řetězů omotaných kolem jeho rukou, The Rock také žádá štáb, aby použil skutečné kovové řetězy, aby byl boj realističtější.

Výsledkem bylo, že scéna byla úspěšně natočena až do té míry, že herec ve scéně osmkrát omdlel.

4. Joaquin Phoenix

Jako jeden z úspěšných herců hrajících postavu Jokera, Joaquin Phoenix Takže další herec, který pro svou roli v tomto filmu udělá něco nerozumného, ​​gang.

Objevte se ve filmu jako veterán z druhé světové války jménem Freddy Quell Mistr v roce 2012, Joaquin Phoenix zřejmě opravdu totalita hrát svou postavu.

Ve skutečnosti si Joaquin údajně také najal zubaře, aby mu nasadil zámky a gumu na zuby, aby měl sevřenou čelist, víte.

5. Ryan Gosling a Michelle Williams

Dále jsou herci Ryan Gosling a Michelle Williamsová kteří pro svou roli v romantickém filmu tzv. musí dělat nepřirozené věci Modrá Valentýnka.

Zdá se, že Ryan Gosling a Michelle Williams ve filmu hrají manželský pár, zdá se, že jsou ve svých rolích velmi totální.

Žádná polovičatost, kvůli tvoření chemie a intimita mezi nimi dvěma, Ryan a Michelle se dokonce rozhodli žít spolu měsíc, víte, gang.

6. Leonardo DiCaprio

Hrál v mnoha hollywoodských filmových titulech a stal se jedním z nejlepších světových herců, což zjevně nemusí nutně znamenat Leonardo DiCaprio povrchně o jeho práci herce.

Dokonce i když se podílel na filmu s názvem The Revenant, herec, který odmítl roli v tomto populárním filmu, byl také naprosto totální v hraní své postavy jako Hugh Glass.

Jedním z důkazů nerozumných věcí, které udělal kvůli roli ve filmu, bylo pojídání syrového bizoního masa, gangu.

Nejen to, herec je pro svou roli ochoten i spát v hvězdné mršině, víte.

7. Tom Cruise

Konečně je tu herec Tom Cruise který je ochoten udělat nepřirozené věci pro svou roli v kriminálním filmu s názvem Vedlejší.

Tom Cruise, který dostal roli cvičeného zabijáka, si se svou rolí zřejmě nechce hrát. Zúčastnil se dokonce výcviku zbraní, aby si ve filmu zahrál optimálně.

Ještě zajímavější je, že ve skutečném životě Tom Cruise dokonce cvičí tajné vycházení z domu a snaží se, aby si nikdo neuvědomil, že je. superstar slavný.

Všechny ty nerozumné věci, které byl ochoten udělat jen kvůli své roli ve filmu. Naprosto správně?

No, jsou někteří herci, kteří jsou ochotni dělat věci, které pro jejich role ve filmech nedávají smysl, gangu.

Aby bylo možné prezentovat uspokojivé výsledky, jsou výše uvedení herci opravdu totální v každé scéně ve filmu, i když je to ohrožuje. Velmi cool, že?

Přečtěte si také články o Film nebo jiné zajímavé články z Shelda Audita.