Software

co je to shareitová aplikace? takhle to funguje

Chcete snadno přenášet soubory mezi zařízeními a platformami? Stačí vyzkoušet aplikaci SHAREit! Chcete se o této aplikaci dozvědět více? Pojďme číst zde!

Při přenosu různých dat přístroj se stává potřeba, Aplikační asistence na zařízeních Android HP je nejjednodušším řešením. Kromě toho, že je to praktičtější, i vy není třeba se obtěžovat vypořádejte se s kabelem pro připojení k počítači.

Jedna z aplikací v Obchodě Play je Sdílej to, na které můžete použít přenášet různé soubory. Chcete se dozvědět více o tom, co je aplikace SHAREit? Pojďte, podívejte se níže.

  • Jak používat SHAREit pro rychlý přenos souborů
  • 10 nejlepších aplikací pro přenos souborů mezi Androidem bez Bluetooth
  • Snadné způsoby přístupu k dalším počítačům s Google Chrome

Aplikace SHAREit pro PC a Android

Co je aplikace SHAREit?

Jestli chceš přenos souborů z Androidu do PC aniž byste se museli obtěžovat vyřizováním kabelů, natož s nimi mrak které mohou vyčerpat vaši kvótu, aplikace Sdílej to by mohlo být řešením. Tato aplikace sama o sobě skutečně je užitečné pro odesílání souborů ve formě hudby, videa, fotografií, souborů, dokonce i aplikací.

SDÍLEJTE sami využít výhod WiFi připojení k odesílání souborů z jednoho zařízení do druhého bez nutnosti připojení k internetu vůbec. Nebo můžete taky pomocí hotspotu na vašem mobilním telefonu jako médium pro přenos souborů bez snížení kvóty vašeho mobilního telefonu.

Kromě HP do PC umí SHAREit také přenášet soubory mezi platformami smartphonů, jako např Android, iOS a Windows Phone. Vše je snadné, stačí jediné kliknutí.

Jak stáhnout aplikaci SHAREit

Tato aplikace pro přenos souborů, kromě snadného použití, je také dostupná pro různé platformy. Tato aplikace je dostupná pro Android, iOS, Windows Phone, Windows a Mac.

Chcete-li stáhnout aplikaci SHAREit, můžete navštivte stránky na ushareit.com nebo můžete přejít přímo do obchodu s aplikacemi pro chytré telefony. Nebo si můžete také stáhnout přímo z JalanTikus kliknutím odkaz níže.

Android

Produktivita aplikací SHAREit Technologies Co.Ltd KE STAŽENÍ

Windows PC

Funkce aplikace SHAREit

Jak JT zmínil výše, tato aplikace umí přenášet soubory mezi zařízeními a mezi platformami bez připojení pomocí kabelů. Pro odesílání souborů s vysokou rychlostí odesílání a přijímání potřebujete pouze WiFi připojení jako médium.

Porovnání je takové, pokud pošlete soubor velikosti 350–400 MB pomocí Bluetooth může být potřebný čas až 20 minut ještě více. S aplikací SHAREit však k přenosu souborů stejné velikosti potřebujete pouze minimálně 1-2 minuty prostě.

Soubory, které můžete odeslat, se také liší, od fotografie, hudba, video, text, doc, pdf, aplikace, kontakt, SMS, MMS, a další soubory. Jak tedy SHAREit používat?

ZOBRAZIT ČLÁNEK

Jak používat SHAREit

1. Po stažení aplikace na Android otevřete aplikaci a vyberte Odeslat pokud chcete poslat.

2.Hledat soubory které chcete odeslat, jako jsou fotografie, videa, hudba nebo soubory APK. Pokud ano, stiskněte Poslat.

3. Pokud chcete soubor přijmout, klikněte na Dostávat.

4. Zobrazí se avatar příjemce a název účtu. Pokud je avatar zařízením, které soubor odešle, klikněte na avatar a

5. Soubory, které odesíláte nebo přijímáte v procesu dodání.

To je jak přenášet soubory mezi zařízeními a platformami snadno pomocí aplikace SHAREit. Pokud existují otázky nebo věci, které jsou stále matoucí ohledně toho, jak přenášet soubory pomocí této aplikace pro přenos souborů, zeptejte se ve sloupci komentářů, přátelé!