Produktivita

jak navrhnout distro tričko na mobil za pouhých 5 minut!

Chcete si vyrobit tričko s vlastním designem? Snadné, není třeba se obtěžovat používáním složitých aplikací pro úpravu fotografií. Protože můžete navrhovat oblečení pomocí mobilního telefonu Android. Zabere to jen pár minut, takhle navrhovat oblečení na telefonu Android.

Už vás nebaví stejné vzory triček? Proč si prostě nenavrhnout vlastní tričko. Nemusíte být designérem, abyste navrhovali oblečení chlapi. Protože můžete navrhovat distro trička přímo od HP váš android.

Jaka dá tipy jak navrhnout oblečení na telefonu s Androidem pro tebe. Je to snadné a rozhodně rychlé. Kromě toho, že si můžete navrhnout trička pro sebe, to lze také použít, pokud chcete navrhnout jednotná trička s přáteli.

  • 10 nejlepších aplikací pro grafický design pro Android a PC | Stažení zdarma!
  • 10 nejlepších aplikací pro domácí design pro vytváření půdorysů a 3D zdarma, velmi jednoduché!
  • 15 nejlepších a nejnovějších souborů APK pro úpravu fotografií 2020, výsledky fotografií jako celebrita!

Zde je návod, jak navrhnout oblečení pro Android za pouhých 5 minut

Abyste si mohli vytvořit návrh distribučního trička na svém mobilním telefonu, budete potřebovat speciální aplikaci, název je Snaptee. S touto aplikací můžete být kreativní a vyrábět trička s anti-mainstreamovým designem. Aplikaci si můžete stáhnout prostřednictvím odkazu Jaka níže:

Produktivita aplikací Snaptee Limited KE STAŽENÍ

Jak používat tuto aplikaci je také velmi snadné a jistě praktické chlapi. Můžete si navrhnout tričko s vlastní fotografií, design typografie, a další. Rovnou chlapi zahajujeme fáze návrhu triček na telefonu s Androidem.

Krok 1

Nejprve ty musí vytvořit účet Nejprve Snaptee chlapi. Můžete přímo použít svůj účet na Facebooku nebo Twitteru. Pokud klepnete na ikonu Fotoaparát který je níže, abyste mohli začít navrhovat oblečení.

Krok 2

Vyberte si, jaký design chcete, ApkVenue si vybere Text. Poté si vyberte model šatů, tentokrát ho chce navrhnout Jaka Mužská posádka. Můžete si vybrat podle svých potřeb.

Krok 3

Začněte upravovat svůj vlastní design trička chlapi, může přidat slova nebo obrázky vše co chceš. Nástroje pro navrhování oblečení Snaptee Jaka jsou vysvětleny na obrázku níže.

Krok 4

Nyní, když je návrh hotový, klepněte na zaškrtněte ikonu zachránit. Poté stačí klepnout Uložit. Design můžete také sdílet na svých sociálních sítích.

Krok 5

Dále vyberte Přejděte do Lockeru abyste viděli výsledky svého návrhu. Nyní je váš návrh trička připraven chlapi. Je snadné navrhnout!

Tady je chlapijak navrhnout oblečení na android od Jaka. Pomocí aplikace Snaptee si můžete vyzkoušet různé designy. Bohužel Snaptee neotvírá služby v Indonésii, takže si nemůžete tričko hned objednat. Můžete se dostat pouze do fáze designu oděvu. Tento design však můžete vzít výrobci sítotisku jako reference.

Přečtěte si také články o Jak navrhovat oblečení nebo jiné zajímavé články z Chaeroni Fitri.