Produktivita

nejjistější způsob, jak zobrazit uložená hesla v google chrome

Pro ty z vás, kteří chtějí uspořádat data uživatelského jména a hesla uložená v prohlížeči Google Chrome, můžete tuto metodu použít k zobrazení hesel v prohlížeči Google Chrome!

Smartphony Android jsou obecně vybaveny řadou výchozích aplikací Google, z nichž jednou je aplikace prohlížeče Chrome. Vy, kteří často surfujete po aplikaci Google Chrome může často ukládat data ve formě uživatelské jméno a Heslo při přístupu ke službě on-line. Lze tedy data zobrazit nebo smazat?

Pro ty z vás, kteří si chtějí uspořádat uživatelská jména a hesla uložená v prohlížeči Google Chrome, je to tady jak zobrazit heslo v google chrome. Poslouchejme!

  • Páni! Zde je 7 nejlepších aplikací pro duplikování účtů sociálních médií v systému Android
  • 15 jedinečných aplikací pro Android, které musíte vyzkoušet v roce 2018

Správný způsob, jak zobrazit uložená hesla v prohlížeči Google Chrome

  • Nejprve prosím otevřete aplikaci Google Chrome a klikněte na nabídku sekce vpravo nahoře s logem tří teček.

  • V nabídce klikněte prosím Nastavení a klikněte na možnost Uložit heslo. Předpokladem je, že tato vlastnost jste aktivovali postupujte podle nastavení výchozí během první instalace Google Chrome.

  • V této sekci uvidíte hesla a uživatelská jména na všech uložených stránkách, poté je můžete smazat kliknutím na web příbuzný.
  • Chcete-li podrobně zobrazit a změnit údaje o hesle a uživatelském jménu, klikněte na ** zobrazit a spravovat uložená hesla na adrese passwords.google.com **. Po stisknutí budete automaticky připojeni ke stránce.
  • Pokud jste již připojeni k webu passwords.google.com, prosím přihlásit se resetovat zadáním svého účtu Google a hesla.
  • V sekci Uložené heslo, prosím přejeďte po obrazovce ve spodní části. Zde si můžete prohlédnout podrobnosti o heslech a uživatelských jménech uložených při otevření webu nebo aplikace, změnit je přepsáním hesla nebo je smazat kliknutím. logo (X).

Jak? Není snadné zobrazit heslo v prohlížeči Google Chrome prostřednictvím chytrého telefonu? Hodně štěstí! Nezapomeňte se podělit o své zkušenosti ve sloupci komentářů!